Bezdomne koty

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro gru 12, 2018 19:29 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- pomagamy:)

Plus dwa kilo suchej karmy na każde karmienie ( 4 kg dziennie )
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 12, 2018 19:32 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- pomagamy:)

56kg karmy na 2 tygodnie i 120kg na 30dni? o masakra
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro gru 12, 2018 19:56 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- pomagamy:)

To wcale nie jest dużo,wbrew pozorom :cry: To 4kg mokrego i 4kg suchego na stado ponad 30kotów. Wolnożyjących,bytujących na dworzu,które muszą jeść więcej niż domowe (by się ogrzać i przeżyć na mrozie).

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro gru 12, 2018 20:43 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- pomagamy:)

Myślicie ze te koty zjedzą karmę psia sucha? Właśnie zauważyłam ze ktoś się pomylił i przyniósł 10kg psiego royala alergenic
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 12, 2018 22:16 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- pomagamy:)

To bardzo dobrze. Tam też są bezdomne psy.P.Franciszek pozwala im dokończyć resztki po kotach
Wysyłaj śmiało :ok: będzie zadowolony.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro gru 12, 2018 22:50 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- pomagamy:)

A w Stegnie Pan Tadeusz. Tez Sybirak. Fundacja pojechała, nakręciła film i zamieściła na fb jak to koty maja fajnie nad morzem, jakie są kochane, grube i szczęśliwe https://www.facebook.com/hanna.leszek/p ... ment_reply
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Śro gru 12, 2018 22:52 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- pomagamy:)

dla nie fejsbukowych wstawiam wpis CZŁOWIEK...KOTY DOBRO I KAWAŁ SMUTNEJ HISTORII

Kiedy gnamy z adopcjami po świecie bliżej i dalej przeżywamy różne spotkania które zmieniaja naszą duszę.W tym biegu i natłoku obowiązków znajdujemy czasami perły..
Dziś po adopcji postanowiliśmy rozprostować nogi i poszliśmy na spacer po plaży w Stegnie.Kiedy wysiedliśmy z samochodu zobaczylismy pięknego ogromnego kota i odruchowo poszliśmy za nim.Kot doprowadził nas do glifu gdzie zobaczyliśmy z ledwością poruszającego się starszego pana.Mężczyzna szedł a wokół niego biegło stado pieknych grubych kotów.Zobaczyłam pochylonego człowieka i torebkę z chlebem a po chwili usłyszałam jak Pan rozmawia z kocią ekipa.Widać było niesamowita wieź między człowiekiem a kotami.Poszliśmy żeby porozmawiać .Pan który ma na imie Tadeusz opowiadał nam o sobie, my słuchalismy ze łzami w oczach .Nasz wędrowiec opowiedział nam o tym jak dzieci oddały go wraz z żona do domu opieki a majatek sprzedały.Jak nie odwiedzają go już od dawna a żona już umarła.Potem opowiadał jak 9 lat był w Tajdze i jak udało mu tam przetrwać.Wspominał Gomułkę który ściągnął go do ojczyzny.Kawał historii.Mieliśmy szczęście że mogliśmy posłuchać naocznego światka tamtych zdarzeń.Koty ...co w tej histori maja za udział koty? Najwięcej..bo to dla nich codziennie resztka sił wstaje wychodzi z domu starców i niczym niewidzialny idzie je nakarmić.Pamietajcie nie mijajcie obojętnie starszych ludzi.Słuchajcie i uczcie się histori i empatii.Panie Tadeuszu był to dla nas zaszczyt Pana poznać..
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Czw gru 13, 2018 8:23 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- pomagamy:)

Historie bardzo podobne. Niestety...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt gru 14, 2018 9:36 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- pomagamy:)

Wczoraj posłałam klejne 8,5kg polara i Unidox dla zasmarkanych .
A także
(\]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]][- to napisał Wam Rudy ,bo mi wlazł właśnie na klawiaturę :mrgreen: )
taką świecącą i grającą karteczkę z życzeniami świątecznymi i zdjęcia Rudego na prezent.

Obrazek

Obrazek

Madie,gdybyś wysyłała życzenia,wydrukuj proszę kilka zdjęć małego pingwinka i je dołącz-będzie p.F tak miło. Możesz też wywołać sama za grosze na miejscu i od ręki w Rossmannie (99gr/zdjęcie,a jak masz aplikację Klubu Rossmann to jeszcze jest zniżka chyba 20%). Ale wystarczy kilka wydrukować na kolorowej drukarce w pracy.U mnie akurat tylko czarno-białą mam.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt gru 14, 2018 9:55 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- pomagamy:)

A taką śliczną karteczkę z życzeniami świątecznymi już otrzymałam od p.Franciszka (aż się dziwię jak ją zdobył w Trzebiatowie i kto w tym dopomagał :wink: ).
Jest piękna,tekst w niej także.
Ale uważam,że kierowany jest też do Was,którzy pomagacie trzebiatowski kotom: waanko :1luvu: do Ciebie za ciągłą ,systematyczną regularną pomoc, Ewa.KM do Ciebie za zeszłoroczne budki :1luvu: ,DOMINIKA74 :1luvu: ,która posłała budki zeszłej zimy,isabel36 :1luvu: ,zjawce :1luvu: i tym którzy w jakikolwiek sposób choć raz pomogły lub kiedyś jeszcze pomogą...
Po prostu do reszty Was p.Franciszek nie ma adresów ,więc dzielę się z Wami tymi życzeniami i podziękowaniami

Obrazek

Obrazek

Jego Rudy czytał ze mną karteczkę :D

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie gru 16, 2018 20:11 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- pomagamy:)

Poniżej obiecane zdjęcia z kiermaszu ciastowego :) Piekły Panie i piekli Panowie. Jestem bardzo dumna bo połową piekących była ode mnie z zespołu <3
Oczywiście nie wszystkie bo słodkości znajdziecie tutaj, bo znikały szybciej niż byłam w stanie focić ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oprócz tego zamówiłam dla pana Franciszka spersonalizowaną kartkę swiąteczną, od naszej niezastąpionej scarabae. Miałam tylko pomysł, ale jej wykonanie mnie powaliło.

Obrazek

Dołożę do niej kilka zdjęć Batmana (zgodnie z bardzo dobrą sugestią tabo10) i jakieś dobre słodkości. Poleci kurierem w środę/czwartek.

No i niestety dopiero w poniedziałek będę zamawiała jedzenie. Koleżanka zajmująca się $ jest chora i trzeba czekać.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 16, 2018 20:29 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- pomagamy:)

A gdzie Twoje rurki?
Ciasta mmmniaaam :1luvu:
Kartka prześliczna. Ze zdjęciem Batmana sprawi morze radości :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie gru 16, 2018 23:24 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- pomagamy:)

Kurczę, wzruszyłam się... :1luvu:
Pan Franciszek jest niesamowity :D

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 17, 2018 22:51 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- pomagamy:)

Ja też... Bardzo.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto gru 18, 2018 0:37 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- pomagamy:)

Dziewczyny z recepcji dziś zamówiły puszek Animondy za 560zl. Drugie tyle pójdzie w 2 połowie stycznia. Planuje tez przelać 280 zl z konta fundacji do lecznicy Tabo na azodyl dla
Rudego. W końcu i on Trzebiatowiak.

Dziś poleciały kurierem karma z darów (w sumie 1 karton) i domek dla kotów Zakupiła go za duże $ mama jednego z moich kolegów z pracy. Jestem jej bardzo wdzięczna, a kolejna ocieplana budka na pewno się przyda. Jest duża i ładna.

Ściski dla Was
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości