Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Piksel ma chore oczko

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw mar 29, 2018 6:17 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Mimek jak zawsze w objęciach Beni.
Obrazek
Daszka i Ludwiś. On jest naprawdę duży. Daszka mała i pękata.
Obrazek

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt mar 30, 2018 8:57 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Wczoraj byłam z Lolą w lecznicy. Przegląd, testy ( oba ujemne) i morfologia. Podwyższone leukocyty, poza tym wszystko w najlepszym porządku. Wieczorem okazało isę, że boli ją lewe oczko. Dzisiaj rano więc znów do weta. Okazało się, że uszkodziła sobie rogówkę lewego oczka. Kropelki powinny pomóc.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt mar 30, 2018 15:25 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Wydaje mi się, że już oczko nieco lepiej. Lola leży teraz przytulona do Beni a kocica myje jej futerko, liże po główce, po uszkach, to jest takie słodkie.
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt mar 30, 2018 16:55 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Lola już solo, jej miejsce u boku Beni zajął oczywiście Mimek. To jest MIŁOŚĆ :lol:
Obrazek

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon kwi 02, 2018 6:42 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Wietrzyłam pokój, a koty oczywiście zdecydowały też się przewietrzyć. Nie starczyło miejsca dla wszystkich chętnych :(
Obrazek Obrazek
Chmurek i Ludwiś , takie black & white :mrgreen:
Obrazek Obrazek
Kociaki bardzo się lubią
Piksel i Lola
Obrazek
Piksel i Daszka. Każde może liczyć na umycie uszek, główki...itd
Obrazek
Piksel i Daszka, a obok Gabryś
Obrazek Obrazek Obrazek
Oczywiście na Benię zawsze można liczyć
Obrazek
Nie udało mi się zrobić zdjęcia wczoraj, kiedy wróciłam do domu po kilkugodzinnej nieobecności. Dwaj koci młodzieńcy Chmurek i Piksel spali obok siebie na fotelu. Inicjatywa na pewno wyszła od Piksela, on robi wszystko, aby Chmurek został jego przyjacielem.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon kwi 02, 2018 8:42 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Koty szaleją :lol: Daszka, jej dzieci i Chmurek bawią się razem. Biegają za kulką z folii, którą też noszą w pyszczku. Nawet Lucy próbowała się włączyć do zabawy, bo ona jest bardzo imprezowa, ale wciąż trzyma koty na dystans.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro kwi 04, 2018 6:28 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w drodze do domku

Piszę to co zwykle kiedy kot jedzie do domu. Lola w samochodzie p.Dariusza, za około pięć godzin będzie w Warszawie. Zamieszka z kocurkiem, miłym i ponoć stęsknionym za kocim towarzystwem. Domek bardzo świadomy, już przygotowany jest osobny pokój dla Loli, aby mogła się odstresować, przyzwyczaić do nowych warunków. Zabawki, drapaki, piękny, zabezpieczony balkon i dwoje Dużych, którzy pracują w domu, więc super. Mam nadzieje, że Lolę wszyscy pokochają, ona na to zasługuje, jest śliczną, dobrą kotką.
Dziękuję Arcanie za ogłoszenia, za wizytę PA :1luvu: :1luvu: P.Dariuszowi za transport :1luvu: , taki można sobie tylko wyśnić.Wszystkim, którzy wspierali moje koty, w tym Lolę duchowo i finansowo również dziękuję :1luvu:
Napiszę jak będą jakieś nowe wieści.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro kwi 04, 2018 7:01 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w drodze do domku

Kciuki za Lolcię :ok: :ok: :ok:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro kwi 04, 2018 7:26 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w drodze do domku

Tak mi jej szkoda :( Siedziała spokojniutko w transporterku, przestraszona, ale cichutka. To bardzo dobra kicia, mam nadzieję, że będą ją kochać.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro kwi 04, 2018 7:48 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w drodze do domku

Dla Loluni mocne kciuki :ok:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 04, 2018 7:57 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w drodze do domku

Dom super, będzie dobrze :201461

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro kwi 04, 2018 8:20 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w drodze do domku

Loluniu :ok: :ok: :1luvu: :201461 :201461 :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Śro kwi 04, 2018 9:28 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w drodze do domku

super wiadomość :1luvu: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro kwi 04, 2018 9:32 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w drodze do domku

Kciuki za Lolę w nowym domu. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14195
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Śro kwi 04, 2018 10:33 Re: Dasza i jej czwórka dzieci.Lola w drodze do domku

Trzymajcie kciuki, trzymajcie, proszę. Domek przygotowany, sprawdzony, kot sympatyczny, ale zawsze to stres. Dla kota i dla mnie. Coraz trudniej mi przychodzi rozstawanie się z kotami.Nie, nie mam jeszcze charakteru zbieraczki. Chcę, aby wszystkie miały dobre domki, aby było im lepiej niż u mnie. Ten cały miot i Daszka to są przedobre koty. Lola jest najdelikatniejsza. Nie ma mowy, aby rywalizowały przy miskach, nie dopuszczały innych kotów do zabawy, a agresji nie mają ani krzty. Jedyną obrona jest ucieczka. Piksel to koci ideał na dokocenie, pozostałe też, ale jego obserwuję od czasu, kiedy pojawił się Chmurek. Piksel wyczynia cuda, żeby się z nim zaprzyjaźnić. Ludwiś to leniuch, ogromny kocur z niego będzie, już teraz waży 4,9 kg. Tłusty nie jest, ale masywny. Mimek to dzidziuś, nie funkcjonuje, jeśli nie przytuli się do innego kota, najchętniej do Beni.Najładniejsza jest Daszka. Taka trochę w typie brytka. Mądra z niej kotka i bardzo dobra mama, świetnie wychowała swoje dzieci, chociaż jest od nich starsza zaledwie kilka miesięcy. Jak ona lubi się bawić. Wygląda jak kociak i tak się często zachowuje. Mamą jednak jest i kociakami się nadal opiekuje. Przytulają się do niej, a ona wylizuje im główki, uszka, jest bardzo troskliwa.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia i 50 gości