Balbinka - Warszawa - PILNE

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie paź 01, 2017 20:00 Balbinka - Warszawa - PILNE

Zakładam wątek na prośbę znajomej z Warszawy. Dwa lata temu znalazła Balbinkę jako kociątko przy szosie krajowej. Zabrała. Balbinka trafiła do przychodni wet, skąd została wyadoptowana. Po dwóch latach:

,,Pilnie potrzebny dom dla 2-letniej Balbinki! Jeśli nie znajdzie domu, to grozi jej uśpienie!

Potrzebny pilnie nowy dom (bez innych zwierząt typu psy/koty lub z ich małą ilością) dla ślicznej żywiołowej Balbinki. Balbinka ma nieco ponad 2 lata i jest kotką, którą energia wręcz rozpiera. Uwielbia się bawić i szaleć jak każdy młody kot, a przede wszystkim musi być w centrum uwagi, gdyż w jej mniemaniu świat istnieje po to aby kręcił się wokół niej. Niestety mieszkające z nią starsze stateczne koty zupełnie nie podzielają jej entuzjazmu i robią wszystko aby pozbyć się 'intruza', przez co Balbinka zmuszona jest żyć w ciągłym stresie. Ze względu na to, że przeszkadzała tym innym kotom jej była bezduszna właścicielka oddała ją do przychodni weterynarnej w Warszawie i chcę ją uśpić, jeśli nie znajdzie się dla niej nowy właściciel. Udało się nam wywalczyć to, że nie uśpiła jej od razu. Teraz prosimy o pomoc w pilnym znalezieniu dla Balbinki nowego domu!

Balbinka jest wysterylizowana, testy FelV/FIV ujemne. Osobom, które zdecydują się zaoferować Balbince dom i serce oferujemy skromną wyprawkę i zapas karmy na początek.

Telefon w sprawie adopcji: 502-096-833 (Anna) lub 695-403-107 (Beata)."

Obrazek

Obrazek
,,W sztuce tracenia nie jest trudno dojść do wprawy (. . .)" Elizabeth Bishop

marta-po

 
Posty: 3318
Od: Pon sie 15, 2011 17:19
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post » Nie paź 01, 2017 20:05 Re: Balbinka - Warszawa - PILNE

Cholerny świat.
Jej dom z drugim, równie żywiołowym kotem by się zdał.
Podnoszę bo pilne.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie paź 01, 2017 20:07 Re: Balbinka - Warszawa - PILNE

Też tak pomyślałam, że drugiego rozbrykańca jej trzeba
,,W sztuce tracenia nie jest trudno dojść do wprawy (. . .)" Elizabeth Bishop

marta-po

 
Posty: 3318
Od: Pon sie 15, 2011 17:19
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post » Pon paź 02, 2017 9:02 Re: Balbinka - Warszawa - PILNE

Przypomnę Balbinkę!

Swoją drogą bezduszność okropna u Balbinki "ludzi". Można było szukać wcześniej domku. Pominę kwestie dokacania się do starszych rezydentów ,młodzikiem. Wiele osób nie zwraca na to uwagi, nie słucha rad...Chce mieć malusieńkiego koteczka. Nie docierają argumenty z reguły, że to nie jest dobre wyjście dla obu stron. A potem, nie widząc swoich grzechów, lekuśną ręką i lekuśnym serduszkiem podejmuje się decyzję o uśpieniu. Dlaczego akurat młodego kota? A nie starszaków? To dygresja nie propozycja. Ale zdziwić się mogę.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon paź 02, 2017 15:07 Re: Balbinka - Warszawa - PILNE

A ja kompletnie nie rozumiem jak można chcieć uśpić zdrowego kota. Prawo na to pozwala? A weci? Lekką ręką zastrzyk na życzenie właściciela?
,,W sztuce tracenia nie jest trudno dojść do wprawy (. . .)" Elizabeth Bishop

marta-po

 
Posty: 3318
Od: Pon sie 15, 2011 17:19
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post » Pon paź 02, 2017 18:01 Re: Balbinka - Warszawa - PILNE

marta-po pisze:A ja kompletnie nie rozumiem jak można chcieć uśpić zdrowego kota. Prawo na to pozwala? A weci? Lekką ręką zastrzyk na życzenie właściciela?

Prawo nie pozwala. Znam weta co to robi. Gadałam z nim kiedyś.Stwierdził ,że wybrał "mniejsze zło" zdając sobie wreszcie sprawę ,że...jak nie uśpi to kot wyląduje w lesie, na ulicy...Umrze w cierpieniach nie dając sobie rady, chorując, zabity przez auto, umęczony przez człowieka lub psa... Nie każdy ma szczęścię trafić na kocioluba. Nie zgadzam się z tym ale niejako potrafię zrozumieć.
Podrzucam kociczkę.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon kwi 30, 2018 4:32 Re: Balbinka - Warszawa - PILNE

to oburzajace

aux03ster03

Avatar użytkownika
 
Posty: 45
Od: Pt gru 08, 2017 4:24




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości