Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Piksel ma chore oczko

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw gru 07, 2017 8:13 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Nikt nie dzwoni w sprawie moich ślicznych, zdrowych i zadbanych kotków. Z jednej strony to dobrze, bo nie mam dziesiątek durnych telefonów, jak w sprawie Jimiego, ale ta cisza...Mam nadzieję, że jak już ktoś zdzwoni to będzie to TEN dom i już.
Ludwiś jest megamiziakiem, ale i pozostałe mogę przytulać i głaskać, chociaż same do mnie nie podchodzą. No nie, podchodzą, jeśli daję jedzonko, albo mam w ręce zabawkę, wtedy nawet budzą się z najgłębszego snu i szaleją. Kiedyś robiłam zdjęcia jak cała czwórka spała przytulona do siebie. Teraz tak nie jest. "Dwupakują" się , ale jedno zawsze, najczęściej Mimek przytula się do Beni. Kotka jest przeszczęśliwa, myje kociaki, one też się jej rewanżują. Widok rozczulający.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt gru 08, 2017 15:12 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

O, tak to wygląda
Obrazek
Dwie najbardziej zabawowe kotki na świecie, Dasza i Lola
Obrazek
Oczywiście, nie da się zrobić zdjęcia w trakcie zabawy, bo wychodzą rozmazane.
Piksel
Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob gru 09, 2017 12:03 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Koty są zdecydowanie nadpobudliwe :wink: Krzesło przy biurku wywrócone, drapak również, żadne posłanko nie jest na swoim miejscu.Tylko pozostałe koty jakoś się zachowują. Czy one kiedyś z tego wyrosną?

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob gru 09, 2017 14:34 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

ewar pisze:Koty są zdecydowanie nadpobudliwe :wink: Krzesło przy biurku wywrócone, drapak również, żadne posłanko nie jest na swoim miejscu.Tylko pozostałe koty jakoś się zachowują. Czy one kiedyś z tego wyrosną?



może za pół roku :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob gru 09, 2017 14:44 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

A Daszka? Stateczna mama czwórki kociąt, a gorsza rozrabiaka od nich :wink: Ale to mimo wszystko dobra mama. Zauważyłam, że zawsze czeka, aż kociaki się najedzą i dopiero wtedy podchodzi do misek. Nie, nie głoduje, widać to zresztą po niej, ale taka właśnie jest. Krówki szukają towarzystwa Beni, a Ludwiś i Lola nadal przytulają się do Daszki, nawet Ludwiś próbuje jeszcze ją ssać.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro gru 13, 2017 7:11 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Zaniedbuję trochę kocią rodzinkę :oops:, ale w sumie to nic nowego się nie dzieje. Rozrabiają dalej, ale już nie wieszam zasłony kilka razy dziennie, więc postęp jest. Koty wydaja się zdrowe, poza Daszką są szczupłe, ale nie chude, o nie :D Sierść błyszczy im się w słońcu, oczka piękne, uszka czyste. Pazurki wczoraj wszystkim podcięłam. Nie lubią tego, ale jest to absolutnie wykonalne.
Mają ogłoszenia, ale jakoś zainteresowania nie wzbudzają.Trzeba cierpliwości. To koty idealne na dokocenie, w dwupaku, nie polecałabym ich tylko do domu z małymi dziećmi.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro gru 13, 2017 7:59 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

ewar pisze:A Daszka? Stateczna mama czwórki kociąt, a gorsza rozrabiaka od nich :wink: Ale to mimo wszystko dobra mama. Zauważyłam, że zawsze czeka, aż kociaki się najedzą i dopiero wtedy podchodzi do misek. Nie, nie głoduje, widać to zresztą po niej, ale taka właśnie jest. Krówki szukają towarzystwa Beni, a Ludwiś i Lola nadal przytulają się do Daszki, nawet Ludwiś próbuje jeszcze ją ssać.



i pozwala mu? 8O
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw gru 14, 2017 6:31 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Nawet wydaje mi się, że jest zachwycona :wink: Ona uwielbia koty. Wczoraj cały prawie dzień spała mając Lolę w objęciach.
Pudło pojawiło się na chwilę, ale koty uznały, że fajnie w nim pospać :mrgreen:
Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt gru 15, 2017 6:29 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Miałam jak dotąd dwa telefony w sprawie kotków, ale to nie były domki, które spełniłyby moje oczekiwania. Chyba trzeba poczekać aż szał przedświątecznych zakupów i porządków minie.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt gru 15, 2017 6:55 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Będą i te właściwe :ok:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob gru 16, 2017 7:09 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Obyś miała rację :ok: One nie są niezwykle umaszczone, nie mają długiego włosa, na kolana same się nie pakują, ale są kochane. Zdrowe, zrobione od podstaw, świetnie dogadują się z innymi kotami, są bardzo łagodne.Na dokocenie wręcz idealne, ale i w dwupaku też mogłyby pójść. Ktoś miałby cudne widoki, bo i razem się bawią i śpią przytulone do siebie. Niektórzy marzą o tak zaprzyjaźnionych kotach.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob gru 16, 2017 8:27 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

ewar pisze:Miałam jak dotąd dwa telefony w sprawie kotków, ale to nie były domki, które spełniłyby moje oczekiwania. Chyba trzeba poczekać aż szał przedświątecznych zakupów i porządków minie.



a co? chcieli na prezenty gwiazdkowe?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob gru 16, 2017 10:52 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Nie, ale na przykład duży balkon, nie będzie zabezpieczony.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob gru 16, 2017 19:53 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

No i był telefon.Państwo chcieli Lolę do towarzystwa dla kota, który je Purinę :( i ma lęk wysokości :wink: Z tego względu osłonili barierkę matą, aby mógł na balkon wychodzić. Nie ma problemu z osiatkowaniem wyżej, ale jak powiedziałam, że nie oddam kota dopóki nie będzie to zrobione pani mi podziękowała :wink: Ja naprawdę lubię ludzi i zazwyczaj ufam, ale ....

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie gru 17, 2017 7:03 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Koty już po pierwszym śniadaniu, odpoczywają teraz. Wygląda na to, że są zdrowe, to najważniejsze. Wciąż rozbrykane, wciąż chętne do zabawy. Bardzo je lubię, naprawdę. Z przyjemnością biorę je na ręce i głaszczę ich futerka, są takie czyściutkie, błyszczące. Koty jednak wolą przytulić się do Beni, albo Daszki. Tylko Ludwiś mnie lubi :lol: Myślę, że u mnie jest za dużo kotów, po prostu. Tak było z Balbinką, też sama nie przychodziła do mnie, a w DS-ie domaga się mizianek. Z nimi będzie podobnie.Czekamy więc na sensowne domki.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości