Bezdomne koty

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon cze 04, 2018 8:45 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa!Kapitan w swoim porci

Zadzwonię dziś i się dowiem.
Myślę,że brak wiadomości,to dobra wiadomość,ale muszę zweryfikować.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon cze 04, 2018 9:17 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa!Kapitan w swoim porci

Dzwoniłam.
No i wieści są takie:
Kapitan lata po domu jak szalony 8O Biega przez cały pokój od 4.30 rano. Miauczy,nawołuje. Leży na plecach :mrgreen: Zaczepia rezydenta do zabawy w swój nachalny sposób ,którego moje koty też nie lubiły :evil: Chce leżeć na miejscu rezydenta. Rezydent się go nadal boi. Długo siedział pod łóżkiem,ale powolutku wychodzi. Ponoć nie zna tak żywotnych kotów. Kapitan bawi się i biega jak młode kocię :twisted:
No jakby mi opowiadano całkiem o innym kocie, którego nie znam :strach: Miejmy nadzieję,że to dopiero pierwszy tydzień i Rezydent się przyzwyczai pomału,a Kapitan zbastuje...Od rana miauczy na balkonie 8O
Myślę,że wyzwolił się spok okupacji moich kotów,a zwłaszcza Rudego,który go dyscyplinował i teraz daje czadu :twisted:
Pozostaje tylko zaciskać kciuki ,by Państwo go pokochali takim jaki jest.

Może niech ogłoszenia jeszcze powiszą,choć Państwo nie wspominali,że nie dają rady...
Koty ładnie jedzą razem,obok siebie. Mówiłam,by wybawić Kapitana,może się zmęczy i znudzi.Ale Państwo twierdzą,że odpocznie chwilę i znów swoje :strach:
Fakt,że oni też przyzwyczajeni do spokojnych staruszków i nie bardzo chcą słuchać moich podpowiedzi...

To tyle na teraz :?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon cze 04, 2018 20:29 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa!Kapitan daje czadu

Kciuki są :ok:
Nie izolowali kotów jak mniemam z opisu. :? Gada się i gada nowym opiekunom a oni i tak wiedzą lepiej :cry:
Wiem,że "szkoły" są różne ale ja jestem w tej od izolacji. Zawsze. Szczególnie doroślaków. Gdzie w grę wchodzi stateczny rezydent. Oby się koty dogadały. Kapitan odżył. Nie dziwota. Uspokoi się powolutku tylko czasu trzeba. A rezydenta może w jego ulubionym miejscu zostawić by osłuchał się. Obwąchał z nowym zapachem.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto cze 05, 2018 10:35 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa!Kapitan daje czadu

Wiesz ASK@,ja akurat na izolację nie nalegałam. Oba koty żyły w stadzie. Rezydent z dwoma u siebie.Kapitan z wieloma u mnie.
Rezydent młodszy od Kapitana ,a Kapitan spokojny starszy kot. Dla emerytów.
A tymczasem biedny umierający na poboczu w Trzebiatowie Kapitan odżył u mnie,odpasł się,pozbył bólu ząbków i teraz to całkiem inny kot.
A do tego w nowym domu nikt go nie pacnie,Pańciostwo na usługach ,więc dawaj, dalej jazda :twisted: Szaleć ile wlezie :strach: W życiu bym nie pomyślała,że będzie biegać od świtu (to że od świtu u mnie darł się o jedzenie,to i owszem,ale BIEGI i miaukolenie na balkonie ,aż sąsiedzi słyszą :strach:???)
On po prostu wreszcie w pełni chce cieszyć się życiem. To spokojny starszy kot,tylko najwyraźniej radość go rozpiera. Ja się cieszę,ale czy oni wytrzymają? Pocieszałam,że powinien nauczyć się ich trybu,że u mnie wstawał tak rano i jeszcze się nie przestawił :?
Wiesz tylko trudno COKOLWIEK wdrożyć opiekunom,którzy mają swoje lata doświadczeń ,mieli kilka kotów i wiedzą swoje :|

Okazuje się,że hołotę zdemoralizowaną do spokojnego domu oddałam :strach: :? Oczywiście Państwo są mili i grzeczni ,ale nie sądzili ,że taki krzepki kot im się trafi.Ja też nie :strach:
To jednak prawda,że w nowych warunkach,kot potrafi zmienić się o 180stopni.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw lip 12, 2018 14:21 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa!Kapitan daje czadu

Moje trzebiatowskie rude,nerkowe cudo :1luvu:
Nosek w nosek śpi z moim piesiem.
Kocham ich obu.Baaardzo.

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw lip 12, 2018 14:34 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa!Kapitan daje czadu

Słodki widok. :D
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14195
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Czw lip 12, 2018 17:58 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Rudy miłość

Urocze :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw lip 19, 2018 9:28 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Rudy miłość

Kocurek białaczkowy z Mrzeżyna ma się świetnie. Został 2mce temu zaszczepiony na wirusówki i nie posypał się :201494 Je,ponoć nawet w upały miał apetyt,rozrabia,pośpi i ma się super.Właśnie jestem po rozmowie tel.,którą zainicjowałam z rana z jego Pańcią,bo miałam atak paniki :wink: A to wszystko przez inne kocie akcje,w których w ostatnich dniach uczestniczyłam.
Niech będzie bezobjawowy jak najdłużej,chwilo trwaj :201494
Za 2 miesiące,we wrześniu minie mu rok w DS :1luvu:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw lip 19, 2018 9:49 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Rudy miłość

:) :) :)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lip 19, 2018 21:16 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Rudy miłość

Super :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pon lip 23, 2018 18:27 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Rudy miłość

Dawno nie było słanych puszek do kotów p.Franciszka... :cry:
Jeśli ktoś ma coś ,czego jego koty nie chcą jeść ,wyślijcie tam proszę. Dla psów też,bo się pojawiło kilka bezdomnych,które po kotach dojadają.
Zeszła zima przetrzebiła szeregi kocie.Z dawnych zostało 7. Nowe przyszły i znów jest ponad 30.
Jakiś czas temu dzwonił p.Franciszek bardzo przejęty,bo tej nocy odszedł brat mojego rudego. Pan zapytywał,czy mój żyje...
Uspakajałam,że tak.Ma najlepsze leki,kroplówki,moją miłość. B.chore nerki,ale walczę o niego wciąż.

Pojawiły się w Trzebiatowie kocięta. Upiorne bachory wieszały je na drzewie,by zobaczyć jak zdychają... :strach: Tak wygadało się najwrażliwsze z nich.

Nikt nie chce pomóc ze sterylizacjami. Ten horror się nigdy nie skończy.
Sama potrzebowałam czasu,by to Wam napisać ,bo długo nie byłam w stanie nawet myśleć jak to się odbywa...

Edycja: piszę z tel. i mnóstwo literówek
Ostatnio edytowano Pon lip 23, 2018 18:45 przez tabo10, łącznie edytowano 2 razy

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon lip 23, 2018 18:32 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

A jest potrzeba? Myślałam, że będziesz się odzywała tutaj. Można jakąś zbiórkę zrobić. Ja na dobry początek daje 50zł (tylko po 1 proszę...)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 23, 2018 21:37 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

Ja też się dołączę.

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 24, 2018 10:34 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

Madie pisze:A jest potrzeba? Myślałam, że będziesz się odzywała tutaj. Można jakąś zbiórkę zrobić. Ja na dobry początek daje 50zł (tylko po 1 proszę...)


waanka pisze:Ja też się dołączę.


Miesiąc temu wysłałam im puszki,których moje koty nie chcą. Ale wstyd mi tak ciągle prosić o coś :oops: . Zwłaszcza,że ciągle tylko te same osoby odpowiadają.Jestem Wam ogromnie wdzięczna.
Wiem tylko,że nie proszę o pomoc dla siebie,ani dla moich kotów-dlatego znów się ośmielam i przypominam...

Pan Franciszek też się nie upomni,bo On nie z tych:( Ale mówi,że u nich wszystko podrożało,nawet mięso. Czy wiecie jakie saszetki,o dobrej jakości są na rynku,żeby choć trochę lepszego wysłać dla paru kotów,które najtańszej karmy już nie chcą...
Myślalam o Flixie ,ale on składem dziadoski:( A może by jakieś mięso/podroby z supermarketów dowozowych kupić? Już nie wiem co taniej i dobre...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto lip 24, 2018 12:06 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

Tabo, a Animonda? Miamor? Będą jadły? Mogę wysłać paczkę.

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości