Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon lut 12, 2018 11:54 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

olala1 pisze:Marta czy Ty masz możliwość podjechać do lecznicy przed dyżurem by wziąć unidox dla Lilki?

Ola wczoraj wieczorem dzieliłam całą tabletke, więc powinna być jeszcze połówka, może wypadła do pudełka.

Marta Kociambra dlaczego na mnie nie krzyczysz, że Cię przemianowałam na Kasię ? :oops:
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5795
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pon lut 12, 2018 12:42 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Jutro rano moge podjechac podać leki Julce i Lili, ale musze wiedzieć czy jest ten Unidox. Dziś już chyba nie dam rady podjechać do lecznicy po receptę, a rano będzie zamknięta :roll:
Będę też wieczorem, więc też mogę podać wieczorne leki i dać zastrzyk Psotce
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23753
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 12, 2018 13:04 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Oki tylko będę w takim razie bliżej 18...
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Pon lut 12, 2018 13:15 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Jak Iza wczoraj napoczynała tabletkę to raczej jest. Ja wyjęłam z listka nie zaglądałam do pudełka.
Mogę sprawdzić po pracy ale do lecznicy już nie podjadę, bo muszę odstawić auto do mechanika.
Marta, mogłabyś mi podać na pw nr tel, to dałabym Ci znać co i jak.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 12, 2018 17:14 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Znalazłam jeszcze resztę unidoxu w witrynce w szpitaliku. Jakieś półtorej tabletki.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 12, 2018 19:14 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Dyżury

poniedziałek (12. 02) - Kociambra1989
wtorek (13.02) -mgska
środa (14. 02)-pyma
Czwartek (15.02)-??????????
Piątek (16.02)-
Sobota (17.02)-Pietraszka
Niedziela (18.02) - Kaisk30
Poniedziałek (19.02) -
wtorek (20.02) -
środa (21,02)-
Czwartek (22.02)-
Piątek (23.02)-
Sobota (24.02)-

Danusia nie będzie mogła dyżurować w czwartek
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5795
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pon lut 12, 2018 21:03 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Pomogę podczas dyżuru jutro lub w środę :D o której mogę podjechać? :D

Magda lena

 
Posty: 120
Od: Czw gru 14, 2017 14:15

Post » Pon lut 12, 2018 22:39 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Dzisiejszy dyżur
PSOTKA jedzonko ledwo ruszone z miseczek na podłodze, z miseczek na parapecie nic. Sprzątnęłam to co zaschnięte i umyłam miseczki w manusanie. Leki Psotka zjadła zmieszane z pastą witaminową z jej szafki (Otwarta postawiona na sztorc w pudełeczku od Genomune) wymieszaną z Winstonem, przy mnie wylizała sosik jogurtowy i skubnęła kilka kąsków, wyłożyłam jej resztę i zostawiłam na parapecie. Jak weszłam umyć u niej podłogę to była przy miseczkach na podłodze ale uciekła. W kuwecie komplet ładny, wygłaskałam ją i dużo z nią siedziałam.

FUNIA. Przepiękna kotka nie rozumiem jak tak można, jest zagubiona i baardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, tak patrzyła tęsknie jak wychodziłam :( od niej również sprzątnęłam kilka zaschniętych misek, zostawiłam pasztecik na talerzyku ale nie była chętna do jedzenia...w kuwecie komplet.

SZPITAL. Wszystkie dziewczyny zjadły grzecznie leki, sprawdzcie Lilkę czy nie wypluła znowu antybiotyku, przy mnie nie...Tola i Majka mają rujkę istne szaleństwo...Bunia domaga się uwagi, tyle ile miałam czasu tyle ją głaskałam, Plamka nie miała apetytu dopóki gourmeta nie polałam jej Omega3 (zostało mi w strzykawce bo za dużo naciagnęłam) i o dziwo wylizała miseczkę do czysta! Generalnie Laski zjadły po pół gourmeta każda i pół cosmy z kurczakiem, uzupełniłam suchym które też chrupaly przy mnie. Ahhh kurcze zapomniałam o tym jedzeniu Toli w lodówce...może jutro jej podajcie. W kuwetach samo siku tylko u Majki kupa. Bunia rozsypała żwirek na poł szpitala...:D Bni wycisnełam jeszcze Previtala z kurczakiem.

OGÓLNY Siki siki wszedzie siki na kuwetach przy kuchni nawet szufelki i szczotki nie oszczedzily...w koszyku wiklinowym na pudłach przy biurku albo paw albo sraczka, nie wiem. Kocyk wrzuciłam do pralki ale juz nie włączyłam bo nie zdążyłam. Położyłam swieży. Ogólny dostał smillę z jagnięciną ale jakoś sie specjalnie nie rzuciły. Julka zjadła pol cosmy z łososiem z lekami i pół zostawiła, stoi na lodówce. Wymieniłam wodę i uzupełniłam suche na bezkurczakowe. I o kurde Majka nie psiknęłam :( teraz jak piszę to wychodzi o czym zapomniałam...:( Ogólnie podłogi umyte, w szpitalu virkonem przejechałam płaskie powierzchnie. W kuwetach ładne komplety.

Odkurzacz stoi przy pralce jest podłączony do ładowania. WAZNE ODŁĄCZCIE GO RANO! W zlewie lezy umyty pojemnik bo był baardzo brudny po odkurzaniu, filtr suszy się na grzejniku w szpitalu. Obsługa dość intuicyjna, ja złożyłam i rozłożyłam go bez instrukcji, ale jest ona w pudełku w kuchni za szafka z karmami, gdyby byla potrzebna. Trzeba tylko pamiętać żeby filtr włozyć gąbką w brudną strone. W dużej szufladzie w biurku na ogólnym jest końcówka ze szczotką i śrubki do przykręcenia uchwytu na odkurzacz do ściany. Aneta oczywiście zapomniałam do ciebie zadzwonić...rozliczymy się za tydzień w czwartek ok?
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Pon lut 12, 2018 23:31 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Kurczę Lili znów bez kupy :( może jej coś podać? laktulozę?

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8574
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Wto lut 13, 2018 8:15 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Marta, jak sie odkurzało? :mrgreen:

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lut 13, 2018 10:01 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Magda lena pisze:Pomogę podczas dyżuru jutro lub w środę :D o której mogę podjechać? :D

Magda ja jutro chce być na 15 ale nie wiem czy mi sie uda, wiec jakbyś chciała przyjść , to 16 będzie bezpieczniejsza :)
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5795
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Wto lut 13, 2018 10:13 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Odkurzacz odłączony - kabelek do ładowania na pralce

Zostały jeszcze 3 całe tabletki Unidoxu - czyli zapas jest do poniedziałku do rana - na wieczór w poniedziałek juz nie ma dawki

Leki Lilce i Julce podane
Podany tez zastrzyk Psotce
Zjadła chyba suchego sporo z miseczki na dole - co to było?
na parapecie mokre i suche raczej nie ruszone. Dałam jej sosik miamora multiwitaminę - półtorej saszetki - razem z genomune - wylizała prawie do czysta i poszła poprawic lekko przyschniętym winstonem - ale chyba tylko liznęła. Nie miałam czasu jej namawiac

W szpitaliku u L:ilki brak kupy - dałam jej 1,5 cm Lactulosum - jest na jej klatce, wieczorem znów jej można trochę dać. Może ruszy. Apetyt ma ładny.

Do wygibasów Toli
dołączyły z przytupem
wygibasy Majki
Ruje ma taką, że klękajcie narody
Tyłek o mało jej z ciała nie wyskoczy i nie zacznie za oknem szukac przyjemności. Ale jest przy tym jeszcze bardziej urocza.

Funia siedziała na krześle - kontaktowa i chętna na mizianki. Jedzenie niestety chyba słabo ruszone
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23753
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lut 13, 2018 10:31 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Ale nie ma kto podjechać po ten unidox? To ja go przytargam na piątek, wezmę piątkowy dyżur
Obrazek
Lara [*] 28.03.2012 Fibi [*] 19.11.2012 Basia [*] 03.02.2013 TRUSIA [*] 24.07.2013 Miłek [*] 01.08.2013 Romisia [*] 24.04.2014 Lidzia [*] 06.05.2015 Gniewko [*] 03.09.2015r. Agat [*] 30.11.2015 Feliks [*] 27.03.2017r. RUDA ['] 07.03.2018r. Kocia ['] 11.07.2019r. LOLA ['] 24.03.2020r. MILKA ['] 03.04.2020r. za dużo Was tu

dilah

Avatar użytkownika
 
Posty: 12485
Od: Wto maja 10, 2011 7:39
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lut 13, 2018 19:40 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Duszek686 pisze:Do wygibasów Toli
dołączyły z przytupem
wygibasy Majki
Ruje ma taką, że klękajcie narody
Tyłek o mało jej z ciała nie wyskoczy i nie zacznie za oknem szukac przyjemności. Ale jest przy tym jeszcze bardziej urocza.

A mnie w sobotę osyczala :twisted:
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16486
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lut 13, 2018 21:03 Re: Kociarnia KOTYliona VIII - dyżury, koty w lokalu

Dziś niestety nie dałam rady dotrzeć na dyżur. Musiałam zostać dłużej w pracy. Jutro też nie będę mogła pomóc. Ale w czwartek szykuje się spokój w pracy, więc chętnie po 16 przyłączę się do dyżuru. Potrzebuję tylko informacji o której można podjechać. Przywiozę też surowe mięsko dla słodziaków :D

Magda lena

 
Posty: 120
Od: Czw gru 14, 2017 14:15

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości