Malutki kotek do oddania

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon paź 23, 2017 18:01 Malutki kotek do oddania

Oddam w dobre, ale naprawdę dobre ręce kotka (lub kotkę), znalezionego wczoraj na jednej z okolicznych budów w Nieborowicach koło Gliwic. Kotek ma ok. 6 tygodni, jest bardzo ładny, trójkolorowy, trochę płacze, ale generalnie przykleja się do człowieka jak rzep. Jest u mnie w domu dopiero jeden dzień, więc trudno więcej napisać. Kotek czeka na dom bo u mnie są już 3 koty i pies i na razie wystarczy. Oddam go na zasadzie adopcji - po podpisaniu umowy adopcyjnej z opcją sprawdzenia za jakiś czas jak się kotek miewa. Po prostu nie chcę go oddać pierwszej lepszej osobie bo różne rzeczy się dzieją. W weekend mogę go dowieźć w jakiejś rozsądnej odległości w okolicach Gliwic lub ew. można go odebrać w Nieborowicach. Tel. 609 481 900. Nie wiem jak zamieścić zdjęcia więc zainteresowanych proszę o kontakt mailowy, prześlę parę fotek. mateusz75@outlook.com.

atmt

 
Posty: 1
Od: Pon paź 23, 2017 17:54

Post » Pon paź 23, 2017 21:07 Re: Malutki kotek do oddania

Mateusz tutaj prawie każdy ma kotów po kokardkę i tez szuka domów dla swoich podopiecznych. Zdjęcia można wklejać np przez fotosik.pl, ale generalnie na miau to nie warto szukać domów. Tak jakbyś Eskimosowi chciał sprzedać lodówkę. Zrób zdjęcia i wrzuć na OLX, qumtree, czy na lokalnych forach mieszkańców,
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości