Młoda i puchata Sowa

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon gru 04, 2017 17:20 Młoda i puchata Sowa

Wylądował u mnie nieco przez pomyłkę taki Sówek. Ma 3 miesiące z kawałkiem, przyszedł samodzielnie do jednego z wiejskich domów w stanie, w którym już nie bardzo był zdolny do dalszego radzenia sobie z życiem. Ale jak to Sowa - mądry z niego chłopak, poprosił o jedzenie i pomoc. A że i urodą go los obdarzył szczodrze, to jest szansa, że łatwiej mu w życiu będzie. 8)

Jak na młodziaka jest bardzo spokojny, chociaż potrafi zaszaleć i podgryzać palce. Wtula się, głośno mrucząc, najchętniej leżąc na człowieku lub jego poduszce.

Jeszcze dolecza jelita, bo co jadał (jeśli w ogóle jadał) wcześniej, to chyba lepiej nie myśleć...

Zaraz będzie ogłaszany na portalach, ale pomyślałam sobie, że takiego przystojniaka może jakiś miauowicz wypatrzy. :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Pon gru 04, 2017 18:34 Re: Młoda i puchata Sowa

no pacz pani, jakie cudo....
byle ominął akcję "prezent" i będzie ok :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41978
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon gru 04, 2017 21:59 Re: Młoda i puchata Sowa

Cudeńko!!! Domku tutaj czeka na Ciebie prawdziwy skarb. :1luvu: Lucas 2014

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Wto gru 05, 2017 9:35 Re: Młoda i puchata Sowa

łomatko :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Wto gru 05, 2017 11:51 Re: Młoda i puchata Sowa

Pisałabym ogłoszenie na NIE.

Nie do domu, w którym balkon i okna nie są otwierane. Wyłącznie do domu, który je osiatkuje przed adopcją.
Nie do domu, w którym jest już kilka kotów karmionych najtańszą karmą z odpadów. Wyłącznie do domu, który stać na wartościowe karmy.
Nie do domu z ogrodem bez woliery i zabezpieczenia okien.

I tak dalej.

A tytuł "Przeczytaj zanim zadzwonisz", żeby nie napisać "Nie dla idiotów". Co i tak nie daje żadnej gwarancji :mrgreen:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Wto gru 05, 2017 12:34 Re: Młoda i puchata Sowa

Już post Dagmary mnie otrzeźwił. Jeśli nie chcę zejść w trybie przyspieszonym na drugi zawał, to ogłoszenie może pójść najwcześniej drugiego dnia świąt. :)
I ogłoszenie NIE jest dobrym pomysłem!
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Wto gru 05, 2017 12:38 Re: Młoda i puchata Sowa

marketing szaptany :ok:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Wto gru 05, 2017 13:18 Re: Młoda i puchata Sowa

Śliczna włochata kuleczka :)

tadzik9

 
Posty: 1
Od: Wto gru 05, 2017 13:06

Post » Wto gru 05, 2017 13:29 Re: Młoda i puchata Sowa

Agneska pisze:Już post Dagmary mnie otrzeźwił. Jeśli nie chcę zejść w trybie przyspieszonym na drugi zawał, to ogłoszenie może pójść najwcześniej drugiego dnia świąt. :)
I ogłoszenie NIE jest dobrym pomysłem!


W trosce o zdrowie znajdź kogoś, kto będzie robił odsiew. Zamiast 10 telefonów dziennie od wkurzonych napaleńców będziesz miała jeden na miesiąc, ale sensowny. Jakby co - mam doświadczenie.
Zdrówka Ci życzę :)

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro gru 06, 2017 8:33 Re: Młoda i puchata Sowa

Arcana pisze:
Agneska pisze:Już post Dagmary mnie otrzeźwił. Jeśli nie chcę zejść w trybie przyspieszonym na drugi zawał, to ogłoszenie może pójść najwcześniej drugiego dnia świąt. :)
I ogłoszenie NIE jest dobrym pomysłem!


W trosce o zdrowie znajdź kogoś, kto będzie robił odsiew. Zamiast 10 telefonów dziennie od wkurzonych napaleńców będziesz miała jeden na miesiąc, ale sensowny. Jakby co - mam doświadczenie.
Zdrówka Ci życzę :)

Dokładnie.O Jimiego było kilka telefonów dziennie. Nerwowo już nie wytrzymywałam. Oczywiście nikomu nie chodziło o urodę kota :wink: tylko o jego charakter. W ogłoszeniu było, że NIE dom z ogrodem, że koniecznie zabezpieczony balkon, a i tak dzwonili ludzie ze wsi, proponowali kotu mieszkanie na strychu, na przykład. Większość posiadaczy balkonów NIGDY ich nie otwiera, okien też nie otwierają w ogóle. Młodego kota chciały panie w wieku 70+ , zgroza, po prostu.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro gru 06, 2017 11:07 Re: Młoda i puchata Sowa

Jimi szukał domu 4 miesiące, mały syjamek od tabo - 2 miesiące, przy czym obie ogłaszałyśmy i codziennie odbierałyśmy po kilka zgłoszeń. Niebieską szylkę ogłaszam od 2 miesięcy, mając codziennie jakieś zgłoszenie. Kwestia szczęścia, ale zwykle się czeka.
Kiedyś wkręciłam Koteczekanusi w tymczasowanie trójki 2-miesięcznych słodziaków, jedno puchate, jedno rude, a doczekały u Ani kastracji. Też ja odbierałam zgłoszenia, bo Ania tego nie znosiła.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Czw gru 07, 2017 7:45 Re: Młoda i puchata Sowa

On jest bardzo podobny do Zary, rodowodowej kotki MCO, która razem z siostrą Lilką znalazła dom przez forum. Pierwszy raz miałam do czynienia z tą rasą, to koty ze snów, zakochałam się w nich. Arcana jakoś nieźle znosi rozmowy z potencjalnymi domkami, dla mnie to koszmar.
Zara
Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw gru 21, 2017 20:40 Re: Młoda i puchata Sowa

jak Ty i Sowa?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41978
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw gru 21, 2017 21:19 Re: Młoda i puchata Sowa

Cudo
Mam takie ogłoszenie zaczynające się od NIE z całą wypunktowaną listą. Służę ściągą Prysia w typie norwega .

Zanim wykonany zostanie telefon bądź mail do nas, proszę przeczytać poniższe. Jeśli nie spełnione są warunki adopcji to kot NIE zostanie wydany:
1. Prysiek nie jest kotem miziatym i na kolankowym. Jeśli szukasz miziaka to nie jest on.
2. Nie nadaje się do domu z dziećmi bo potrafi dać wyraźnie znać gdy jest nie zadowolony
3. Nie nadaje się do domu wychodzącego więc do takiego nie zostanie wydany
4. Nie nadaje się na jedynaka więc tylko dom z drugim kotem wchodzi w grę; lub adopcja w dwupaku jest możliwa
5. Nie zostanie wydany do domu, który NIE ma zabezpieczonych okien i balkonu (jeśli jest) profesjonalnymi siatkami!
6. Nie zostanie wydany do domu bez wizyty przed adopcyjnej i podpisania umowy adopcyjnej

Dlaczego umieszczam te punty na początku? Ano dlatego ,że prawie nikt nie czyta co jest napisane w ogłoszeniach Prynia. To piękny kot więc wzbudza zainteresowanie. Ale jego potrzeby są dla zainteresowanych na odległym miejscu.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw gru 28, 2017 15:17 Re: Młoda i puchata Sowa

No i jak tam losy Sówka ? Nadal jest do wzięcia ?
kot też człowiek...
04.06.2018 Myszunia [*]
13.08.2013 Lesio [*]

color1

Avatar użytkownika
 
Posty: 1592
Od: Czw cze 27, 2013 11:52
Lokalizacja: wawa

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości