Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie sty 14, 2018 17:54 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Brzunia je bardzo łądnie - i absolutnie apeluję o zmianę jej imienia.
Odrobaczyłam ją dziś - dostała 1/2 milprazunu
Nie wpisałam w książeczkę, więc trzeba to uzupełnić

Dziś dyżur chaotyczny, bo sporo się działo

Więść miesiąca - Li pojechała do domu :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Trzymajcie kciuki za Królową, bo dziś się zachowywała po królewsku i jej przyszły opiekun minę miał nietęgą - ale widzę, że w domu Li przeprosiła za swoje "kociarniane" fochy ;)
Oby było dobrze :ok: :ok: :ok:

Bardzo dziękuję Dominice za pomoc - i Izie - dzięki Dziewczyny <3

Przywiozłąm Psotkę i Czesię z zabiegów
Czesia po sterylce jest w klatce - jutro lub we wtorek można ją wypuścić na ogólny jeśli nic sie nie będzie działo

Psotka straciła wszystkie zęby - nie było co ratować, trzymały się tylko na kamieniu, a po jego oczyszczeniu wszystkie się ruszały. Musiały ją bardzo boleć :(
Dajemy jej przez kilka dni tylko mokre - Kattovita sensitive ( jeśli będzie chco=iała go jeść ) I koniecznie immunit 0.5 kapsułki.
We wtorek musi dostać zastrzyk z antybiotyku ( jest w szafce w jej pokoiku - biała zawiesina - w strzykawce )
W piątek ma jechać na kontrolę
Rane psikamy jak zwykle

Mike - opuścił klatkę i zamieszkał w pokoiku Li. Rana na pyszczku jest paskudna :( Dawajmy mu suche sanabelle sensitive ( jest w szafce w jego pokoju ) i Kattovita sensitive mokre. We wtorek trzeba mu powtórzyć zastrzyk ze sterydu.
Podjadę we wtorek i podam zastrzyki jemu i Psotce, ale będę po pracy czyli ok 17:30
Klatka Mikea odkażona, tak samo kuweta i łopatka.

Zrobiłąm jedno pranie, na więcej nie wystarczyło mi czasu.

Bunia ma apetyt, nos rozorany od transportera. Iza wymieniła jej dziś kocyki na podkłądy, bo ona kicha jakoś dziwnie, jakby była na coś uczulona, a nie chora... Przy mnie puściła jedną serię i jeden pojedyńczy "kich" Nie przyjrZałam się oczku, już mi wyleciało z glowy :( Przywiozłam dla niej szczepionkę, jeśli nie pogorszy się to kichanie w środę można ją zaszczepić

Spędziłam dziś z Julką dobre półtorej godziny na namawianiu jej do jedzenia :( Mam niestety to samo w domu z Taurusem. Po półtoragodzinnym podtykaniu co chwilę miski z mokrym - zjadła sporo kattovita convalescenta ( te niebieskie puszki auf..coś tam ) wymieszanego z gourmetem w musie - zjadłą więc może wszystkiego jakieś 80g. Dobiła dwiema saszeteczkami milk- melody Wita crafta - były ostatnie dwie jakieś z darów - jadła te snacky aż jej się uszy trzęsłuy.
Jest potwornie chuda :( i kompletnie niezainteresowana jedzeniem :( Można dolewać jej ciepłej wody do gourmeta w musie - chętniej je, ale i tak trzeba co chwilę podtykać miskę :(

Na ogólnym głód totalny, zwłąszcza Trio chciało mnie zjeść żywcem jak tylko przekroczyłąm próg kociarni. Potem musiałam przypilnować by Lubo coś zjadł, bo ta trójce dopada w sekundę do każdej miski, jaka się pojawia w zasięgu ich wzroku :twisted:

Ptyś mnie dziś zaszczycił widokiem dopiero pod koniec dyżuru, cały dzień przesiedział za kanapą - tam też ładnie zjadł mokre razem z urinovetem
Ostatnio edytowano Nie sty 14, 2018 18:29 przez Duszek686, łącznie edytowano 1 raz
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23749
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 14, 2018 18:14 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Ja Lubo wczoraj zabralam do szpitalika zeby spokojnie zjadł. Kocia popierdółka...
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 14, 2018 18:31 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

kasik30 pisze:...Kocia popierdółka...

to prawda ;)
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23749
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 14, 2018 21:52 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Duszek686 pisze:Psotka straciła wszystkie zęby - nie było co ratować, trzymały się tylko na kamieniu, a po jego oczyszczeniu wszystkie się ruszały. Musiały ją bardzo boleć :(
Dajemy jej przez kilka dni tylko mokre - Kattovita sensitive ( jeśli będzie chciała go jeść ) I koniecznie immunit 0.5 kapsułki.
We wtorek musi dostać zastrzyk z antybiotyku ( jest w szafce w jej pokoiku - biała zawiesina - w strzykawce )
W piątek ma jechać na kontrolę
Rane psikamy jak zwykle

Mike - opuścił klatkę i zamieszkał w pokoiku Li. Rana na pyszczku jest paskudna :( Dawajmy mu suche sanabelle sensitive ( jest w szafce w jego pokoju ) i Kattovita sensitive mokre. We wtorek trzeba mu powtórzyć zastrzyk ze sterydu.
Podjadę we wtorek i podam zastrzyki jemu i Psotce, ale będę po pracy czyli ok 17:30
Klatka Mikea odkażona, tak samo kuweta i łopatka.


