Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu. I wymarzył!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro gru 20, 2017 22:57 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Jak się czuje Maksiu?
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt gru 22, 2017 22:17 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Przepraszam, że nic nie piszę, ale nie wiem w co ręce włożyć. Jeszcze te święta, a ja nie mam czasu ani zrobić zakupów, ani żadna robota mi nie idzie.
Siedzę z Maksiem, pilnuję żeby nie wylizywał szwów, bo bardzo mu jęzor chodzi i opatrunki ściąga wzorcowo. Dzisiaj byliśmy na ściąganiu szwów, myślałam, że już można go będzie rozebrać z tych opatrunków. Ale trochę kiepsko goją się plecy i doktor kazał zabezpieczyć cięte miejsca jeszcze przez kilka dni, żeby nie rozlizał. Dlatego Maksik jeszcze przez święta będzie opatulony opatrunkiem – albo – do wyboru ma kołnierz, którego nienawidzi jeszcze bardziej.

Wyników jeszcze nie ma, będę dzwonić po świętach.

Ale rekonwalescent ogólnie czuje się dobrze, ma apetyt, wsuwa wszystko co pod pysio podstawię, on nawet wcześniej nigdy tak ładnie nie jadł. Może jeszcze wszystko będzie dobrze, oby! :ok: chociaż mam świadomość jaka to podstępna choroba. Teraz czekam z niecierpliwością na wyniki hist.-pat., niby diagnoza już jest po biopsji, ale badania hist.-pat. powinny dać odpowiedź, czy wszystko zostało wycięte, czy na obrzeżach zmian nie ma komórek nowotworowych.


Mauryckiem nie bardzo mam czas się zajmować, co skrzętnie wykorzystuje, żeby pokazać jaki to on jest ZAWSZE głodny. I asystuje mi wiecznie w kuchni, dostaje oczywiście dodatkowe porcje, bo wtedy jest spokój między nim a kotami. Bardzo przydałby się dom dla Maurycego, zwłaszcza teraz kiedy Maksiu chory i potrzebuje spokoju. Mauryś to młody kotek, on potrzebuje towarzystwa w swoim wieku, potrzebuje poganiać, a u mnie większość to geriatria i takie zaczepki już nie dla nich.
No ale cóż zrobić, skoro jeszcze żaden dom nie zakochał się w burasku. Wyjścia nie ma, czekamy aż minie szał świąt i nowego roku, może potem coś ruszy z adopcjami.
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pt gru 22, 2017 23:21 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Maksiu zdrowiej kocinko!!!! :1luvu: :1luvu: :ok: :ok: Lucas 2014

lucas 2014

 
Posty: 2993
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Sob gru 23, 2017 8:35 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Maurycku, też dom jeszcze nie wie, że jesteś jedyny na świecie. Potrzymam łapki za ciebie, żeby dom się dowiedział
Kubuś, ukochany kocurek swojej dużej
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob gru 23, 2017 14:25 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Najserdeczniejsze życzenia od nas wszystkich
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A ja się przyłączam :s4:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60210
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 23, 2017 21:19 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob gru 23, 2017 22:24 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Maurycku kochany :1luvu: :201461 życzęTobie,aby wreszcie wypatrzył Ciebie ,wspaniałego i wyjątkowego Kocurka ,kochający dom stały,Maksiowi szybkiego powrotu do zdrowia,a waszej Dużej samych pogodnych i radosnych dni :1luvu: :201461 :201461 :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2627
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Czw gru 28, 2017 10:26 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Dziękujemy pięknie za wszystkie życzenia!! <3 <3 <3 <3 <3 <3

święta, święta, i po świętach....... i dobrze! Ja osobiście nie lubię świąt. Chociaż w tym roku jest lepiej. bo nie ma jeszcze śniegu, mrozu, wciąż myślę o bezdomnych kotach, dla których to najgorsza pora roku

U nas minęły spokojnie. Maksiu czuje się dobrze, powolutku zaczyna zarastać już cieniutkim futerkiem. Nosi co prawda jeszcze kubraczek, taki z rękawa bawełnianej bluzki – koloru zielonego :mrgreen: Ale to w zasadzie dla mojego spokoju, żebym wiedziała, że plecki ładnie zarosną i nic nie rozliże. Z łapką funkcjonuje normalnie, bałam się że po amputacji paluszka nie będzie mógł wskakiwać na szafkę – a tam ma stołówkę. Ale się myliłam, Maksiu śmiga na szafkę jak młoda sarenka :D


A Maurycek, no cóż, wiecznie gotowy, żeby natychmiast znaleźć się w kuchni w razie jakiegokolwiek ruchu w tamtym kierunku. Wczoraj spał w pokoju, weszłam po coś na sekundę do kuchni, a Parchuś natychmiast przywlókł się za mną na ostatnich nogach (oczywiście z głodu!!). Patrzę i oczom nie wierzę, bo on leży już przy misce w kuchni, na boczku w pozycji w dokładnie takiej samej w jakiej przed sekundą spał w pokoju. I mam całkiem uzasadnione podejrzenie, że sunął na tym boku, bo mu się nawet nie chciało nóg podnieść. Ale oko na kuchnię trzeba zawsze mieć!! :mrgreen:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Czw gru 28, 2017 10:28 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

zuzia96 pisze:Dziękujemy pięknie za wszystkie życzenia!! <3 <3 <3 <3 <3 <3

święta, święta, i po świętach....... i dobrze! Ja osobiście nie lubię świąt. Chociaż w tym roku jest lepiej. bo nie ma jeszcze śniegu, mrozu, wciąż myślę o bezdomnych kotach, dla których to najgorsza pora roku

U nas minęły spokojnie. Maksiu czuje się dobrze, powolutku zaczyna zarastać już cieniutkim futerkiem. Nosi co prawda jeszcze kubraczek, taki z rękawa bawełnianej bluzki – koloru zielonego :mrgreen: Ale to w zasadzie dla mojego spokoju, żebym wiedziała, że plecki ładnie zarosną i nic nie rozliże. Z łapką funkcjonuje normalnie, bałam się że po amputacji paluszka nie będzie mógł wskakiwać na szafkę – a tam ma stołówkę. Ale się myliłam, Maksiu śmiga na szafkę jak młoda sarenka :D


A Maurycek, no cóż, wiecznie gotowy, żeby natychmiast znaleźć się w kuchni w razie jakiegokolwiek ruchu w tamtym kierunku. Wczoraj spał w pokoju, weszłam po coś na sekundę do kuchni, a Parchuś natychmiast przywlókł się za mną na ostatnich nogach (oczywiście z głodu!!). Patrzę i oczom nie wierzę, bo on leży już przy misce w kuchni, na boczku w pozycji w dokładnie takiej samej w jakiej przed sekundą spał w pokoju. I mam całkiem uzasadnione podejrzenie, że sunął na tym boku, bo mu się nawet nie chciało nóg podnieść. Ale oko na kuchnię trzeba zawsze mieć!! :mrgreen:



no bo biedaczek z głodu nawet pozycji nie był w stanie zmienić :(


mój Tofik nie ma dwóch paluszków w przedniej łapce, nie wiadomo z jakiego powodu, bo już taką miał jak go adoptowałam w wieku 1,5 roku
do tego czasu wychowywał się w krzakach i albo stracił je w jakimś wypadku, albo mogło mu je odgryźć jakieś zwierzę jak był mały, tak mi powiedział wet
nie przeszkadza mu to wcale w skakaniu i bieganiu
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw gru 28, 2017 15:28 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Bidny kotek :1luvu: :1luvu: . To w 100% była kocia słabość. Maurycku :201461 Lucas 2014

lucas 2014

 
Posty: 2993
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Czw gru 28, 2017 18:12 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Maurycku kochany :201461 :201461 :201461
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie gru 31, 2017 9:57 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sty 02, 2018 22:27 Re: Maurycy-Mister, koronowana głowa:)dalej marzy o własnym

Maurycy ze swojej stałej pozycji życiowej :D
Obrazek

w Nowym Roku życzy wszystkim kotom własnych cudownych, wspaniałych domów oraz żeby były zawsze zdrowe, najedzone i kochane!!!! :201430
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Wto sty 02, 2018 23:11 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

Maurycku, my ci życzymy domku, żebyś mógł swoją pozycję życiową pielęgnować na własnym
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro sty 03, 2018 8:22 Re: Maurycy, zwykły buras marzy o własnym domu.Czy chce za d

i to jak najszybciej :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
choć w tym domku źle nie ma jak widać na powyzszej fotce :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 119 gości