Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Piksel ma chore oczko

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro gru 20, 2017 6:17 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Wątek nudny, ale w domu nie jest nudno :mrgreen: Nie z tymi kotami. Wciąż szaleją, są pierwsze do misek, bawią się wszystkim, nawet kawałkiem drewnianego peletu.Są już duże i od dawna samodzielne, ale potrzebują ciepła i miłości. Ludwiś potrafi przytulić się do swojej mamy, mruczy tak, że w całym pokoju go słychać. Oboje myją sobie główki, pyszczki, no przesłodki widok. Lola pokochała Benię i na zmianę z Mimkiem leży z Benią na posłanku, obejmują się łapkami, myją sobie futerka. Piksel najczęściej śpi w koszu i właściwie tylko on w pojedynkę.To piękne kotki, zadbane, o sierści błyszczącej jak lusterka. Czyściutkie, pachnące, energiczne. Nie ma się do czego przyczepić. Bardzo podziwiam Daszkę, bo pomimo młodego wieku, braku doświadczenia jest cudowną, mądrą mamą. Dobrze wychowała swoje dzieci, kochają się bardzo, zupełnie pozbawione są agresji. Naprawdę ani razu nie słyszałam syku, ani warkotu. Na rękach długo nie poleżą, ale poddają się głaskom, mogę je wyczesać, obciąć pazurki..itd.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt gru 22, 2017 7:49 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Naprawdę nie należę do osób leniwych, ale już wymiękam :evil: Rano nie wiem, w co ręce włożyć. Kuwety pełne, koty szaleją , ale i umierają z głodu. Wszystko, co na ich drodze to wróg i należy zniszczyć. Kiedy to dorośnie i się uspokoi? Pięć kotów z takim temperamentem to jak piętnaście normalnych :wink:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt gru 22, 2017 16:45 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

ewar pisze:Naprawdę nie należę do osób leniwych, ale już wymiękam :evil: Rano nie wiem, w co ręce włożyć. Kuwety pełne, koty szaleją , ale i umierają z głodu. Wszystko, co na ich drodze to wróg i należy zniszczyć. Kiedy to dorośnie i się uspokoi? Pięć kotów z takim temperamentem to jak piętnaście normalnych :wink:



mogę sie domyslać co sie dzieje rano, najlepiej byłoby się co najmniej roztroić
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt gru 22, 2017 17:12 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

mir.ka pisze:najlepiej byłoby się co najmniej roztroić

No i się roztrajam :mrgreen: To jest jednak dziesięć kotów, a ja jedna. Staram się nie narzekać, ale nie jest mi łatwo.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob gru 23, 2017 21:23 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie gru 24, 2017 7:17 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Dziękuję za życzenia :1luvu: Również życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim odwiedzającym wątek. I tyle miłości
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto gru 26, 2017 6:43 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Nic nowego się nie dzieje. Koty jedzą, szaleją, ładnie korzystają z kuwet. Kochają się bardzo. Są takie śliczne, czyściutkie, błyszczące. Kocurki będą duże, wciąż bowiem rosną, Lola i Daszka chyba takie duże nie będą.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto gru 26, 2017 7:46 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Parę fotek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto gru 26, 2017 9:43 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Lola
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto gru 26, 2017 11:18 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Obrazek


najodpowiedniejsze miejsce dla kotów :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto gru 26, 2017 13:14 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Piękna kicia :")
Ostatnio edytowano Śro gru 27, 2017 11:04 przez Witt111, łącznie edytowano 2 razy

Witt111

 
Posty: 1
Od: Wto gru 26, 2017 13:12

Post » Wto gru 26, 2017 15:08 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Mnie to nie przeszkadza, od dłuższego czasu stół w kuchni nie jest używany. To znaczy jest, przez koty :mrgreen:
Dzisiaj koty sporo czasu spędziły na balkonie, było ciepło i słonecznie, żal byłoby nie wypuścić. Parę fotek, nie tylko balkonowych
Obrazek Obrazek Obrazek
Mimek z Gabrysiem
Obrazek
Daszka
Obrazek
Nie da się Ludwisiowi zrobić dobrego zdjęcia, a taki jest cudny :(
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto gru 26, 2017 20:07 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Benia i Mimek
Obrazek Obrazek
Sama Benia :D
Obrazek
Ludwiś zawsze przymyka oczka :(
Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro gru 27, 2017 8:22 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

ewar pisze:Mnie to nie przeszkadza, od dłuższego czasu stół w kuchni nie jest używany. To znaczy jest, przez koty :mrgreen:
Dzisiaj koty sporo czasu spędziły na balkonie, było ciepło i słonecznie, żal byłoby nie wypuścić. Parę fotek, nie tylko balkonowych
Obrazek Obrazek Obrazek
Mimek z Gabrysiem
Obrazek
Daszka
Obrazek
Nie da się Ludwisiowi zrobić dobrego zdjęcia, a taki jest cudny :(
Obrazek Obrazek




jak zgodnie jedza z jednego naczynia

czarnemu to zawsze trudno zrobić dobre zdjecie, musi być mocne światło, najlepiej naturalne


my stołu w kuchni używamy, jak juz koty pojedzą :mrgreen:

a kotom tam daję jeść bo inaczej pies by im zjadł :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro gru 27, 2017 11:26 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

mir.ka pisze:jak zgodnie jedza z jednego naczynia

One wszystkie się lubią.Tylko najstarsze kocice Pusia i Gucia nie czują potrzeby zaprzyjaźniania się. Agresji jednak nie ma.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości