Dwa małe kotki do adopcji - Rzeszów

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto sie 15, 2017 8:26 Dwa małe kotki do adopcji - Rzeszów

Witam,
Mam dwie, małe, 3 misięczne koteczki które pilnie szukają nowych domków. Właściciel domu nie zgadza się na kotki, został trochę oszukany bo zgodził się za namową dzieci na jednego kocurka a dostał kotkę, z tej sytuacji wyszły 3 dodatkowe śliczne kotki, jeden już znalazł nowy dom. Kotka mama juz umówiona jest na sterylizacje. Dla bezpieczeństwa kotków pilnie szukam im nowych domkow.
Kotki są zdrowe, korzystają z kuwety. Wychowywały się z trójką małych dzieci. Są miziaste i przywiązane do człowieka.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Macie jakieś doświadczenia w szukaniu kotom nowych domków? Gdzie najlepiej pisać ogłoszenia, żeby trafiły no najwiekszecj liczby odbiorców, chce im znaleźć dobre odpowiedzialne domki.

zolasty

 
Posty: 13
Od: Pt sie 06, 2010 18:38
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Wto sie 15, 2017 9:42 Re: Dwa małe kotki do adopcji - Rzeszów

Ale kocie słoneczka :1luvu:
Dobrze, że kocia mama idzie na sterylkę. A ogłoszenia, cóż, tutaj na miau, może na fb, poczta pantoflowa, ogłoszenie u weterynarzy. Wszędzie gdzie się da.

bea3

 
Posty: 4144
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Wto sie 15, 2017 9:56 Re: Dwa małe kotki do adopcji - Rzeszów

Są jeszcze portale ogłoszeniowe, np: OLX, GUMTREE...

Alija

 
Posty: 2189
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 15, 2017 13:11 Re: Dwa małe kotki do adopcji - Rzeszów

Ogłoszenie jest już na olx, jest też na siostry facebooku, poprosiłam o udostępnienie fundację felineus, inne osoby udostępniły też na innych grupach. Jest 25 udostępnień. Narazie bo zabraniu najładniejszego kotka nie ma odzewu :(
Starałam się zrobić ładne zdjęcia. Już mi się kończą pomysły jak mogłabym kociaczkom i siostrze pomóc.

zolasty

 
Posty: 13
Od: Pt sie 06, 2010 18:38
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Wto sie 15, 2017 13:46 Re: Dwa małe kotki do adopcji - Rzeszów

Trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Jeszcze są wakacje i adopcje przyhamowały.

Pamiętaj o ciągłym odświeżaniu ogłoszeń na olx, bo one po kilku dniach spadają na dalsze strony.
Na fejsbuku też warto ponawiać ogłoszenie i prośby do fundacji o udostępnianie.
Na pewno się uda. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14224
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości