Artu szuka domu lub domu tymczasowego

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto lis 28, 2017 21:05 Re: Artu szuka domu lub domu tymczasowego

Ja pytam co musiałoby się stać, żeby potencjalny opiekun chciał zwrócić zwierzaka. Pytam też o poprzednie zwierzęta, w szczególności czy były sterylizowane, leczone co się z nimi stało i skąd się u tego potencjalnego opiekuna wzięły. Czy wie, że z posiadaniem zwierzaka wiążą się też koszty leczenia w przyszłości. Co zamierza z nim zrobić w wakacje. O swobodne wychodzenie na zewnątrz, zabezpieczenie okien i balkonu, podejście do sterylizacji.

Trzymam kciuki za dobry, spokojny dom dla Artu!

Carmen201

 
Posty: 4156
Od: Pt maja 07, 2010 7:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 29, 2017 8:11 Re: Artu szuka domu lub domu tymczasowego

bukimi pisze:Dziękuję za link - bardzo się przyda!
Obecnie współpracy podjęła się fundacja Kocia Chatka, a co bardzo dziękuję. Ogłoszenie jest już także na FB i OLX ze specjalnym numerem telefonu.

A na co zwracać uwagę w wizycie przedadopcyjnej? Wypada dobrze się rozejrzeć i porozmawiać z kandydatami. Są jakieś mniej oczywiste pytania, które warto zadać?

napisz mi na maila podeślę ankietę z jakiej ja korzystam. Takie pytania zadaję ludziom , którzy interesują się moimi podopiecznymi.
olx to za mało.Pisałam na jakich jeszcze portalach nalezy wrzucić ogłoszenia.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro lis 29, 2017 9:15 Re: Artu szuka domu lub domu tymczasowego

Link do ankiety przedadopcyjnej ze strony fundacji, w której działam: http://klebek.org/jak-adoptowac/
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10890
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości