Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto lut 27, 2018 14:19 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

olala1 pisze:Leku Julci starczy do piątku, chyba że jest dodatkowe opakowanie.

tak wiem, dowioze.
jest , jak coś, jeszcze to thafeline 5mg, mozna dzielić na poł

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lut 27, 2018 15:46 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

mgska pisze:
olala1 pisze:Leku Julci starczy do piątku, chyba że jest dodatkowe opakowanie.

tak wiem, dowioze.
jest , jak coś, jeszcze to thafeline 5mg, mozna dzielić na poł

Dziewczyny - podzielcie te tabletki. Szkoda wydawać kasę na nowe, skoro można wykorzystać te, które są.
Ja podjadę jakoś i je podzielę, jeśli macie z tym problem. Ale nie dziś. One są w witrynce w szpitaliku - sporo ich jeszcze jest
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23753
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lut 27, 2018 21:00 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Express, niestety w tym pospiechu nie zarejestrowałam co miał Roman w kuwecie. Lila za to kupę jedna ładną a drugą nie.

Aga zobacz jutro ranke Buni, bo ma dwa miejsce delikatnie czerwone ale nie że coś tam sobie robi przy tym, nie nie. Dobrze by poobserwowac.

Coś mi mało oleju znika ;), proszę o podawanie go Juli, Lilce i Toli, a jak komuś jeszcze smakuje to również częstować.

Tola nie dawała mi żyć, nie mogłam jej sprzątać kocyka, zaczepiala, łapala zębami cholera jedna. Jedynie jedzenie nas ratuje, wtedy jest zajęta.

Wszyscy co chcieli dostali miesko od Magdy.

Dziękuję Magda za współpracę. Co tam w kuwetach Madzia było to proszę napisz. :)
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lut 27, 2018 21:59 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Mięsko jadły wszystkie słodziaki poza Ptysiem i Funią.
W kuwetach na ogólnym tylko jedna kupa. Normalna. U Psotki kupy brak. U Lady Funi w kuwecie komplet.

To był ekspresowy dyżur dlatego dziś krótko :)

Magda lena

 
Posty: 120
Od: Czw gru 14, 2017 14:15

Post » Wto lut 27, 2018 22:01 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

olala1 pisze:Express, niestety w tym pospiechu nie zarejestrowałam co miał Roman w kuwecie. Lila za to kupę jedna ładną a drugą nie.

Aga zobacz jutro ranke Buni, bo ma dwa miejsce delikatnie czerwone ale nie że coś tam sobie robi przy tym, nie nie. Dobrze by poobserwowac.

Coś mi mało oleju znika ;), proszę o podawanie go Juli, Lilce i Toli, a jak komuś jeszcze smakuje to również częstować.

Tola nie dawała mi żyć, nie mogłam jej sprzątać kocyka, zaczepiala, łapala zębami cholera jedna. Jedynie jedzenie nas ratuje, wtedy jest zajęta.

Wszyscy co chcieli dostali miesko od Magdy.

Dziękuję Magda za współpracę. Co tam w kuwetach Madzia było to proszę napisz. :)


A Roman miał komplet w kuwecie :lol: zajrzałam do niego jak weszłam do szpitalika :D

Magda lena

 
Posty: 120
Od: Czw gru 14, 2017 14:15

Post » Wto lut 27, 2018 22:15 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Magda lena pisze:Mięsko jadły wszystkie słodziaki poza Ptysiem i Funią.
W kuwetach na ogólnym tylko jedna kupa. Normalna. U Psotki kupy brak. U Lady Funi w kuwecie komplet.

To był ekspresowy dyżur dlatego dziś krótko :)

Kupy na ogólnym były ok - zapomniałam napisać, że rano sprzątnęłam kuwety na ogólnym :oops:

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Wto lut 27, 2018 22:26 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Pietraszka pisze:
Magda lena pisze:Mięsko jadły wszystkie słodziaki poza Ptysiem i Funią.
W kuwetach na ogólnym tylko jedna kupa. Normalna. U Psotki kupy brak. U Lady Funi w kuwecie komplet.

To był ekspresowy dyżur dlatego dziś krótko :)

Kupy na ogólnym były ok - zapomniałam napisać, że rano sprzątnęłam kuwety na ogólnym :oops:


I zagadka rozwiązana :D :D :D

Magda lena

 
Posty: 120
Od: Czw gru 14, 2017 14:15

Post » Śro lut 28, 2018 8:33 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Dzisiaj rano przywitała mnie na wejściu kupa Julki, u Julki w posłaniu też kupa :?
wiec dziewczyna ma znowu problemy żołądkowe.
w trakcie jak byłam tez Julkę pogoniło i pobiegła bardzo szybko do kuwety, kupa brzydka.
Później nie chciała już jeść

Nie dawajmy jej już surowego mięsa może
Niech ma stała dietę - finefoody i inne bezzbozowe.

Zostawiłam jej ciepłego finefooda i chrupki.

tak przy okazji, bo dzisiaj sie z Olą zgadłam jak kto co podaje Julce.
Ja daje bioprotect, carobin, peritol i olej w sosiku. wszystko razem
Carobin i peritol rozkuruszam.
jedynie thafeline i benakor dopyszcznie lub w czymś.
dzisiaj ładnie zjadła w kabanosie thiafeline.

Podzieliłam tez thafeline i wrzuciłam do pojemniczka na kał - opisane co to. w koszyczku Julki.


Mike - uszy zrobione. jest już mało tego dużego płynu. Chyba za duzo lejemy.

Osuszacz nastawiłam jeszcze na 2 h, bo były mokre szyby jeszcze.

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lut 28, 2018 8:35 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Pietraszka pisze: Bunia bez kubraka - sama zdjęła, czy ktoś jej zdjął?

w poniedziałek miała go na sobie, wszystko było z nim ok.

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lut 28, 2018 21:17 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Dyżury:


czwartek (01,03)- Danulka
piątek (02.03) - Pandap
sobota (03.03) - pietraszka
niedziela (04.03) - ????????
poniedziałek (05.03) -
wtorek (06.03) -
środa (07.03) -
Czwartek (08.03)-
Piątek (09.03)-
Sobota (10.03)-
Niedziela (11.03)-
Poniedziałek (12.03)-
Wtorek (13.03)-
Ostatnio edytowano Śro lut 28, 2018 21:37 przez pyma, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Śro lut 28, 2018 21:31 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Poproszę sobotę 03.03

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Śro lut 28, 2018 21:31 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

pandadp pisze:Poproszę pt, 2.03
Kocie posłanka: https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=180429

Obrazek
https://www.facebook.com/Foszkowo-210350603059086/
https://www.facebook.com/Foszkovo-354082631836187/

Peggy ['] Gucio ['] Filipek ['] Pusieńka ['] Timuś ['] Maksio ['] Maja ['] Koksik ['] Belcia ['] Szarusia ['] Figunia ['] Baltazarek ['] Duduś ['] Tadzik ['] Bercik ['] Darwinek ['] Mentos ['] Pipi ['] Chmurka ['] Bambi ['] Płomyczek [']

pandadp

Avatar użytkownika
 
Posty: 1532
Od: Nie lip 20, 2014 22:20
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lut 28, 2018 21:42 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Dyżur:

Tola chodzi luzem po szpitaliku razem z Lila. Nie jest zle, udają ze sie nie widzą.
Tola zrobiła ble ze slina, mam nadzieję, ze to jednorazowe. Humor super, wlazla mi na kolana i w aparat, tak że zdjec jej nie będzie :(.
Roman pochodził przez chwile po ogólnym. Buczy i syczy ale tragedii nie ma. Myślę, ze będzie dobrze. Na noc wrócił do klatki, niech się powoli oswaja. Nikt na ogólnym go nie zaczepial, jedynie wszyscy ciekawi Nowego.
Zmieniłam Plamce kuwete na krytą, bo syf robi straszny.

Funia dała mi sie poczesac troche ale strasznie sie elektryzowalysmy i bałam sie, ze dojdzie do wyładowania ;)

Julka nadal ma sraczke, dalam jej attapectin 1/4 nie wiem czy nie za mało., nie pamiętałam ile było poprzednio. Apetytu brak. Jedynie na moje szczęście leki zjadła w kabanosie i paście.

Włączyłam lampę w pokoju Psotki.

Aaa j Jenek jest cudowny <3

Czy drugi lek Mikego mozna dawać sam, czy to musi byc komplet? Uszy wyglądają z wierzchu ładnie ale zdarza mu sie jeszcze trzepac po kołnierzu.

Umyłam podłogi.

Na te chwilę jest mi obojętne: poniedzialek albo wtorek poproszę.
W środę nie ma.mnie w pracy więc nie podjadę rano do kociarni. Za to zabieram Tole na sterylke przed południem.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 01, 2018 6:56 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Przywiozłam wczoraj Lucka, jest w małej klatce po Jenku. Przemiły kocurek. Danusia nie zdziw się :)
https://www.fotosik.pl/zdjecie/de99b86431da0b6a

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Czw mar 01, 2018 8:23 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Julka zjadła wszystko z wczoraj ale dalej kocyk obsrany i tak dalej... :(
Dziewczyny w szpitaliku przetrwały, choć to Lilka ofukała rano Tolę, a Tola skuliła uszy 8O
Dałam wszystkim w szpitaliku troszkę jedzenia, Lucek bardzo głodny, aż połykał w powietrzu, jak się nie porzyga będzie super.

Przywiozłam swoją fioletową szczotkę do czesania Funi (pożyczam na trochę), rano az mruczała, pod bródką też się dała :ok:

Lampa chodziła ok 30 min

Jenka wzięłam na ręce 8O
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga66 i 150 gości