Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon sty 08, 2018 13:16 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

kasik30 pisze:
pyma pisze:Moi Drodzy 20/01 w sobotę o godzinie 10 organizujemy spotkanie w kociarni.
Ważne jest, aby wszystkie osoby, które dyżuruja wzięły w nim udział, a szczególnie nowi wolontariusze kociarni i Ci, co przyjeżdżają do pomocy.
Chcemy się z Wami lepiej poznać, ale przede wszystkim pogadać o kotach i zasadach działania kociarni, bo podczas dyżuru, w pośpiechu zawsze może coś umknąć :wink:
Bardzo serdecznie Was zapraszam i liczę na to, że wszyscy sie pojawicie, bo to bardzo ważne. :201461

Pyma, ja w sobote 20tego będę w domu sama z dziecmi bo K pracuje. Jesli nie będą Wam przeszkadzaly dwie dziewczynki to mogę je ze sobą zabrać, jeśli będą to niestety nie mam jak się pojawić, o ile Zuzka już sama moze zostać w domu, o tyle Marty (lat niecale 5) zostawić mie mogę bo pomijając wszystko inne to chyba nawet wbrew prawu :D


Kasia oczywiście, że możesz przyjść z dziewczynkami, w końcu one z tego co czytam też biorą czynny udział w dyżurach :D
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pon sty 08, 2018 13:37 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Pod koniec tego tygodnia wyjeżdżamy na 3 miesiące, tak że niestety musimy zawiesić nasze wizyty w Kociarni :placz:
Mam nadzieję, że po powrocie przyjmiecie nas z powrotem.
Nie będziemy też niestety w sobotę :cry:
Dbajcie o mojego ukochanego Lubo. Już tęsknię za kotkami :201461
Mika, Korek, Florka, szczurka Mysia, Mysza, Misiek (Kicek), Dziubek, Koszmi (Kotuś), Dora, Filipek, Cinek, Maciuś, Frodzik, Szpinerek, Inusia, Kubuś, Swietka... jeśli raj istnieje, to w moim jest już tłok :(

alicjab

 
Posty: 110
Od: Pon gru 25, 2017 20:18

Post » Pon sty 08, 2018 13:54 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

pyma pisze:
kasik30 pisze:
pyma pisze:Moi Drodzy 20/01 w sobotę o godzinie 10 organizujemy spotkanie w kociarni.
Ważne jest, aby wszystkie osoby, które dyżuruja wzięły w nim udział, a szczególnie nowi wolontariusze kociarni i Ci, co przyjeżdżają do pomocy.
Chcemy się z Wami lepiej poznać, ale przede wszystkim pogadać o kotach i zasadach działania kociarni, bo podczas dyżuru, w pośpiechu zawsze może coś umknąć :wink:
Bardzo serdecznie Was zapraszam i liczę na to, że wszyscy sie pojawicie, bo to bardzo ważne. :201461

Pyma, ja w sobote 20tego będę w domu sama z dziecmi bo K pracuje. Jesli nie będą Wam przeszkadzaly dwie dziewczynki to mogę je ze sobą zabrać, jeśli będą to niestety nie mam jak się pojawić, o ile Zuzka już sama moze zostać w domu, o tyle Marty (lat niecale 5) zostawić mie mogę bo pomijając wszystko inne to chyba nawet wbrew prawu :D


Kasia oczywiście, że możesz przyjść z dziewczynkami, w końcu one z tego co czytam też biorą czynny udział w dyżurach :D

Biorą :D
No to jeśli tylko nie wydarzy się nic nieprzewidzianego to bedziemy :ok:
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 08, 2018 19:10 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Wstawiłam do pokoiku Psotki jedzenie winstona tylko tam są różne smaki. Czy ma byc tylko jeden smak dla niej czy tak zostawić?
Do Mikea na klatkę dałam gurmeta niebieskiego.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 08, 2018 20:12 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

W środę zabieram po południu Julkę na badanie krwi i pomiar ciśnienia oraz Bunie na zylexis.
Z Olą juz obgadane :ok: , że ulokuje Julkę w środę rano w szpitalu i zabierze jedzenie.

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 08, 2018 20:48 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Marian - pierwsze fotki z domu ;-)
Obrazek ObrazekObrazek

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 08, 2018 20:51 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Marianek <3 <3 <3
Marta, a napisz coś więcej, gdzie chłopak trafił?

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pon sty 08, 2018 20:56 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Marianek, bardzo zadomiowiony Marianek :1luvu:
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 08, 2018 20:58 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Kasia, a jak Doris? Miałaś jakieś wieści z domu?
A Rambus?
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 08, 2018 21:06 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Wieści od Rambulka:
"Rambo jest przeuroczym kocurkiem. Niestety moje kocie damy na razie tego nie doceniają.
Nutka jest ciekawska więc podgląda go, ale kiedy Rambo próbuje podejść do panienki to ona na niego warczy ( na szczęście mało groźnie).
Niestety Melisa tylko warczy a zainteresowana kolegą nie jest.
Na szczęście do żadnych konfliktów pomijając warczenie nie dochodzi. Mam nadzieję, że za tydzień, dwa nastąpi pokój.
Na razie Rambo zajął letnie miejsce Melisy w garderobie i tam śpi sobie na kocyku. Całe mieszkanie nie przejmując się fochami dam zwiedził.
Gdzie jest jedzenie, woda i kuwety wykrył od razu.
Okno na którym jest najlepszy widok zwizytował dopiero w niedzielę korzystając ze snu obu kocic.
Kiedy wychodzi ze swojej nowej sypialni od razu o tym informuje wokalnie i domaga się pieszczot."

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pon sty 08, 2018 21:22 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Pietraszka pisze:Wieści od Rambulka:
"Rambo jest przeuroczym kocurkiem. Niestety moje kocie damy na razie tego nie doceniają.
Nutka jest ciekawska więc podgląda go, ale kiedy Rambo próbuje podejść do panienki to ona na niego warczy ( na szczęście mało groźnie).
Niestety Melisa tylko warczy a zainteresowana kolegą nie jest.
Na szczęście do żadnych konfliktów pomijając warczenie nie dochodzi. Mam nadzieję, że za tydzień, dwa nastąpi pokój.
Na razie Rambo zajął letnie miejsce Melisy w garderobie i tam śpi sobie na kocyku. Całe mieszkanie nie przejmując się fochami dam zwiedził.
Gdzie jest jedzenie, woda i kuwety wykrył od razu.
Okno na którym jest najlepszy widok zwizytował dopiero w niedzielę korzystając ze snu obu kocic.
Kiedy wychodzi ze swojej nowej sypialni od razu o tym informuje wokalnie i domaga się pieszczot."

:1luvu:
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 08, 2018 21:27 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

mgska pisze:Marian - pierwsze fotki z domu ;-)
Obrazek ObrazekObrazek


Widać, że Mariankowi do szczęścia potrzebny był tylko własny prywatny domek :ok: Super :D :D

Magda lena

 
Posty: 120
Od: Czw gru 14, 2017 14:15

Post » Pon sty 08, 2018 22:32 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Wieści z dzisiaj ...
Na ogólnym w kilku miejscach nasikane i kilka pawi.
W kuwetach aż się przelewało ...
Do ferajny na ogólnym dołączyła Jula, leki rozpisane na ogólnej tablicy a lekarstwa w szufladzie biurka + tabliczka ze szpitalika.
Lubo ... jednak nie zdecydował się zostać na ogólnym.

Li.
W kuwecie komplet, dzisiaj nie miała jakiegoś niesamowitego głodu.

Szpitalik:

Mike:
Znowu sobie ściągnął klosz więc nie zakładałem ponownie. Ranka nie wygląda najgorzej, a może ją podrażniać przez ciągłe ściąganie.

Bunia:
Ola była z Bunią u lekarza. Poza tym głód wcielony w kota :D

Czesia:
To dopiero będzie pieszczoch !!
Bardzo mało w kuwecie, jeden kupon i ze 2-3 sikania.

Lubo:
Kot Schrödingera - jednocześnie w szpitaliku i na ogólnym :D

Ogólny:
Tu ogólnie panuje wszechgłód :O ... Harry, Rosie i Borys czują się co raz lepiej - to zdecydowanie widać ...
Ostatnio nawet Jenek zaczyna się pokazywać, Węgielek nie ucieka, a Ptyś ... jak to Ptyś - pucuje futro.

Psotka:
Cały czas w budce :( prawie nic nie zjadła. Daj się głaskać ale cała drży i próbuje się chować w najciemniejszy kąt budki na drapaku.
W kuwecie komplet.
Leki Psotki w szafce u niej w pokoju.

Dwie kuwety wymienione. Po prawej stronie drzwi do magazynku, otwarta kuweta.
Oraz na przeciwko drzwi do magazynku w przejściu do kuchni po lewej stronie, kryta z niebieskim uchwytem.
W łazience moczą się kolejne dwie w wirkonie.
Do środy !
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Krystian C.

Avatar użytkownika
 
Posty: 344
Od: Czw kwi 23, 2015 9:27
Lokalizacja:

Post » Wto sty 09, 2018 8:09 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

alicjab pisze:Pod koniec tego tygodnia wyjeżdżamy na 3 miesiące, tak że niestety musimy zawiesić nasze wizyty w Kociarni :placz:
Mam nadzieję, że po powrocie przyjmiecie nas z powrotem.
Nie będziemy też niestety w sobotę :cry:
Dbajcie o mojego ukochanego Lubo. Już tęsknię za kotkami :201461


przyjmiemy, przyjmiemy :D
A Lubo mam nadzieję, że do tego czasu będzie grzał dupkę już w swoim domku :201461
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Wto sty 09, 2018 8:12 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Ta bordowa po prawej stronie drzwi do magazynku to była właśnie świeża :twisted: ale jak piszecie, że w kuwetach nadkomplet, to już pewnie mocno oberwała :smokin:
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 124 gości