Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Piksel ma chore oczko

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw lis 22, 2018 18:01 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Chłopcy chorują.

Ależ oczywiście.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lis 22, 2018 18:02 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Chłopcy chorują.

ewar pisze:Ależ oczywiście.


ale dobrze wiedzieć ,ze są takie
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lis 22, 2018 18:31 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Chłopcy chorują.

Wiadomo. Moi weci są, że tak powiem na bieżąco z różnymi nowinkami. To duża, dobrze wyposażona lecznica, sklep też. Nie ma tam Whiskasa i Kitekata, chociaż dominuje RC, oczywiście. Dla mnie to wygodne, bo nie muszę szukać rtg, usg, robić badań gdzie indziej,mają wziewkę, wszystko jest na miejscu. Wetka jest świetnym diagnostą, wet specjalizuje się w chirurgii, oprócz nich są jeszcze dwie młodziutkie, bardzo miłe wetki i pan technik. Czynne od 8 rano, dla mnie "skowronka" to też wygodne.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lis 23, 2018 8:03 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Chłopcy chorują.

Nie do uwierzenia, ale coraz łatwiej mi podawać kotom leki 8O Nawet bardzo płochliwy Mimek przekonał się, że zakropię oczko i tyle, nic złego mu nie robię i jakoś się na to godzi. Piksel wciąż w kołnierzu, ale wczoraj wieczorem nawet bawił się wędką, najwyraźniej lepiej się czuje. Pusia, która wolno myśli chyba dopiero wczoraj zauważyła, że Piksel wygląda dziwnie :mrgreen: Gapiła się na niego dłuższą chwilę, mina jej bezcenna.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lis 23, 2018 11:53 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Chłopcy chorują.

ewar pisze:Nie do uwierzenia, ale coraz łatwiej mi podawać kotom leki 8O Nawet bardzo płochliwy Mimek przekonał się, że zakropię oczko i tyle, nic złego mu nie robię i jakoś się na to godzi. Piksel wciąż w kołnierzu, ale wczoraj wieczorem nawet bawił się wędką, najwyraźniej lepiej się czuje. Pusia, która wolno myśli chyba dopiero wczoraj zauważyła, że Piksel wygląda dziwnie :mrgreen: Gapiła się na niego dłuższą chwilę, mina jej bezcenna.

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lis 24, 2018 14:48 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Chłopcy chorują.

W poniedziałek Mimek idzie do kontroli do weta, mam nadzieję, że uniknie operacji. Mam też nadzieję, że w środę pozwoli wetka Pikselowi zdjąć kołnierz. Wygodniejszy jest niż ten sztywny, ale mimo wszystko. We wtorek kastracja Fendiego. To mało inwazyjny zabieg, ale też trzeba uważać. Muszę też zabrać Benię na przegląd, ona wciąż musi czekać, bo są pilniejsze sprawy. To niesprawiedliwe, wiem :oops: , ale już się zmobilizuję.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lis 24, 2018 14:50 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Chłopcy chorują.

ewar pisze:W poniedziałek Mimek idzie do kontroli do weta, mam nadzieję, że uniknie operacji. Mam też nadzieję, że w środę pozwoli wetka Pikselowi zdjąć kołnierz. Wygodniejszy jest niż ten sztywny, ale mimo wszystko. We wtorek kastracja Fendiego. To mało inwazyjny zabieg, ale też trzeba uważać. Muszę też zabrać Benię na przegląd, ona wciąż musi czekać, bo są pilniejsze sprawy. To niesprawiedliwe, wiem :oops: , ale już się zmobilizuję.


"niezły" tydzień sie zapowiada :(

potrzymamy za wszystko :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lis 24, 2018 15:02 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Chłopcy chorują.

No niezły. Zwłaszcza, że ja na piechotę, a to kawałek i jeszcze z kotem w torbie. Dam radę, byle tylko koty były zdrowe.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lis 26, 2018 11:07 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Chłopcy chorują.

Mimek ma już zdrowe oczko :dance: :dance2: :dance: Jeszcze trzy dni mam mu zakrapiać, ale tylko trzy razy dziennie i koniec. Ufff!!!! Dzięki za kciuki :1luvu: , pomogły.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lis 26, 2018 11:23 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Chłopcy chorują.

Ufff... :dance2:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 26, 2018 11:25 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Chłopcy chorują.

Super :1luvu: Nie choruj Mimku, niech juz wszystko bedzie dobrze, bo w koncu wasza Pancia sie rozchoruje....a to bylaby katastrofa :strach:
:ok: :ok: za wszystkie futerka :201461
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon lis 26, 2018 11:36 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Chłopcy chorują.

Super. Oby tak dalej. I kciuki za oczko Piksela :ok:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pon lis 26, 2018 12:16 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Chłopcy chorują.

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lis 26, 2018 13:44 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Chłopcy chorują.

Wetka uznała, że lepiej przyjść z Pikselem w piątek, możliwe, że to już będzie mniej leków i bez kołnierza. Zobaczymy. Piksel zachowuje się normalnie, je, bawi się, chodzi do kuwety, to chyba też dobry znak.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lis 30, 2018 7:24 Re: Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Chłopcy chorują.

Dzisiaj wybieram się z Pikselem do lecznicy, trzeba sprawdzić oczko. Sporo czasu minęło już od operacji, mam nadzieję, że leki zadziałały. Oczko zaszyte, nici trzymają, jest tylko maleńka dziurka, aby można było podawać kropelki. Proszę o kciuki.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości