Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Piksel ma chore oczko

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt lis 30, 2018 7:42 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Chłopcy chorują.

:ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt lis 30, 2018 8:37 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Chłopcy chorują.

Duże :ok:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lis 30, 2018 8:38 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Chłopcy chorują.

:ok: :ok: :ok:
ser_Kociątko
 

Post » Pt lis 30, 2018 11:36 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Chłopcy chorują.

Piksel ma już zdjęte szwy, ale oczko nadal brzydkie, to znaczy, że tak ma na razie być. Leki musi dostawać jak dotąd, kontrola za 10 dni.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw gru 06, 2018 8:02 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Chłopcy chorują.

W przeciwieństwie do Heidi Piksel jest łatwy w obsłudze. Pozwala spokojnie zakrapiać sobie oczka, chociaż przyjemne to nie jest. To kotek, który bardzo lubi kocie towarzystwo, tutaj z Benią
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw gru 06, 2018 8:05 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Chłopcy chorują.

ewar pisze:W przeciwieństwie do Heidi Piksel jest łatwy w obsłudze. Pozwala spokojnie zakrapiać sobie oczka, chociaż przyjemne to nie jest. To kotek, który bardzo lubi kocie towarzystwo, tutaj z Benią
Obrazek Obrazek

:1luvu: :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie gru 09, 2018 13:47 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Piksel ma chore o

Piksel i Benia
Obrazek Obrazek Obrazek
Potem dołączyła Heidi
Obrazek

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon gru 10, 2018 9:57 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Piksel ma chore o

Piksel jutro idzie do kontroli, ale oczko nie jest jeszcze ładne. Leki cały czas podaję. Benia została w lecznicy, będzie mieć badania, czyszczone ząbki ( ewentualnie usunięte) .Waży 7,9 kg. Musiałam wziąć taksówkę do weta, nie uniosłabym takiego kloca. W środę zaniosę Stellę na sterylkę i mam nadzieję, że na długo będzie spokój, bo inaczej oszaleję. Po świętach muszę zrobić bazarek, zostawiam w lecznicy bardzo dużo pieniędzy :(

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon gru 10, 2018 17:14 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Piksel ma chore o

Benia już w domu, zestresowana bardzo i jeszcze trochę przymulona po narkozie. Wyniki ma super, tarczyca OK, tylko poziom glukozy wysoki, ale to normalne przy stresie. Zbadam jej poziom fruktozaminy, ale po świętach. Benia niestety cierpi :( , ma stan zapalny ząbków trzonowych. Antybiotyk, potem będzie miała dziąsła smarowane żelem, po pół roku kontrola ząbków. Ząbki wyczyszczone, nie do usunięcia, ale stan zapalny jest i trzeba go zlikwidować. Mam nadzieję, że już będzie tylko lepiej. Mam zwyczaj kontrolować pyszczki przy okazji podcinania pazurków, czyli często i dopiero niedawno zauważyłam, że z jej ząbkami coś jest nie tak.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto gru 11, 2018 11:14 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Piksel ma chore o

Byłam z Pikselem na wizycie kontrolnej. Oczko lepsze niż było, ale do całkowitego wyleczenia daleko i prawdopodobnie będzie lekkie przebarwienie i Piksel będzie gorzej na to oczko widział. To taki miły, łagodny kotek, szkoda mi go bardzo. Kolejna wizyta po Nowym Roku.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto gru 11, 2018 17:39 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Piksel ma chore o

A wetka powiedziała dzisiaj, że wyniki Beni są rewelacyjne :D i ze rzadko się zdarza, aby kotka w jej wieku ( 5 i pół roku ) w dodatku otyła miała takie dobre wyniki. Ucieszyłam się też, bo robią też fruktozaminę, nie trzeba nigdzie wysyłać.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt gru 14, 2018 7:53 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Piksel ma chore o

Kochany Piksel tak już się przyzwyczaił, że ciągle mu zapuszczam jakieś kropelki, że jak tylko zawołam "Piksel" to wskakuje na kanapę i grzecznie czeka. Oczywiście nie sprawia mu to przyjemności, ale zrozumiał, że i tak nie ucieknie, że go to nie minie. Jak nie kochać?

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt gru 14, 2018 15:27 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Piksel ma chore o

ewar pisze:Kochany Piksel tak już się przyzwyczaił, że ciągle mu zapuszczam jakieś kropelki, że jak tylko zawołam "Piksel" to wskakuje na kanapę i grzecznie czeka. Oczywiście nie sprawia mu to przyjemności, ale zrozumiał, że i tak nie ucieknie, że go to nie minie. Jak nie kochać?

Psy sa bardzo madre ale kotkom tez rozumku nie brakuje w slicznych kocich glowkach :201461 :1luvu:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pt gru 14, 2018 16:53 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Piksel ma chore o

Koty też są mądre, ale nie do końca ufają tak jak psy. Pies potrafi kochać swego oprawcę, kot już nie. Piksel wie, że ja go bardzo kocham, że krzywdy mu nie zrobię. To bardzo łagodne stworzenie, nie wiem, czy nie najmilsze z całego miotu, a na pewno najbardziej kociolubne.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob gru 15, 2018 19:46 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Piksel ma chore o

ewar pisze:Koty też są mądre, ale nie do końca ufają tak jak psy. Pies potrafi kochać swego oprawcę, kot już nie. Piksel wie, że ja go bardzo kocham, że krzywdy mu nie zrobię. To bardzo łagodne stworzenie, nie wiem, czy nie najmilsze z całego miotu, a na pewno najbardziej kociolubne.

Moim zdaniem to wlasnie swiadczy o ich inteligencji, ze nie ufaja swojemu oprawcy i w ogole komus kto raz je zawiodl, chyba pod tym wzgledem sa podobni do nas ludzi....Ja przynajmniej tak mam :mrgreen:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości