Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu. I wymarzył!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie mar 25, 2018 16:17 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

:arrow:
Twój dom Marysiu jest na pewno
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie mar 25, 2018 19:51 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Nie wiadomo, co by zrobili, jakby Moryś się znudził...
Ludzie są beznadziejni.

Maurycy, na szczęście masz super Dużą, mądrze cię tam nie dała
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob mar 31, 2018 23:57 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Maurycy ostatnio podbiera Maksiowi poduszkę :mrgreen: Jak tylko Maksiu na chwilkę opuści swoje stanowisko na kocie pod kaloryferem, to Maurycek myk na jego miejsce. A że Maksiu to niezwykle zgodny kotek, nie upomni się, tylko idzie szukać sobie innej miejscówki.

Obrazek

Obrazek

Ostatnio sytuacja w relacjach międzykocich się poprawiła, jest zdecydowanie lepiej. I to chyba zasługa Feliweya, już półtora miesiąca jest w kontakcie. Maurycek się wyciszył, zrobił się taki grzeczny, że teraz się martwię czy nie chory :201416 (i jak tym człowiekom dogodzć? - to dopisek Maurycka). Maksiu zajada karmę poleconą przez mir.kę i też jest lepiej (mir.ka, dziękuję <3), zresztą wszystkim kotom ona smakuje i próbują mu podjadać :wink:


Z okazji Świąt Wielkanocnych, które już nadeszły, Maurycek wraz z Dużą i resztą ferajny wszystkim Ciociom składa życzenia zdrowia, radości, miłości i żeby ta WIOSNA już wreszcie przyszła do nas!!
Obrazek
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Nie kwi 01, 2018 3:41 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Maurycku, wiesz, czego życzymy - domku. I zdrowia dla wszystkich
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie kwi 01, 2018 8:25 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Maurycku kochany :1luvu: :201461 :201461 :201461 :1luvu: życzę Ci,aby kochający domek stały wreszcie Cię wypatrzył, a także zdrowia dla Wszystkich Cztero- i Dwułapnych :ok: :ok:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Śro kwi 18, 2018 18:19 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Maurycku, możemy napisać Ci pozdrowienia? Lucas 2014
Nie rozumiemy czemu nikt nie zauważa Twoich "Kropeczek" 8O ????

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Śro maja 02, 2018 17:56 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

lucas 2014 pisze:Maurycku, możemy napisać Ci pozdrowienia? Lucas 2014
Nie rozumiemy czemu nikt nie zauważa Twoich "Kropeczek" 8O ????

Lucasie, bardzo przepraszam :oops: że dopiero teraz się odzywam, ale ostatnio nie bywam na forum.
Ależ oczywiście, zawsze i to bez pytania :D możecie wysłać pozdrowienia dla Maurycka. Będzie mu niezwykle miło, że jeszcze ktoś o nim pamięta <3

A wygląda teraz tak :lol: i mam nadzieję, że zostanie rozpoznany :mrgreen: Waga 6,70 niestety utrzymana, nic w dół :cry: I ciężka walka, żeby nie szła w górę :strach:
Obrazek

Obrazek

Maurycek niestety wciąż siedzi u mnie :cry: i NIKT GO NIE CHCE!! :cry: Jet to kot, który zupełnie nie ma szczęścia (a ja przy nim :cry: ). Jeżeli są zapytania o niego to tak strasznie durne, że szkoda mi nawet czasu na nie odpowiadać. Np. cytuję dosłownie: "Po ile kosztuje kot". Koniec cytatu.
A ogłoszeń ma mnóstwo!
Była co prawda przez chwilę nadzieja na, wydawało się, fajny dom. Była już nawet wizyta pa, był transport, rodzina miała tylko osiatkować balkon. Taki był warunek adopcji i tak się umawialiśmy. Ale na chęci i zachwytach jaki to piękny kotek, jak całe życie na takiego czekali się skończyło. W efekcie balkonu nie osiatkowali (bo nie będą nic wbijać sąsiadowi z góry 8O ) i tak to wyczekiwany przez nich ten właśnie kotek do tego wspaniałego domu nie pojechał.

Jeszcze żaden z moich przez tyle lat wyadoptowanych tymczasów nie miał takiego pecha jak ma Maurycy :placz: Tak jakby go ktoś zaczarował. A ja nie wiem jak te czary od niego odpędzić :placz:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Śro maja 02, 2018 21:53 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Maurycku
:201461
martwimy się, że Twoja Duża jest smutna. Niech ten porządny dom się znajdzie.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw maja 03, 2018 7:31 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

A wygląda teraz tak :lol: i mam nadzieję, że zostanie rozpoznany :mrgreen: Waga 6,70 niestety utrzymana, nic w dół :cry: I ciężka walka, żeby nie szła w górę :strach:
Obrazek

Obrazek

jaki on jest fajny z tym swoim okrągły, nakrapianym brzuszkiem :1luvu: :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 03, 2018 7:36 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Maurycku, a może Ty po prostu masz szczęście, bo trafił ci się wspaniały tymczas i postanowiłeś w nim zostać? Ja tak właśnie zrobiłam :oops: Bylam wzięta na tymczas, ale tak uporczywie się nie wyadoptowywalam, że w końcu duża uznała, że już stałam się domowa :oops: Tak samo zrobiła u nas Calineczka, Mini i Kitka Chrupek oraz Kitek. Wszystkie najpierw były tymczasowe i miały mnóstwo ogłoszeń :twisted:
Sabcia domowa
A brzusio masz śliczne :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 03, 2018 22:37 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Sabciu kochana, myślę że Maurycy też kombinuje tak jak ty :wink:

Ale to wszystko nie jest takie proste :cry: Mam w tej chwili w domu 3 chore koty. Maksiu z nowotworem złośliwym, Lili z astmą i powikłaniami po sterydoterapii, ratujemy teraz wątrobę i do tego Marcelka (też tymczas) ma chore jelita. Cały czas jest na karmie specjalistycznej, dostaje leki, ale czy będą jakieś efekty leczenia trudno przewidzieć, bo jelita wciąż nie pracują prawidłowo i kicia co jakiś czas się zatyka.
U mnie też są koty na wiecznym tymczasie, właśnie takie które zostały bo nie znalazły domu. A teraz prawdopodobnie to Marcelka będzie musiała zostać, bo nikt nie chce kota z "felerem". A ona chyba już zawsze będzie kotem takim trochę specjalnej troski.

A Maurycy jest zdrowy, młody i musi znaleźć dom. On nie nadaje się do chorowitków i starszych kotów. Powinien znaleźć dom z jakimś młodym energicznym kotem, albo może zostać jedynakiem i mieć swojego ludzia na wyłączność. I takiego domu mu szukam. Wśród starszych kotów on się nudzi, gania je, a to nie wpływa na samopoczucie żadnego chorego kota :cry: Do tego wyjada wszystkim kotom z misek, dlatego tak wygląda jak wygląda. Nie ma żadnej możliwości żeby zostawić któremukolwiek kotu jedzenie w misce i wyjść choć na chwilę, Maurycy wrąbie wszystko natychmiast. I nie wiem czy to się kiedykolwiek zmieni, on kocha jeść.

Ech, nie jest to wszystko takie łatwe...

Ale jako jedynak ze swoim ludziem Maurycek będzie najgrzeczniejszym kotem na świecie :mrgreen: bo on ogólnie jest grzeczny, a nawet bardzo grzeczny. Tylko trochę mu koty przeszkadzają w tej grzeczności :mrgreen:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pt maja 04, 2018 21:42 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Taki brzucholek wyhodowaliśmy sobie :twisted: tzn. Mister sobie wyhodował osobiście :201435
Obrazek

Łóżko chciałam pościelić, ale się nie dało, bo panowie dwaj się rozłożyli :smokin:
Obrazek

no dobra mateczka, nie przynudzaj, kot by się uśmiał :mrgreen: M.
Obrazek
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pt maja 04, 2018 21:43 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Dobrej nocy, Maurycku. Niech się domek wyśni
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt maja 04, 2018 22:38 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

MalgWroclaw pisze:Dobrej nocy, Maurycku. Niech się domek wyśni

Dobranoc Ciociu. Tak śnię i śnię o tym domku i nic nie mogę wyśnić :x M.
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pt maja 04, 2018 22:49 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Rozumiem, też miałam taki właśnie problem z Bodziem. On nie był młody, ale był trochę kocurem alfa i reszta kotów nie była szczęśliwa z jego obecności. Moje koty na razie nie są aż tak chore, ale Uszatka ma cukrzycę, Sabcia różne problemy, które trudno zdiagnozować, Kitka nie daje się dotknąć... Generalnie też uważałam, że miziasty Bodzio, lgnący do człowieka, powinien znaleźć dom. Także dla jego dobra, bo był ten sam problem z wyjadaniem innym kotom i coraz większym brzuchem Bodzia. Nie trać nadziei, w końcu ten dom się znajdzie! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 43 gości