Czy jest to u nich rozpisane?
Obrazek
Lara [*] 28.03.2012 Fibi [*] 19.11.2012 Basia [*] 03.02.2013 TRUSIA [*] 24.07.2013 Miłek [*] 01.08.2013 Romisia [*] 24.04.2014 Lidzia [*] 06.05.2015 Gniewko [*] 03.09.2015r. Agat [*] 30.11.2015 Feliks [*] 27.03.2017r. RUDA ['] 07.03.2018r. Kocia ['] 11.07.2019r. LOLA ['] 24.03.2020r. MILKA ['] 03.04.2020r. za dużo Was tu

dilah

Avatar użytkownika
 
Posty: 12478
Od: Wto maja 10, 2011 7:39
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 14, 2018 21:55 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

dilah pisze:
Duszek686 pisze:Psotka straciła wszystkie zęby - nie było co ratować, trzymały się tylko na kamieniu, a po jego oczyszczeniu wszystkie się ruszały. Musiały ją bardzo boleć :(
Dajemy jej przez kilka dni tylko mokre - Kattovita sensitive ( jeśli będzie chciała go jeść ) I koniecznie immunit 0.5 kapsułki.
We wtorek musi dostać zastrzyk z antybiotyku ( jest w szafce w jej pokoiku - biała zawiesina - w strzykawce )
W piątek ma jechać na kontrolę
Rane psikamy jak zwykle

Mike - opuścił klatkę i zamieszkał w pokoiku Li. Rana na pyszczku jest paskudna :( Dawajmy mu suche sanabelle sensitive ( jest w szafce w jego pokoju ) i Kattovita sensitive mokre. We wtorek trzeba mu powtórzyć zastrzyk ze sterydu.
Podjadę we wtorek i podam zastrzyki jemu i Psotce, ale będę po pracy czyli ok 17:30
Klatka Mikea odkażona, tak samo kuweta i łopatka.


Czy jest to u nich rozpisane?

Tak. Na tabliczkach na drzwiach do pokoi.
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23749
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 14, 2018 22:58 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Duszek686 pisze:Brzunia je bardzo łądnie - i absolutnie apeluję o zmianę jej imienia.

Rysia może? :wink:
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 14, 2018 23:14 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

kasik30 pisze:
Duszek686 pisze:Brzunia je bardzo łądnie - i absolutnie apeluję o zmianę jej imienia.

Rysia może? :wink:

jestem za :mrgreen: :ok:

Jeszcze mi się przypomniało
- na ogólnym jeden paw z niestrawionych chrupek na parapecie. Poza tym czysto

- Julci poleciało z oczka sporo wydzieliny troche z ropą - trzeba obserwować
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23749
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 15, 2018 6:25 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Już info z Brzunia poszło
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 15, 2018 8:13 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Jeśli chodzi o wyniki krwi Julki to niestety w pt nie było wyników tarczycowych :-(
Pani dr miała wyjaśnić.
Dzisiaj zadzwonię i dopytam.
Ciśnienie, już chyba pisałam, ze lepsze, ale nadal dajemy leki.
Jeśli chodzi o morfologię - wg mnie bardzo ładna.
wyniki wątrobowe sie poprawiły, jeszcze tylko ASPAT troszkę ponad normę, wiec dalej dajemy kapsułkę na wątrobę.

bardzo proszę - piszcie tutaj jak z jedzeniem u Julki.
Zostawiajcie na wyjściu zawsze też mokre, jakieś dobre.
i piszcie czy chrupek ubyło. może umawiajmy się, ze będziemy sypać chrupki po brzeg miseczki, żeby było widać czy ubyło.
teraz przydałby jej się intestinal, jak znowu rzadkie kupy robi.
i biportect, ale bioprotect powinna dostawać cały czas.

mgska

 
Posty: 13372
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 15, 2018 10:01 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Marta, wiesz już o której będziesz w środę na dyżurze?
Przyjedzie nowa kotka ze szpitala CZMP i chciałabym Was umówić.

Ja prawdopodobnie będę uziemiona na kilka dni.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 15, 2018 10:34 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

olala1 pisze:Marta, wiesz już o której będziesz w środę na dyżurze?
Przyjedzie nowa kotka ze szpitala CZMP i chciałabym Was umówić.

nie wiem o której przyjadę dokładnie, ale w godzinach 16-17 bede na pewno.
czy Pani wcześniej przejedzie przez lecznicę?

mgska

 
Posty: 13372
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 15, 2018 10:40 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

tak, dzięki śliczne
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 15, 2018 10:48 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

pyma pisze:Dyżury

Poniedziałek (15.01) - dilah
wtorek (16.01) -????????
środa (17.01) - mgska
czwartek (18.01) -danulka
Piątek (19.01)- Krysian C
Sobota (20.01)-
Niedziela (21.01)-
poniedziałek (22.01) -
wtorek (23.01) -
Środa (24.01)-
Czwartek (25.01)-
Piątek (26.01)-
Sobota (27.01)-
Niedziela (28.01)-


NIE MAMY NA JUTRO DYŻURU :!: :!: :!:
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pon sty 15, 2018 10:50 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Ja chętnie pomogę osobie, która zgłosi się na jutrzejszy dyżur.

Magda lena

 
Posty: 120
Od: Czw gru 14, 2017 14:15

Post » Pon sty 15, 2018 12:02 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

je ewentualnie mogę wziąć jutro, jeśli ktoś weźmie środę.

mgska

 
Posty: 13372
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości