Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu. I wymarzył!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob maja 05, 2018 11:24 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Maurycku kochany cały czas trzymam :ok: :ok: za najlepszy dom stały dla Ciebie.Na pewno się uda go znaleźć wspaniały

Kocurku :1luvu: :201461 :201461 :201461 :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Sob maja 05, 2018 14:55 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

[quote="zuzia96"]Taki brzucholek wyhodowaliśmy sobie :twisted: tzn. Mister sobie wyhodował osobiście :201435
Obrazek

no tak sam to nie wyhodował, ktos mu chyba pomagał, podkarmiając kotka
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 05, 2018 21:22 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Obrazek
Maurycku, widzisz wyglądamy jak bliźniaki. :1luvu:
Lucas
A moja Duża niech... :ryk: A Tobie życzę żeby Cię ktoś pokochał tak jak mnie. :ok:

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Wto maja 08, 2018 22:09 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

mir.ka pisze:
zuzia96 pisze:Taki brzucholek wyhodowaliśmy sobie :twisted: tzn. Mister sobie wyhodował osobiście :201435
Obrazek

no tak sam to nie wyhodował, ktos mu chyba pomagał, podkarmiając kotka

Nic i nikt nie pomaga kotkowi w hodowaniu brzuchola :strach: I nikt kotka nie podkarmia :mrgreen: to kotek sam się podkarmia gdzie tylko może :twisted: Po posiłkach muszę chować miski kotów bo Maurycek po expresowym wypucowaniu swojej goni robić przegląd wszystkich misek w domu, szuka nawet okruszków naokoło :201435
Jedyny plus z żywienia Maurycka jest taki, że on nie lubi ... Purizonu :D Dzięki temu mogę zostawiać na stole suchą karmę (ale tylko Purizon, bo inna znika natychmiast) na noc dla Misi, bo z kolei ta zołzunia jak nie stoi w misce nic na przegryzkę cały czas, to zrzuca miski na podłogę. I tak potrafi całą noc tłuc tymi miskami :twisted: im większy huk tym fajniej :201416
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Wto maja 08, 2018 22:25 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

lucas 2014 pisze:Obrazek
Maurycku, widzisz wyglądamy jak bliźniaki. :1luvu:
Lucas
A moja Duża niech... :ryk: A Tobie życzę żeby Cię ktoś pokochał tak jak mnie. :ok:

Wow, jaki ty jesteś przystojny Lukasie :1luvu: ale nic dziwnego, bo faktycznie wyglądasz jak mój bliźniak :201494
Widziałem twoje piękne zdjęcia w wątku Sabci, ślesz jej fotki żeby nie zapomniała o swoim Rycerzu, prawda? A gdzie ty się przeprowadziłeś? To przez Terminatora, bo z nim nie mogłeś się dogadać? Nie tęsknisz za Julkiem? Maurycek
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Sob maja 12, 2018 20:57 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Cześć Maurycku, Lucas dwa tygodnie temu przeprowadził się do Młodych.
Kamil to syn Dużej. On ze swoją dziewczyną przeprowadzili się do własnego mieszkania. Odwiedzali ...kotka Lucasa co dwa dni. Tęsknili bardzo i ...zdecydowali się, że jeśli Lucas nie miałby nic przeciwko temu to mógłby u nich zamieszkać.
W taki sposób zostałem (który wie czy Lucas nie wróci???) jedynym kotkiem w domu. To piszę ja, Julek.
Duża dzisiaj nareszcie :oops: osobiście zaniosła kartkę z "pozdrowieniami" dla Ciebie na pocztę.
Pozdrawiam Cię z Dużą :201461 i Terminatorem.

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Czw maja 17, 2018 22:17 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

lucas 2014 pisze:Cześć Maurycku, Lucas dwa tygodnie temu przeprowadził się do Młodych.
Kamil to syn Dużej. On ze swoją dziewczyną przeprowadzili się do własnego mieszkania. Odwiedzali ...kotka Lucasa co dwa dni. Tęsknili bardzo i ...zdecydowali się, że jeśli Lucas nie miałby nic przeciwko temu to mógłby u nich zamieszkać.
W taki sposób zostałem (który wie czy Lucas nie wróci???) jedynym kotkiem w domu. To piszę ja, Julek.
Duża dzisiaj nareszcie :oops: osobiście zaniosła kartkę z "pozdrowieniami" dla Ciebie na pocztę.
Pozdrawiam Cię z Dużą :201461 i Terminatorem.

Witajcie kochane Lukaski :201461 :201461
Maurycek pięknie dziękuje za pozdrowienia i WIELKĄ NIESPODZIANKĘ :1luvu: :201494 :201494 :201494

I Julkowi dziękujemy za to, że przejął pałeczkę od Lukasa i teraz on będzie przekazywał nam wieści :201461

A Ty Lukasku bądź szczęśliwy ze swoimi nowymi Dużymi :1luvu: ale o nas też nie zapomnij :!:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Czw maja 17, 2018 22:36 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

A Maurycek jak siał pietruszkę w DT czyli u nas, tak sieje nadal :mrgreen:

teraz śpimy
Obrazek

Obrazek

Jakie by mogło być inne zdjęcie Maurycka jak nie w takiej pozie? On inaczej nie umie spać :lol: A ja cały czas się zastanawiam jak ten kot sypiał w czasach bezdomności. Na ulicy przecież nie mógł sobie pozwolić na takie pozycje, przecież on wtedy cały czas musiał czuwać...

Jak widać na całego nadrabia stracony czas :piwa:
Obrazek

Obrazek

niech nadrabia... :201461
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pt maja 18, 2018 5:07 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Maurycku
:201461 :201461 :201461
myślimy z troską o Twoim domku, chyba jest zabiegany, że Ciebie jeszcze nie wypatrzył.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt maja 18, 2018 7:49 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Kochany Maurycku :1luvu: :201461 :201461 :1luvu: najmocniejsze i nieustające :ok: :ok: ,żeby najlepszy dom stały wreszcie Cię wypatrzył cudny Kocurku.
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Pt maja 18, 2018 22:46 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Dzisiaj szczuplaczek Maurycy zjadł 3 kolacje! :201416

Gotowałam na kolację kotom rybę, nie wiedziałam czy będą jeść, bo one nie przepadają za rybą, ale przyszła znajoma i przyniosła koteczkom w prezencie rybkę :wink: Przed jej przyjściem wyjęłam z lodówki i postawiłam na szafce w kuchni rozmrożonego surowego indyka dla Marcelki, bo z niej straszny niejadek, a surowe mięso lubi. Siedziałyśmy ze znajomą, Maurycy był z nami w pokoju, bawił się wędką, trochę drzemał na hamaku.

Znajoma poszła, ja ugotowaną rybkę podzieliłam na wszystkie koty, Maurycek dostał swoją porcję, którą spałaszował ze smakiem. Zjadła też Lili, reszta kotów rybę miała gdzieś. Chciałam więc Marcelce dać przygotowanego wcześniej indyka, a... indyka ani śladu. W miejscu gdzie stał indyk na talerzyku... stoi sam talerzyk. Żaden inny kot tam nie wszedł, część z nich nie jada surowego mięsa. To robota tylko Maurycego!! :201416 Kiedy on to zeżarł jak niby cały czas był z nami? to jego słodka tajemnica. A ja mu jeszcze rybkę podsunęłam pod nosek :twisted:

Ale to nie koniec.
Niezjedzone porcje ryby zostały w miskach. Proszę więc Maksia żeby zjadł, podsuwam, zachwalam i w tym momencie miska wypadła mi z ręki i cała ryba wylądowała na podłodze, oczywiście rybą do podłogi :evil: (jak ta przysłowiowa kromka z masłem, która spadnie zawsze masłem do podłogi). Poszłam więc po jakąś zmiotkę, żeby to zebrać, ale Maurycek był szybszy. Zmiótł rybę z podłogi w okamgnieniu.

No i jak on ma być szczupły??? :201416
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Sob maja 19, 2018 6:26 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

:201461
Maurycku
:201461
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob maja 19, 2018 7:38 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Maurycku kochany jesteś nie tylko piękny ,ale i mądry i sprytny i świetnie umiesz sam zorganizować sobie
jedzonko :D :ok: :1luvu: :201461 :201461 :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Sob maja 19, 2018 10:37 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

zuzia96 pisze:Dzisiaj szczuplaczek Maurycy zjadł 3 kolacje! :201416

Gotowałam na kolację kotom rybę, nie wiedziałam czy będą jeść, bo one nie przepadają za rybą, ale przyszła znajoma i przyniosła koteczkom w prezencie rybkę :wink: Przed jej przyjściem wyjęłam z lodówki i postawiłam na szafce w kuchni rozmrożonego surowego indyka dla Marcelki, bo z niej straszny niejadek, a surowe mięso lubi. Siedziałyśmy ze znajomą, Maurycy był z nami w pokoju, bawił się wędką, trochę drzemał na hamaku.

Znajoma poszła, ja ugotowaną rybkę podzieliłam na wszystkie koty, Maurycek dostał swoją porcję, którą spałaszował ze smakiem. Zjadła też Lili, reszta kotów rybę miała gdzieś. Chciałam więc Marcelce dać przygotowanego wcześniej indyka, a... indyka ani śladu. W miejscu gdzie stał indyk na talerzyku... stoi sam talerzyk. Żaden inny kot tam nie wszedł, część z nich nie jada surowego mięsa. To robota tylko Maurycego!! :201416 Kiedy on to zeżarł jak niby cały czas był z nami? to jego słodka tajemnica. A ja mu jeszcze rybkę podsunęłam pod nosek :twisted:

Ale to nie koniec.
Niezjedzone porcje ryby zostały w miskach. Proszę więc Maksia żeby zjadł, podsuwam, zachwalam i w tym momencie miska wypadła mi z ręki i cała ryba wylądowała na podłodze, oczywiście rybą do podłogi :evil: (jak ta przysłowiowa kromka z masłem, która spadnie zawsze masłem do podłogi). Poszłam więc po jakąś zmiotkę, żeby to zebrać, ale Maurycek był szybszy. Zmiótł rybę z podłogi w okamgnieniu.

No i jak on ma być szczupły??? :201416



biedny głodny Maurycek, jak tak mozna pisać
przecież nikt nie widział ,ze to on zjadł tego indyka
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 19, 2018 15:29 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Cześć Maurycku, Lucas znów z nami.
Bardzo, bardzo się boi. Julek nie ułatwia mu sytuacji bo chodzi za nim bez przerwy i prycha. Muszę mieć wszystko na oku.
Marycku, czytamy jak Ty zostałeś niewinnie posądzony. Masz przecież alibi i dwóch świadków. Co to za świat? :evil: Niewinnego kotka oczerniać !!! Ty bidulko! :1luvu: :1luvu: :201461
Pozdrawiam, muszę... śledzić koty. :oops:
Lucas 2014

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości