Dasza i jej dzieci.Lola i Ludwiś w DS.Piksel ma chore oczko

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie sie 13, 2017 16:14 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

mir.ka pisze:
ewar pisze:Benia miała niebo w oczach, bo mogła przytulić Lolę :D
Obrazek Obrazek Obrazek


a moje duże udają ,ze małych nie ma :(

U mnie Benia jest kotka, która MUSI się jakimś kotem opiekować, najlepiej kociakami, a jak ich nie ma to i Gabryś może być :mrgreen:
Moje malutkie słoneczka :1luvu: Prawie zawsze razem
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie sie 13, 2017 16:17 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

ewar pisze:
mir.ka pisze:
ewar pisze:Benia miała niebo w oczach, bo mogła przytulić Lolę :D
Obrazek Obrazek Obrazek


a moje duże udają ,ze małych nie ma :(

U mnie Benia jest kotka, która MUSI się jakimś kotem opiekować, najlepiej kociakami, a jak ich nie ma to i Gabryś może być :mrgreen:
Moje malutkie słoneczka :1luvu: Prawie zawsze razem
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


śliczności :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sie 14, 2017 7:38 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Jakie wszystkie już lśniące, zadbane :)

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pon sie 14, 2017 9:20 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

siknę w kąciku
"Człowiek nie jest apoteozą ewolucji, a jedynie ślepą uliczką pomniejszej, bocznej gałęzi jednej z mniej wykształconych podgrup ssaków." pamietnikpoldka.blogspot.com

Killatha

 
Posty: 9644
Od: Sob lis 17, 2007 12:04
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pon sie 14, 2017 10:10 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Arcana pisze:Jakie wszystkie już lśniące, zadbane :)

Ładne są, fakt.Na początku to aż nieprzyjemnie było je brać na ręce, bluzkę miałam od razu upapraną, teraz są czyściutkie.Były też chude, czuć było kości pod palcami, a teraz to już kluseczki, brzuszki mają okrąglutkie.Jedzą jak smoki, wszystko im smakuje.Jedzenie mają urozmaicone, dobre, to podstawa.Widać po nich, że dobrze się czują, biegają, rozrabiają, ale tak być powinno z kociakami w ich wieku.Jeszcze tylko dwie wizyty u weta, ostatnie odrobaczenie i szczepienie.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto sie 15, 2017 9:33 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Tak się zastanawiam, gdzie w takich małych ciałkach mieści się tyle jedzenia, ile one pochłaniają 8O Rano nie mogą doczekać się śniadania, ale za godzinę już musi być drugie.Potem jadę pod hutę, wszystkie koty czują zapach jedzenia i oczywiście są bardzo głodne.Kolacja też jest ich zdaniem za późno :mrgreen: Fajnie.Nauczyłam się , że kot, który je, myje się i bawi jest na pewno w dobrej kondycji.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro sie 16, 2017 13:04 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Trawożercy :mrgreen:
Obrazek Obrazek Obrazek
Maluchy zawsze prawie podwupakowane
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ale i solo też
Obrazek Obrazek
Zauważyłam, że Daszka zachowuje się jak stateczna mama, która dba o swoje dzieci, jeszcze ją próbują ssać, ona je myje...itd, ale jest jeszcze bardzo młodziutka, zaledwie kilka miesięcy starsza od malców i lubi się bawić.Czasem uprawia zapasy z którymś z kociaków, szaleje z myszką, goni światło laserka.Jest kochana, ale wciąż bardzo nieufna.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro sie 16, 2017 14:00 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

[quote="ewar"]Trawożercy :mrgreen:
Obrazek Obrazek Obrazek

widzę ,ze są na tej samej diecie co moje :lol:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sie 16, 2017 14:44 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Zgadza się :D Pisałam o tym na Twoim wątku.Fajna ta trawa, koty chętnie ją jedzą i pomaga im się odkłaczyć.Tyle tylko, że maluchy raczej zakłaczone nie są, dla nich to chyba jakieś witaminki.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro sie 16, 2017 19:15 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

ewar pisze:Zgadza się :D Pisałam o tym na Twoim wątku.Fajna ta trawa, koty chętnie ją jedzą i pomaga im się odkłaczyć.Tyle tylko, że maluchy raczej zakłaczone nie są, dla nich to chyba jakieś witaminki.


moje małe też z ciekawosci jedzą, bo podpatruja duze
ale Twoja trawa ładniejsza, moją słońce wypaliło, a mam ją posadzoną w kilku miejscach
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sie 18, 2017 13:41 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Mieszkam w bloku, ogródka nie mam, ale trawka rośnie w ogródku znajomej.
Daszka i jej maluchy lubią śmietankę.
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sie 19, 2017 9:58 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

ewar pisze:Mieszkam w bloku, ogródka nie mam, ale trawka rośnie w ogródku znajomej.
Daszka i jej maluchy lubią śmietankę.
Obrazek Obrazek


a jaka śmietankę dajesz kotom? ja jeszcze jakis czas temu miałam takie prawdziwe mleko prosto od krowy, wszystkim smakowało , ale pani sprzedała krowę i kupiła kozy, a to mleko moze i zdrowsze ale chyba nikomu nie smakowało i przestałam kupować
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sie 19, 2017 10:35 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Daję 30 %, ale teraz dolewam wodę.Dawałam też mleko bez laktozy i również dolewałam wody.Starsze koty piją wyłącznie wodę i chcę, aby maluchy też się przestawiły.Potrzebują jednak tłuszczu i wapnia, stąd jedzą też kości.Dostałam wczoraj zapas świeżutkich jajek, dostaną więc dzisiaj żółtka.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sie 19, 2017 10:40 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

ewar pisze:Daję 30 %, ale teraz dolewam wodę.Dawałam też mleko bez laktozy i również dolewałam wody.Starsze koty piją wyłącznie wodę i chcę, aby maluchy też się przestawiły.Potrzebują jednak tłuszczu i wapnia, stąd jedzą też kości.Dostałam wczoraj zapas świeżutkich jajek, dostaną więc dzisiaj żółtka.


kupiłam wczoraj jajka bez pieczątek to moze swoim też dam
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sie 19, 2017 12:25 Re: Dasza i jej czwórka dzieci

Jasne, to bomba witaminowa.Sparz jednak skorupkę i nie dawaj oczywiście surowego białka.Niektórzy wkładają jajka na chwilę do wrzątku, białko się ścina, a żółtko pozostaje surowe.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości