Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu. I wymarzył!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt lis 24, 2017 23:46 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Moja Duża też "choriwita". Zdaniem lekarza "coś wyleżała" i teraz nie może nawet patrzyć na prawo ani schylić głowy. Chyba Muszę ją nauczyć jak się zdrowo śpi. :mrgreen: Lucas

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Pt lis 24, 2017 23:46 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Muszę chyba "zająć się" moją Dużą. Ona nie radzi sobie bez mojej pomocy. Lucas

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Nie lis 26, 2017 16:36 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Stwierdzam, że ani Maurycy ani żaden mój inny kot nie potrafią tupać :wink:

Ja nie wiem co to jest kocie tupanie, jak w ogóle kot może tupać. Przez dom przewinęło się już trochę kotów, miewałam różne tymczasy, też małe diabełki co nie ustawały w hulankach i wiecznych skokach, z wieszaniem na firankach włącznie (ostatnia mała Emi wisiała na mojej nowej firance w sypialni na własnym zębie, tak się dziwnie zaczepiła :mrgreen: ratowałam kota i zęba, pal licho firankę :twisted: ) ale nigdy żaden kot nie tupał. U mnie wszystkie koty zawsze poruszają się bezszelestnie, no jak coś czasem zwalą to inna sprawa, ale to jest wtedy huk.
I zawsze jak czytałam, że np. komuś przeszkadzają tupiące koty sąsiadów, to uważałam, że ten ktoś wymyśla. Strasznie jestem ciekawa, jak to jest jak kot tupie. Ale pewnie nie da się nagrać filmiku z takim kocim tupaniem? :oops:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Nie lis 26, 2017 19:23 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Dzisiaj Maurycek tak spędza dzionek :D
Obrazek

Obrazek
i nie tylko on :D w dalszej części łóżka to Lili
Obrazek

Który kot na wolności pozwoliłby sobie na takie beztroskie spanie? zawsze mnie wkurzają ludzie którzy twierdzą, że kot na wolności jest szczęśliwy, bo ma.... wolność :twisted: niech sami sobie pójdą pod krzak i zakosztują tej "wolności"


Maurycek jest najszczęśliwszy w domu. On już wie co znaczy ta "cudowna" wolność, już to przerabiał. I nigdy więcej!
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Nie lis 26, 2017 21:48 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Maurycy, moja Duża pyta czy Ty w którymś byłym życiu nie byłeś ... modelką? Ona mówi, że jesteś najpiękniejszą reklamą pościeli. Nawet ja ...kupiłbym ją bez zastanowienia. !!! Lucas

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Nie lis 26, 2017 22:07 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

lucas 2014 pisze:Maurycy, moja Duża pyta czy Ty w którymś byłym życiu nie byłeś ... modelką? Ona mówi, że jesteś najpiękniejszą reklamą pościeli. Nawet ja ...kupiłbym ją bez zastanowienia. !!! Lucas

:ryk: :ryk:

Nie wiem :D Ale może warto by się zatrudnić w reklamie. Może ktoś szuka koteczka do reklamy pościeli w koty? I nie w koty też może być :piwa:
Poleca się Kot Maurycy
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Nie lis 26, 2017 22:12 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

No, to... jeśli model Maurycy ma czas poproszę o zdjęcie... z pomidorem. Płacę 20 złotych!!! Zapłacę chętnie a chłopak może ma ochotę? Lucas 2014

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Nie lis 26, 2017 22:33 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

lucas 2014 pisze:No, to... jeśli model Maurycy ma czas poproszę o zdjęcie... z pomidorem. Płacę 20 złotych!!! Zapłacę chętnie a chłopak może ma ochotę? Lucas 2014

A z jakim pomidorem? Bo pościeli w pomidory nie mamy :cry: no chyba że to ma być pomidor taki do jedzenia :D to nie wiem, czy taki wytrzyma do końca sesji, bo model może go skonsumować przed czasem :mrgreen:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Nie lis 26, 2017 22:41 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Maurycku, masz piękne całe mauryciałko
ciocia
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie lis 26, 2017 22:46 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

MalgWroclaw pisze:Maurycku, masz piękne całe mauryciałko
ciocia

Dziękuję Ciociu <3
Maurycek
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Nie lis 26, 2017 23:33 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Ależ ty jesteś piękny Maurycku.I urodzony Top Model :1luvu: :201461 :201461 :1luvu:
Nieustające :ok: :ok: za najlepszy domek dla Ciebie.
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Nie lis 26, 2017 23:35 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Maurycku, mam nadzieję że ... nie lubisz pomidorków jako "przekąsek". Ja... chciałabym tylko wszystkiego jak najlepszego dla Ciebie. Domku... który pokocha na zawsze, uszanuje Twoją wolę i zadba jak o najlepszego przyjaciela. Naturalnie zadba o czyste i pełne miseczki. Trzymamy Ci mocno kciuki. Lucas 2014

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Pon lis 27, 2017 8:10 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

zuzia96 pisze:
lucas 2014 pisze:Maurycy, moja Duża pyta czy Ty w którymś byłym życiu nie byłeś ... modelką? Ona mówi, że jesteś najpiękniejszą reklamą pościeli. Nawet ja ...kupiłbym ją bez zastanowienia. !!! Lucas

:ryk: :ryk:

Nie wiem :D Ale może warto by się zatrudnić w reklamie. Może ktoś szuka koteczka do reklamy pościeli w koty? I nie w koty też może być :piwa:
Poleca się Kot Maurycy


coraz więcej jest kotów w reklamach, wreszcie się na nich poznali, nie ma piękniejszych modeli :)
moze Maurycy zgłosi się do jakiegos castingu? :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lis 28, 2017 16:47 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Maurycek najlepiej by się nadawał do leżenia brzucholem do góry, to mu najlepiej wychodzi :D I w tej pozycji jest najbardziej fotogeniczny :D

Ale kto wie, jakby się tak wyłożył swoimi kropkami do góry na jakiejś pięknej pościeli czy serwecie, to może by się jaki klient skusił :piwa:


A póki co, niedoszła gwiazda reklamy przyprawiła mnie dzisiaj rano o stan przedzawałowy! :evil: Po śniadaniu wszystkie koty wypucują się i idą spać. A Maurycy udaje się wtedy na buszowanie po miskach, czy aby coś nie zostało do dokończenia. Weszłam akurat do kuchni jak Maurycek siedział na szafce kuchennej i wyjadał z jakiejś miseczki (specjalnie stawiam na górze z nadzieją, że koleżka tam nie znajdzie). Jak mnie zobaczył to chciał zwiać i nogą zaczepił się o reling który jest przy szafkach. Nie wiem jak on to zrobił, między szafką a relingiem jest ok. 4 centymetrowy odstęp. I tam wpadła mu tylna łapka. Wrzask był straszny, kota musiałam ratować bo jakoś dziwnie zawisł na tej łapie, gdyby mnie nie było w domu, to nie wiem jak by się to skończyło. Chyba by złamał łapkę...

I tak się bałam czy mu się coś nie stało :cry: ale chyba jest w porządku, na początku troszkę utykał, teraz już chodzi normalnie. Sprawdzam czy nie ma objawu bólowego przy dotykaniu, ale nie.
Tylko co nerwów się najadłam to moje :evil:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Wto lis 28, 2017 17:43 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Przepraszam, ale... thillery z kocim modelem Maurycym są nie moje nerwy!!!! Maurycku, nie rób tego twojej "fance". :strach: Lucas 2014

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Nul i 35 gości