Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Piksel ma chore oczko

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt cze 22, 2018 6:20 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w DS.Ludwiś też w domku.

Zabawa trwała, Daszka się przyłączyła, ale myszka wylądowała w misce z wodą :wink: . Chyba już wyschła, zaraz dostaną.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon cze 25, 2018 12:18 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w DS.Ludwiś też w domku.

Zdjęcia z domku Loli. Chyba nie muszę komentować, prawda? :lol:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon cze 25, 2018 13:01 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w DS.Ludwiś też w domku.

Ale jej dobrze :D

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pon cze 25, 2018 13:09 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w DS.Ludwiś też w domku.

Fakt - bardzo jej dobrze :D

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 25, 2018 14:25 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w DS.Ludwiś też w domku.

Była bardzo prokocia, do mnie sama nigdy nie podchodziła, a w domku proszę :lol: Miziaczek z niej. Ona jest milsza niż rezydent, myślę, że Duzi ją bardzo pokochali.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lip 08, 2018 6:22 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w DS.Ludwiś też w domku.

Nie wiem, czy Piksel nie będzie musiał odwiedzić weta. Wczoraj zrobił rzadką kupkę, nie podoba mi się jego zapach z pyszczka. Całkiem możliwe, że minie to po odrobaczeniu, ale będę go obserwować.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lip 13, 2018 18:27 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w DS.Ludwiś też w domku.

Chyba wszystko w porządku. Nie czuję już brzydkiego zapaszku, może to było jakieś chwilowe. Rękę jednak trzymam na pulsie. Mimek jest bardzo duży, waży 6 kg, ale nie jest tłusty. Piksel jest wyraźnie mniejszy, szczuplejszy, waży 4,3 kg. Ważyłam je na wadze łazienkowej mając kota na rękach, potem odejmowałam swoją wagę i tyle mi wyszło. Myślę, że jakieś 10 dkg w jedną albo w drugą stronę jest możliwe.Daszka jest gruba, to widać, waży już 4, 6 kg. Próbuję delikatnie je odchudzać, nie wiem, czy mi się uda :wink:
Koty są bardzo kochane, bawią się z kociakami, czasem właśnie kociaki przychodzą do nich na posłanko i się przytulają. Najczęściej jednak kocia rodzinka trzyma się razem, Piksel czuje się kocim dzieckiem i mama daje mu ciepło, poczucie bezpieczeństwa. Mimek nadal lgnie do Beni, ale bawią się wszystkie razem.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lip 26, 2018 9:31 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w DS.Ludwiś też w domku.

Któryś z kotów mi sika :placz: Nie mam pojęcia który. Zasikana kanapa i posłanko Pusi na stole w kuchni. Niektóre koty wykluczyłam, zostały mi cztery. Chyba po kolei będę musiała je zbadać.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lip 26, 2018 17:03 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w DS.Ludwiś też w domku.

Łażę za kotami, śledzę je i nijak nie mogę dojść do tego, który sika. Każdego widzę w kuwecie, od rana nic poza kuwetami nie było. Wcześniej też przez kilka dni sucho. O co chodzi?

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lip 26, 2018 18:55 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w DS.Ludwiś też w domku.

Kurcze, nic nie wymyślę- ale współczuję; sutuacja jest dziwna :roll:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lip 26, 2018 20:57 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w DS.Ludwiś też w domku.

Nawet bardzo. Piksel miał zapalenie pęcherza i wtedy sikał cały czas poza kuwetą. Myślałam, że to znaczenie, bo był przed kastracją, a to był ból. Leki podziałały. Teraz jest sikanie sporadyczne, każdego kota widziałam w kuwecie, a problem pojawił się wraz z przybyciem kociaków, ale teraz to nie one. Motka potrafi zaatakować Piksela i Mimka, kotek raczej nie. Może więc to któryś z nich tak się "odwdzięcza"? Obu widuję w kuwecie. Jedno jest pewne, kotów mam za dużo i tyle.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lip 28, 2018 11:17 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w DS.Ludwiś też w domku.

Mimuś mój kochany.
Obrazek
Kawał kota z niego. Mało o nich piszę, bo w sumie powtarzam się. To są bardzo łagodne, dobre koty, teraz nieco przeganiane przez Motkę. Nie wiem dlaczego tak na nie reaguje. Nawet Daszka czuje respekt przed Motką.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lip 29, 2018 6:27 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w DS.Ludwiś też w domku.

Wczoraj wieczorem kuwety wymyte, nowy żwirek, a tu raptem siku obok kuwety :( Któreś nie trafiło, zdarza się, ale dzisiaj rano obsikana kołderka, którą przykrywam pościel w ciągu dnia :( Które daje mi do zrozumienia, że jest problem? Na pewno Daszka i krówki nie mogą się dogadać z Daszką i dlatego któreś z nich jest podejrzane, ale które? Załamuję się już :(

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lip 30, 2018 12:50 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w DS.Ludwiś też w domku.

Daszka i jej dwaj chłopcy to bardzo dobre, łagodne koty. Teraz nie jest im za dobrze, bo Motka potrafi je zaatakować. Właśnie te, łagodne, grzeczne koty. One tylko uciekają, szkoda mi ich, ale przecież w żaden sposób Motki karać nie będę, to strach, ochrona dzieci...itd. Daszka zrobiła się bardziej przytulaśna, głaszczę ją, przytulam, żeby jej pokazać, że jest dla mnie ważna, że ja jej nigdy nie skrzywdzę. Z chłopakami się bawię, one to bardzo lubią, tyle mogę dla nich zrobić. Czarne maluchy też je lubią, szukają ich towarzystwa, kładą się koło nich..itd. Tylko Mocia sieje ferment. Ona z kolei jest wyjątkowo proludzka, miziasta, wciąż szuka mojego towarzystwa, chociaż teraz zajmuje się maluchami, ma zajęcie.Kiedyś Heidi wsadziła pyszczek do kubeczka po serku. Wymazała się tak jak dziecko, wibryski miała całe białe. Trwało to chwile, Motka dokładnie ją umyła.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lip 31, 2018 9:49 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w DS.Ludwiś też w domku.

Dzisiaj odrobaczanie wszystkich kotów i na jakiś czas będzie spokój.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości