Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob lut 17, 2018 17:03 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Trochę fotek z dzisiaj

Jenek dał mi się wygłaskać bardzo bardzo w budce i później wszedł poleżeć do kuwety co widać:
ObrazekObrazek

Plamka po delikatnym udobruchaniu, bo dziś się obraziła bardzo najpierw leżała w kuwecie, a później po mizianku na kocyku
ObrazekObrazek

Tola mnie rozwala coraz bardziej :)
ObrazekObrazek

Lilka pomiziana nawet pojadła
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Psotunia dała się pomiziać, potem skubnęła dwa kęsy, połknęła kilka chrupek i odwróciła się tyłkiem do świata
Obrazek

Król kociarni
Obrazek

Julcia
Obrazek

Mike od wczoraj niedobry Mike
Obrazek

Miss wąsów Lady Funia
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Majeczka
Obrazek

Bunia
Obrazek

Roman
Obrazek

Podziwiajcie te nasze koty <3
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 17, 2018 17:12 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

wow, super zdjęcia :)
Roman <3

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Sob lut 17, 2018 17:33 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Słodziaki :1luvu: Szczególnie Julcia i Bunia :1luvu:

Magda lena

 
Posty: 120
Od: Czw gru 14, 2017 14:15

Post » Sob lut 17, 2018 18:55 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Słuchajcie, ja jutro na dyżurze ogarnę to co trzeba tylko, nie zrobię nic ponad. Zuzka się rozłożyła, K z nią zostanie w domu, ja przyjadę sama szybko zrobić tylko rzeczy najpotrzebniejsze. Przepraszam z góry... :roll:
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 17, 2018 19:04 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Kasia, Dominika zrobiła dziś kociarnię na błysk :201494 , a ja szpitalik trochę bardziej niż zwykle, także jak nikt nie nasika, nie zwymiotuje i nie rozdymi ogólnego, to powinnaś mieć czysto :)

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Sob lut 17, 2018 19:05 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Pietraszka pisze:Kasia, Dominika zrobiła dziś kociarnię na błysk :201494 , a ja szpitalik trochę bardziej niż zwykle, także jak nikt nie nasika, nie zwymiotuje i nie rozdymi ogólnego, to powinnaś mieć czysto :)

Super :201494 :201494 :201494
Dzięki, mam nadzieję, że będą grzeczne :twisted:
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 17, 2018 20:29 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Agnieszka - a jakieś wieści z dziś?
Byłaś z Plamką na kontroli - co z jej lekami i dalszym leczeniem? Do kiedy ma brać leki
Czy Bunia jedzie w poniedziałek na zabieg? Jeśli tak - to chyba trzeba jej zabrać jedzenie jutro wieczorem?

Mike jedzie w niedzielę wieczór do Konstantynowa - do Kliniki Braci mniejszych - w poniedziałek ma zaplanowany zabieg wyjęcia drutów z żuchwy. Trzymajcie kciuki
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23749
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 17, 2018 21:39 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Wieści z dzisiaj:
Dominika mi dziś baaaardzo pomogła :201494 Dzięki wielkie. Potem była jeszcze Kamila - wymiziała koty.
Na ogólnym wszystko ok, poza kilkoma pawiami suchymi. Co do kuwet, to nie wiem, bo Dominika robiła kuwety, ale chyba były ok.
U Julci trzy małe beozary na posłanku - zabrałam je, bo już było brudne i wrzuciłam do pralki. Apetyt średni rano - leki zjadła w mielonym wieprzowo - wołowym, które przyniosłam i rozdysponowałam wśród kociastych. Potem koło 14 miała lepszy apetyt i zjadła sporo Cielęcinki w pasztecie Finefooda.

Lady Funia - mokre wyrzuciałam, zjadła chrupek trochę, kupy brak.
Psotka - wszystko mokre co miała wyrzuciałam, wylizała sosik w tej wyższej miseczce. Leki jej podałam do pysia. Zjadła potem troszkę tuńczyka, a potem polizała sosik z tacki winstona.

Szpitalik - pomór i głód i piaskownica wszędzie.
Lili mokre słabo zjedzone, chrupek troszkę. Dostała ode mnie troszkę mięska- z lekami - bardzo ładnie zjadła, potem jeszcze swoją tackę 3/4 rozrobione z wodą - chętnie tak jadła - rozrabiajcie jej tak - ona wtedy jakoś lepiej je. W kuwecie kupy brak. Dostała laktulozę.
Jenek - w kuwecie siku tylko, ale apetyt dopisywał, leki ładnie zjadł.
Roman - wszystko zjedzone, domagał się dokładki - super kot :)
Majeczka w kuwecie komplet. ładnie w mięsku zjadła tabletkę, ale potem trochę wybrzydzała przy jedzeniu.
Tola - ruja i seks w oczach. Mokre zjedzone prawie wszystkie, też dostała troszkę mięska z lekami, a potem 1/3 tacki od LilI i trochę swojego - też rozrobionego z wodą - ładnie jadła.
Plamka - moim zdaniem ma początek rui, ale łagodnie. Nie chciała jeść tylko się miziać, ale mięsko zjadła i leki w nim. Potem dojadła kurczakiem.Byliśmy na kontroli (zrobiła kupę w obie strony - musiałyśmy ja z Ania umyć tak się po...... biedna :() Antybiotyk ma przedłużony jeszcze do środy włącznie, a krople do przyszłej soboty. Oczko dużo lepiej. Ważne, żeby jej dawać suche intestinal, bo miała coś innego w miseczce. I Bioprotect.

Bunia - zabieg we wtorek, zawiozę ją rano. WAŻNE, żeby jej zabrać jedzenie w poniedziałek wieczorem i schować głęboko :)

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Sob lut 17, 2018 23:10 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Czy Lila miala dzisiaj kupe?


Wieczorem leki podane w filecie z pstraga. Jest w lodowce.
Julka miala wyjedzone mokre i chyba troche suchgo. Wyjelam z lodowki reszte tej saszetki finefooda ktora Dominika karmila dzisiaj w ciagu dnia julke. Zagrzalam goraca woda i wsunela ino mig. Otworzylam jeszcze doline noteci i zjadla z lyzeczke. Zostawilam jej na noc tylko miseczke z suchym. Kasia wysle Ci zdjecie ile bylo chrupek jak wychodzilam.
Reszta puszki julki w lodowce.

Kasia, ale podasz poranne leki julce i lilce?
Julka thiafeline.
Lila 1/4 unidox
I suplementy?

A kto podjedzie po poludniu podac leki?
Ostatnio edytowano Nie lut 18, 2018 21:06 przez mgska, łącznie edytowano 1 raz

mgska

 
Posty: 13372
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 17, 2018 23:13 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Teraz doczytalam ze kasia bedzie po poludniu.
Przepraszam. Net z tel.

To kto bedzie rano?
Czy czegos nie doczytalam?

mgska

 
Posty: 13372
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 17, 2018 23:19 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Rano leki
Julka thiafeline
Lila unidox

Po poludniu. Jak najpozniej
Julka thiafeline i benakor
Lila unidox
Plamka. Nie pamietam co ona dostaje ale antybiotyk.

Suplenty podaje dyzurujacy.

Nie wiem jak z lekami jenka.
W piatek dostal po poludniu. A dzisiaj chyba w ciagu dnia.

Kasia. O ktorej bedziesz?

mgska

 
Posty: 13372
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 17, 2018 23:27 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

mgska pisze:
Kasia. O ktorej bedziesz?

Myślę, że około 16. Leki podam na koniec dyżuru, po uprzatnieciu, żeby było później.

Proszę o info co z Jenkiem żeby mu nie zdublowac leków, on dostaje raz dziennie, tak? To mogę mu dać na wejściu po prostu.
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 17, 2018 23:31 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Chyba jeszcze się nikt na rano nie zadeklarował, ja nie dam rady dwa razy podjechać, K musi na zebranie komunijne do kościoła :roll:, ja muszę zostać z dziećmi bo Zu w kiepskiej formie..
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 17, 2018 23:49 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Aha. Zapomnialam. Czesia w domu.
To ja podjade rano... jak nikt sie nie zadeklarowal.

mgska

 
Posty: 13372
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 18, 2018 0:11 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

mgska pisze:Aha. Zapomnialam. Czesia w domu.

Super! :1luvu:
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości