Bezdomny,chory kotek. Potrzebna pomoc.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob paź 14, 2017 19:57 Re: Bezdomny,chory kotek. Potrzebna pomoc.

No właśnie już miesiąc minął...
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Pon paź 16, 2017 20:06 Re: Bezdomny,chory kotek. Potrzebna pomoc.

Cytat z ogłoszenia z 9 października
"To piękny kot, jeszcze młody (oceniony wstępnie na 2-3 lata)
Kot jest już wykastrowany.
Badania krwi metodą PCR ujawniły, że jest FeLV+ "

https://www.olx.pl/oferta/karmel-szuka- ... r=EREC-55-

dorobella

 
Posty: 5400
Od: Wto sty 06, 2009 19:52
Lokalizacja: T.G.

Post » Pon paź 16, 2017 21:03 Re: Bezdomny,chory kotek. Potrzebna pomoc.

Odświeżyłam, bo miał tylko 8 odsłon. Moja tricolorka ma ich 1400 i też ciągle czeka
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Pon paź 16, 2017 22:46 Re: Bezdomny,chory kotek. Potrzebna pomoc.

Ewa.KM bardzo dziękuję.

Karmel ciągle szuka domu, gdzie będzie niewychodzącym jedynakiem.
Nie jest to proste, zwłaszcza, że jest mnóstwo malutkich, słodkich kociaków do adopcji i większość ludzi wybiera właśnie takie.

Jakby mało było, u męża w pracy przybłąkał się młodziutki kotek w typie tygryska. Nazywa się Prezes. Prezes czeka aż otworzą warsztat, szybko wpada bo biura , wskakuje na fotel i zasypia przed komputerem. Jak fotel Prezesa jest zajęty to wskakuje na kolana i wtedy trzeba siedzieć bo malec śpi. Mąż kupuje mu jedzenie, nawet miseczki już porozstawiał. Ciężko powiedzieć czy nie jest to czyjś kocurek. Tak czy siak na jedzenie może zawsze liczyć. Zastanawiałam się nad kastracją ale trzeba by było zebrać wywiad wśród okolicznych mieszkańców aby nie ciachnąć cudzego kota.

A na terenie wyszkowskich działek tym razem znaleziono młodego pieska. Dzieciak jeszcze, rozbrykany i wesoły. Aż nie chce mi się wierzyć, że mógł ktoś porzucić takie miłe i ładne stworzenie. Zaopiekowała się nim pani, która ma już swojego pieska i szuka właścicieli. W całej wsi wiszą ogłoszenia ale nikt nie odpowiada.

monika13

Avatar użytkownika
 
Posty: 34
Od: Nie maja 29, 2016 16:35
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości