Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Piksel ma chore oczko

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt wrz 08, 2017 15:58 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

ewar pisze:Mimek i Piksel zwykle razem
Obrazek Obrazek
Żółtka jajek baaardzo smakują :D
Obrazek
A miziaczek Ludwiś testuje posłanko
Obrazek



słodziaki :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob wrz 09, 2017 6:07 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Gabryś bardzo lubi i Daszkę i kociaki.Tutaj przytulał i wylizywał Piksela.
Obrazek
Daszka jest śliczna, ale bardzo nieufna.Myślę, że to dlatego, że wciąż czuje się odpowiedzialna za kociaki.
Obrazek

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob wrz 09, 2017 7:17 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Na tych "czarno-białych" zdjęciach widać niezwykłą urodę całej trójki :love:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob wrz 09, 2017 7:25 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Daszka jest śliczna, ale bardzo nieufna.Myślę, że to dlatego, że wciąż czuje się odpowiedzialna za kociaki.
Obrazek

ma takie piękne futerko
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob wrz 09, 2017 9:55 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Futerko ma gęste i czarne, ale Daszka nie pozwala się czesać, w ogóle nie lubi dotyku i nie czeszę jej, nie chcę jej stresować.Była miziakiem, ale od kiedy ma dzieci taka właśnie jest.
Kociaki rosną, ale są chude :wink: Moim zdaniem, bo weci twierdzą, że wcale nie.Powinny się toczyć jak beczki, bo jedzą ilości hurtowe.Takich jamochłonów nie miałam jeszcze.Smakuje im absolutnie wszystko.To dobrze, mogę im dawać dobre rzeczy, niech rosną zdrowo.Ludwiś jest słodziakiem jakich mało, krówki jeszcze nie.Wieją, ale staram się trzymać je na kolanach, głaskać i są spokojne.Same nie podejdą.Lola pogodziła się trochę z tym, że oczko ma wciąż czymś zakrapiane, ale przesadą byłoby twierdzić, że to lubi.Na pewno jest najbardziej "imprezową" kotką z całego stada.Kupić ją można wędką, dyndadełkiem, czymkolwiek.Teraz śpi.O, przykleiła się do czarnej Guci :D Z braku laku, bo mamy i rodzeństwa nie ma w pobliżu, są na balkonie.U nas upał :ok: Koty mają fajnie, mogą się powygrzewać na balkonie, co też z rozkoszą czynią.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob wrz 09, 2017 11:32 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

ewar pisze:Futerko ma gęste i czarne, ale Daszka nie pozwala się czesać, w ogóle nie lubi dotyku i nie czeszę jej, nie chcę jej stresować.Była miziakiem, ale od kiedy ma dzieci taka właśnie jest.
Kociaki rosną, ale są chude :wink: Moim zdaniem, bo weci twierdzą, że wcale nie.Powinny się toczyć jak beczki, bo jedzą ilości hurtowe.Takich jamochłonów nie miałam jeszcze.Smakuje im absolutnie wszystko.To dobrze, mogę im dawać dobre rzeczy, niech rosną zdrowo.Ludwiś jest słodziakiem jakich mało, krówki jeszcze nie.Wieją, ale staram się trzymać je na kolanach, głaskać i są spokojne.Same nie podejdą.Lola pogodziła się trochę z tym, że oczko ma wciąż czymś zakrapiane, ale przesadą byłoby twierdzić, że to lubi.Na pewno jest najbardziej "imprezową" kotką z całego stada.Kupić ją można wędką, dyndadełkiem, czymkolwiek.Teraz śpi.O, przykleiła się do czarnej Guci :D Z braku laku, bo mamy i rodzeństwa nie ma w pobliżu, są na balkonie.U nas upał :ok: Koty mają fajnie, mogą się powygrzewać na balkonie, co też z rozkoszą czynią.


