Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Piksel ma chore oczko

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon paź 16, 2017 7:03 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Łaciate łobuzy
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro paź 18, 2017 6:27 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Maleńka Lola z dwiema mamusiami :mrgreen: , tą prawdziwą i Benią. Zawsze boję się, że Benia Lolę przygniecie.
Obrazek
Uzbierałam trochę punktów w Zooplusie i koty dostały zabawkę. Nie mam czasu bawić się z nimi tyle, ile by potrzebowały to taka właśnie zabawka jest super. W środku było coś w rodzaju piłeczki z piórkami, ale koty to wyciągnęły i jeszcze nie znalazłam. Piłeczka też jednak może być. Tak wygląda u mnie plac zabaw. Zdjęcia robione z lampą, było już po kolacji.
Obrazek Obrazek Obrazek
Wciąż jednak tory z piłeczką są ulubioną zabawką Daszki
Obrazek
A dzisiaj po śniadaniu jest między innymi tak
Obrazek
Mimek kocha Benię z wzajemnością.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw paź 19, 2017 6:24 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Lola
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw paź 19, 2017 9:51 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

ewar pisze:Maleńka Lola z dwiema mamusiami :mrgreen: , tą prawdziwą i Benią. Zawsze boję się, że Benia Lolę przygniecie.
Obrazek
Uzbierałam trochę punktów w Zooplusie i koty dostały zabawkę. Nie mam czasu bawić się z nimi tyle, ile by potrzebowały to taka właśnie zabawka jest super. W środku było coś w rodzaju piłeczki z piórkami, ale koty to wyciągnęły i jeszcze nie znalazłam. Piłeczka też jednak może być. Tak wygląda u mnie plac zabaw. Zdjęcia robione z lampą, było już po kolacji.
Obrazek Obrazek Obrazek
Wciąż jednak tory z piłeczką są ulubioną zabawką Daszki
Obrazek
A dzisiaj po śniadaniu jest między innymi tak
Obrazek
Mimek kocha Benię z wzajemnością.



fajny ten plac zabaw :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw paź 19, 2017 16:38 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Korzystają z niego, ale i tak im mało :wink: Bardzo rozrabiają, rano nie wiem, w co ręce włożyć. Gdyby nie Daszka i jej kocięta chyba umarłabym z nudów i bezczynności :mrgreen:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw paź 19, 2017 17:10 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

ewar pisze:Korzystają z niego, ale i tak im mało :wink: Bardzo rozrabiają, rano nie wiem, w co ręce włożyć. Gdyby nie Daszka i jej kocięta chyba umarłabym z nudów i bezczynności :mrgreen:


bo starsze to tylko jedzą i śpią, a małe cały czas rozrabiają :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie paź 22, 2017 6:26 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Rozrabiają, taki jest przywilej młodości. Kociaki rosną wzdłuż i na wysokość, a Daszka wszerz :wink: Nadal tworzą kochającą się rodzinkę, ale już nie ma tak, że cała czwórka kociaków śpi przyklejona do siebie.Sensem ich życia jest jedzenie i zabawa, trudno powiedzieć, w jakiej kolejności.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon paź 23, 2017 10:55 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Czy one wreszcie się trochę uspokoją? Najcięższe słowniki są na podłodze.Półka tak na wysokości 1,20. Zasłona w oknie wisi na dwóch żabkach, reszta puściła, bo któreś się na zasłonie huśtało. Poduszka w kuwecie, na szczęście kuweta czysta.Drapak przewrócony, wazonik z przedpokoju zbity, wylądował bowiem na płytkach.O tym, że żadne z posłanek nie jest na swoim miejscu już nie wspomnę.Kocham te koty, są urocze, łagodne, ale nie wyobrażałam sobie, że mogą tak rozrabiać. Taty nie znam, ale temperament odziedziczyły po mamusi, bo ona szaleje na równi ze swoimi dziećmi.Obłęd.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob paź 28, 2017 12:03 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Zaraz po Wszystkich Świętych ciacham kociaki.Dzisiaj Piksel załatwił mi się do zlewu :evil: :evil: :evil: .Nie wiem, co mu odbiło. Kuwety były czyste. Fakt, przy deszczowej pogodzie z rur wydobywa się niemiły zapaszek. Ja go bardzo nie wyczuwam, ale koty chyba tak.
Jamochłony
Obrazek
Mimek i Lola
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob paź 28, 2017 15:47 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

ewar pisze:Zaraz po Wszystkich Świętych ciacham kociaki.Dzisiaj Piksel załatwił mi się do zlewu :evil: :evil: :evil: .Nie wiem, co mu odbiło. Kuwety były czyste. Fakt, przy deszczowej pogodzie z rur wydobywa się niemiły zapaszek. Ja go bardzo nie wyczuwam, ale koty chyba tak.
Jamochłony
Obrazek
Mimek i Lola
Obrazek Obrazek


one urodziły się w maju?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob paź 28, 2017 16:10 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Tak mają napisane w książeczkach zdrowia, dokładnie 19 maja, ale wiadomo, że to tak trochę "na oko".

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie paź 29, 2017 7:17 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Krówki będą chyba dużymi, dorodnymi kocurami, Ludwiś i Lola są od nich mniejsze, delikatniejsze. To po mamie, bo Daszka nie jest duża. Powinnam jej ograniczyć już jedzenie, robi się za gruba, ale przy takim stadzie to za trudne. Z całego stada tylko Ludwiś jest kotkiem, który przychodzi sam na mizianki, pozostałe muszę złapać, żeby je poprzytulać. Na rękach są spokojne, poddają się głaskom.Będą z nich fajne koty.
Z przerażeniem myślę, co mnie czeka w najbliższych dniach. Sterylka i trzy kastracje, a w taką pogodę bieganie do lecznicy to średnia przyjemność. Najpierw pod nóż pójdą chyba Piksel i Mimek, są największe. Potem Lola i Ludwiś. Wyjścia nie ma.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto paź 31, 2017 16:46 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

O Jimiego mam mnóstwo telefonów, a o maluchy ani jednego.Dosłownie. Piszę "maluchy", a to już dojrzewająca młodzież, która mi znaczy w mieszkaniu :evil: Trochę za wcześnie, ale tak jest. W przyszłym tygodniu będą ciachnięte, chociażby żabami z nieba waliło. Kastracja to mało inwazyjny zabieg, ale i tak nie zaryzykuję i nie zostanę z kotami po zabiegu, kiedy lecznica jest nieczynna, bo święto, bo potem weekend.
Koty się powoli socjalizują, grzecznie siedzą na rękach, lubią mizianki, chociaż nadal tylko Ludwiś do mnie sam przychodzi.One wszystkie są przełagodne. Przez cały ten czas, od kiedy są u mnie ani razu nie syknęły, nie ma mowy o używaniu pazurków czy ząbków w niecnym celu. Chyba ich mama uznała, że nie mają powodów do agresji, wychowywała je bezstresowo.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro lis 01, 2017 10:49 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

ewar pisze:Tak mają napisane w książeczkach zdrowia, dokładnie 19 maja, ale wiadomo, że to tak trochę "na oko".


te moje byłe tymczasy Kubuś i Nocuś teoretycznie z 1 czerwca i były wyciachane 18 października, bo to dorodne kocury i już im się zapach moczu zmieniał
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lis 02, 2017 6:14 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Obsikuje różne miejsca na pewno Piksel.Widziałam go w akcji.Pozostałe? Nie wiem.Na pewno poproszę o badania, bo być może u Piksela jest to coś z pęcherzem. Oby nie.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości