Pilne ! ! 3 kociaki potrzebują DT, okolice Nowego Tomysla

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro sty 24, 2018 18:46 Pilne ! ! 3 kociaki potrzebują DT, okolice Nowego Tomysla

Witajcie.
Kupę lat mnie tu nie było.
Przyleciałam z Anglii odwiedzić lekarzy i rodzinę męża, jestem w nowym Tomyślu i ze szwagierka byłam odwiedzic jej znajoma na wsi która ma 3 ok 7 miesięczne kocięta ale są bardzo małe. Mieszkają na podwórku i już wszystkie kichaja i kaszlą , są zziębnięte i mokre , szukam dla nich pomocy :(
W tamtym domu są niechciane. Matkę oddali jakimś sąsiadom, kociaki zostały ale chcą je oddać.
Proszę.. pomozcie. :cry:
Jestem w Nowym Tomyślu do Piątku, w piątek będziemy jechać do Poznania więc wtedy mogę je ewentualnie przywieźć do Poznania. Nie chcę ich tam zostawić :cry:
One tam nie przeżyją :(

Kociaki są przekochane, domagają się pieszczot , one zasługują na lepsze życie.
Chętnie kupię im jakieś jedzenie i zapłacę za odrobaczenie ich wszystkich, proszę proszę pomóżcie ;(

Nie mam niestety zdjęć bo było ciemno już na podwórku.
Dwa kotki sa czarno białe, jedną kicia pręgowano- biała .
Help !!

emdziolek

 
Posty: 8
Od: Pt gru 07, 2007 9:45
Lokalizacja: Suwalki

Post » Śro sty 24, 2018 19:00 Re: Pilne ! ! 3 kociaki potrzebują DT, okolice Nowego Tomysl

Podnoszę. Podzwon po poznańskich fundacjach. 7 miesięczne to juz powinny byc kastrowane, jak tam zostana to na bank za chwile zaczna sie rozmnazać
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Śro sty 24, 2018 20:22 Re: Pilne ! ! 3 kociaki potrzebują DT, okolice Nowego Tomysl

Hop. Pomocy!!

emdziolek

 
Posty: 8
Od: Pt gru 07, 2007 9:45
Lokalizacja: Suwalki




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Gosiagosia i 39 gości