Małe to różnie wyglądaja w takim wieku, kiedy rosną- jedne w zwyż, drugie wszerz :) Dużo biegają , to spalają to co zjedzą i grube nie będą.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob wrz 09, 2017 18:17 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Kilka fotek
Malutka Lola u boku czarnej Guci, dołączył za chwilę braciszek
Obrazek
Maluchy są niewiele mniejsze od mamy, a jeszcze Daszka pozwala się ssać.To tylko pieszczota i na szczęście zdarza się już rzadko
Obrazek
Wujek Gabryś, jest pięknym, dorodnym kotem.
Obrazek Obrazek Obrazek
Ludwiś i Mimek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Uwielbiam przytulać te maluchy
Obrazek
Benia też
Obrazek
I Gabryś
Obrazek
Piksel z mamą
Obrazek
I moja cudna Lola
Obrazek
Pszczółka Maja też wykazuje instynkty opiekuńcze, dzisiaj widziałam jak wylizywała Ludwisia po główce.Fajnie, że wszystkie koty się zgadzają ze sobą.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon wrz 11, 2017 10:07 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Wróciłam z Lolą z lecznicy.Oczko już prawie zdrowe, ale źrenica jeszcze odrobinę mniejsza, czy większa, już nie pamiętam :oops: niż w zdrowym oczku i stąd jeszcze kilka dni podawania kropelek przede mną.Kotka została zaszczepiona, mam więc wszystkie maluchy z głowy.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon wrz 11, 2017 11:02 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Mimek i Piksel bardzo są ze sobą zżyci.
Obrazek
Razem śpią, jedzą i bawią się.Tutaj z mamą, która uwielbia tor z piłeczką, potrafi nawet sama bawić się nim ponad godzinę.
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon wrz 11, 2017 12:47 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

No to zdjęcie zbiorowe
Obrazek
Benia i Lola.Lola ma powiększoną źrenicę, to działanie tropicamidum.
Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto wrz 12, 2017 18:41 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Jutro do weta :evil: Lola ma znów brzydkie oczko.To nie kk, ale uraz mechaniczny.Czyżby znowu któreś ją zadrapało? Biedna Lola :(

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro wrz 13, 2017 6:31 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Rano wstaję i patrzę, a Lola ma normalne oczko 8O Nic już z tego nie rozumiem.
Zwykle piszę o Beni, wklejam zdjęcia jak przytula kociaki, a tu, proszę.Majka zaczęła wykazywać instynkty macierzyńskie.Najpierw przytulała i myła Mimka, potem na fotel wskoczyła Lola i tak we trójkę sobie spały.Zdjęć z Lolą nie mam, bo ona wieje na widok aparatu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw wrz 14, 2017 6:27 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Kociaki kipią energią, najbardziej żywiołowe są oba krówki.Nawet jakoś myśleć osobno o nich nie potrafię, bo są wciąż razem.Ludwiczka uwielbiam, to jest miziaczek, najszybciej się oswoił.Lola boi się mnie teraz, bo ciągle zakrapiam oczko, ale już koniec.Kociaki coraz rzadziej szukają towarzystwa mamy, chociaż ona nadal jest bardzo czujna i pilnuje swoich dzieci.Wczoraj wzięłam ją na ręce, głaskałam, siedziała grzecznie, ale jakoś szczególnie zadowolona nie była.To ładna i miła kotka, myślę, że będzie miziakiem, kiedy nie będzie dzieci w pobliżu.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw wrz 14, 2017 7:06 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Mój kochany Ludwiczek
Obrazek Obrazek Obrazek
Daszka jest bardzo czułą mamą
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt wrz 15, 2017 15:09 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

I jak nie kochać Gabrysia? To dorosły, duży kocur.Jakoś wyjątkowo lubił Agatkę i jej dwójkę dzieci, teraz ma Daszkę i również ma ochotę opiekować się jej dziećmi.Taki wujcio.Mimek się do niego przytulił, Gabryś umył kocurka dokładnie, potem i Ludwiczek przyszedł do nich.Uwielbiam takie scenki :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: muza_51 i 46 gości