Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob sty 20, 2018 13:01 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Pospotkaniowy alert - zostawiłam bluzę z słuchawkami w kieszeni na oparciu łóżka, jakby ktoś mógł schować do szafy, to w poniedziałek sobie odbiorę ;D

dominika.zuza

 
Posty: 621
Od: Sob paź 28, 2017 18:45

Post » Sob sty 20, 2018 15:25 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Zgłaszam gotowość do pomocy podczas dyżuru we wtorek :D proszę tylko o informację o której godzinie mam przyjechać :?: :D

Magda lena

 
Posty: 120
Od: Czw gru 14, 2017 14:15

Post » Sob sty 20, 2018 20:13 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Ja na początek chciałam bardzo podziękować za dzisiejsze spotkanie - mnie się bardzo podobało i cieszę się, że wreszcie niektórych poznałam ;)
Mam nadzieję, że Wy macie podobne odczucia ;)
Dzięki, że znaleźliście czas by przyjść <3

Z wieści popołudniowych:
Tola dostałą linco w zastrzyku - bez większego problemu - bardzo dzielna była <3
Julka, Mike swoje wieczorne leki też dostały
niestety:
- Julcia zwymiotowała wszystko, co zjadła dziś przed południem :( - chyba było tego po prostu za dużo - Marta dała jej jedzenie w szpitaliku i Julcia tam zostałą na noc
- Mike - przy mnie zaczął się tak masakrycznie "czochrać" po tej swojej ranie, że założyłam mu kołnierz i mocno zacisnęłam na szyi - Aga sprawdź jutro czy nie jest zbyt ciasno ( o ile znów jakimś cudem się z niego nie rozbierze )

Borys miał odwiedziny bardzo fajnego domku z dwiema fajnymi dziewczynkami w wieku mniej więcej córeczek Kasik30 - ale troche przed nimi uciekał ( za to Harry wręcz przeciwnie ;) ) - więc po debatach i przemyśleniach rodzinnych - po feriach - 3 lutego - do wspólnego domku jadą Rosie i Harry - macie chwilę na ofiarowanie im pożegnalnych buziaków ;)
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 20, 2018 20:27 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Julce zostawiłam w misce animonde carny.
Po dzisiajszej nocy miała pustą miskę.
teraz doczytam ze był tam finefood.

suche miała raczej nie ruszone. nasypałam jej wiec w drugą miskę innego suchego RC sterylised.
nasypane po brzeg. Aga - zwróć uwagę czy coś ruszyła.


Co do podawania jutrzejszych leków - a pietraszką już wszystko ustalone.
popołudniowe leki prawdopodobnie poda Aneta, w każdym bądz razie będziemy juz nad tym czuwały.
Aga ma jeszcze podać Toli linco jak najpóźniej

Rano leki dostaje
Mike - antybiotyk
Julka - thiafeline
Tola - od poniedziałku aniclindan. choć zastanawiam sie, czy w poniedziałek nie powinna dostać tylko popołudniowej dawki, bo jeśli jutro dostanie linco to bedzie przecież działało 24h.???

Ola, podjadę w poniedziałek i podam

Lilka jest kotką ze schroniska. Test felv +. czekamy na wynik pcr.
NIE SZCZEPIONA
ma gila i dużą anemię.
Jednak zalecana dieta - to renal - u nie na klatce. ale jeśli nie będzie chciała jeść tego to można spokojnie dać jej coś innego, bo z tymi nerkami nie ma dramatu. wygląda na to, ze była to ostra niewydolność. Oby.
Wszytsko rozpisane na jej klatce.
Dostaje 1/4 unidoxu
1/4 hemowetu
1 tolfedine

dodatkowo:
Vetomune i bioprotect.

II odrobaczenie napisane na klatce - 1.02 - milprazon w jej koszyczku

Psotka dzisiaj grymasiła. nie chciała kattovita, animondy. ale zjadła całego gourmeta i po południu wyłożyłam jej jeszcze jednego.
Na dole w misce jest animoda carny jak coś.
Z Psotką się wymiziałyśmy i była sesja do ogłoszeń :ok:

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 20, 2018 20:30 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Wyjaśnijcie mi jeszcze dlaczego Lubo ma rozpisany immunit?
przecież on już ok?
jest tam jeszcze napisane hepatiale i cos jeszcze. kto pamięta co?
I czy badania krwi z 19.12 to były jego ostatnie?
bo to żelazo miał wtedy jeszcze bardzo niskie.

Dzisiaj w kociarni po południu byli moi znajomi i Lubo chyba skradł ich serce 8)

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 20, 2018 21:20 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Lubo dziś miał swój dzień <3
Pokazywał całym sobą jaki jest cudny <3
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A Psocia....
Obrazek
"Bo we mnie jest sex - jak chwast ją zagłusza
nikt nie wie, że jest pod sexem i dusza
Więc marze o takim, co całośc ogarnie
i duszy latarnie spod zmysłów wygarnie
takiemu ja oddam wśród łez
i duszę i sex ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano Sob sty 20, 2018 21:54 przez Duszek686, łącznie edytowano 1 raz
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 20, 2018 21:50 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Słuchajcie
w poniedziałek warto byłoby pokazać w lecznicy
- Tolę - bo ona naprawdę ma dośc duży brzuszek, warto żeby dr Ania na niego zerknęła
- Borys - jak dla mnie jest trochę "zgęziały"
Ja niestety nie dam rady z nimi pojechać :(

Ktos na ogólnym ma masakryczną biegunkę. Poobserwujcie kto to.
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 20, 2018 22:00 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

mgska pisze:Dzisiaj w kociarni po południu byli moi znajomi i Lubo chyba skradł ich serce 8)

Zuzka wyje. Bo od naszego dzisiejszego pobytu w kociarni urabia tatę w kwestii Lubo, a tu taka wiadomość 8)

Nam też było bardzo miło dziś, szkoda, że nie było wszystkich, ale i tak już chyba znamy większość niż mniejszość kotylionowej załogi :piwa:

Świetna wiadomość o Rosie i Harrym :1luvu:
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 20, 2018 22:05 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Kasik pomyślcie o Buni :D ona jest taka cudowna :1luvu:

Magda lena

 
Posty: 120
Od: Czw gru 14, 2017 14:15

Post » Sob sty 20, 2018 22:09 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Magda lena pisze:Kasik pomyślcie o Buni :D ona jest taka cudowna :1luvu:

Zuzka pokochała Lubo. Bardzo. Od godziny płacze rzewnymi łzami.
:cry:
Bunie kocham tylko ja 8)
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 20, 2018 22:23 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

I ja :D

Magda lena

 
Posty: 120
Od: Czw gru 14, 2017 14:15

Post » Sob sty 20, 2018 22:44 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Po naszym dzisiejszym spotkaniu zastanawiałam się jak mogłabym pomóc naszym słodziakom i może przydałabym się przy zamieszczaniu ogłoszeń na różnych portalach :D Dysponuję czasem wieczorami, mam dostęp do komputera i dużo chęci :) Ze względu na moją Miśkę nie mogę być ani domem tymczasowym ani stałym dla innego słodziaka :( Chętnie też będę pomocą podczas dyżurów...z czasem mam nadzieję, jak ogarnę to wszystko co robicie sama zacznę dyżurować :D

Fajnie było Was dziś poznać :D

Magda lena

 
Posty: 120
Od: Czw gru 14, 2017 14:15

Post » Sob sty 20, 2018 22:48 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Magda lena pisze:I ja :D

:D
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 21, 2018 0:11 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Marta, co do Juli, na zlewie byla animonda, a na podłodze finefood

Dzięki za Tole. To w poniedziałek rano tylko jadę do Mike, czy jeszcze do kogoś w sensie do Juli też?
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 21, 2018 11:46 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Olala1, czyli Ty jesteś jutro na dyżurze? Chętnie pomogę z koleżanką z roku, tylko daj znać na którą być :)

dominika.zuza

 
Posty: 621
Od: Sob paź 28, 2017 18:45

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga66 i 74 gości