Bezdomne koty

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto sie 21, 2018 14:11 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

Super,ale chyba trzeba dać coś więcej w opisie,by zachęcić darczyńców...
A, i Pan Franciszek ma ponad 80lat.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto sie 21, 2018 14:19 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

kociarkowaaaa pisze:tabletki też bym mogła ogarnąć z zebranej kwoty, mam obok siebie weta, jedna tabletka Quanifenu to 10zł jakoś.


ja wolę Milpro (mała tabletka owalna w otoczce o smaku wołowinowym-koty chętnie jedzą ,bo się nie orientują :wink: )

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto sie 21, 2018 14:23 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

Hmm, tam jest cel 100 zł. Ja bym zmieniła na 2- 3 tysiące bo realnie nas to wszystko tyle wyniesie. Dobrze tez jesli będzie taka możliwośc mieć zapas na zimę na żarcie dla kotów...
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 21, 2018 14:23 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

Madie pisze:Hmm, tam jest cel 100 zł. Ja bym zmieniła na 2- 3 tysiące bo realnie nas to wszystko tyle wyniesie. Dobrze tez jesli będzie taka możliwośc mieć zapas na zimę na żarcie dla kotów...


chyba tak :roll:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto sie 21, 2018 14:24 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

kwotę w każdym momencie można zmienić :)
tak samo tabletki będą do ustalenia :)
dodałam zbiórkę na szybko.
będę czytać wątek od początku i dodawać więcej szczegółów ;)
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 21, 2018 14:46 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

dzięki bardzo :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto sie 21, 2018 15:22 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

:ok:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2398
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 21, 2018 17:28 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

tabo0 to proszę o dane do przelewu i numer konta ;)
bo muszę wysłać skarbniczce z paktu ;)
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 21, 2018 18:35 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

tabo10 pisze:Ale ja nie mam innych zdjęć i więcej niż te na wątku :(
Może isabell36 coś zrobi jak pojedzie i nam tu dostarczy...

parę ma gusiek1 ???

Mam tylko jedno spod garażu i czarnego koło torby chwilę przed złapaniem :(

gusiek1

 
Posty: 1662
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 21, 2018 18:49 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

To dawaj :D
Byle bez twarzy :wink:

Konto jutro ,bo z komórki nie umiem wstawić :?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto sie 21, 2018 21:23 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

tabo10 pisze:Fajnie,że podczytujesz :)

Bo mnie czasem bezsilna rozpacz ogarnia,Trzebiatów to od Wwy prawie 600km,za daleko,by pomagać w realu,na wątku mało osób,z tamtej okolicy żadnej dotąd pomocy...

Czasem już proszę p.Franciszka,żeby mi więcej nic nie opowiadał ,bo nie jestem w stanie tamtejszych dramatów psychicznie unieść... Bezsilność mnie zabija,odległość podcina skrzydła.Choć On rzadko dzwoni i jest na tyle taktowny,że zawsze przeprasza,że mnie troska i czas zajmuje. Ale po takim telefonie ja długo dochodzę do siebie,jak opowiada że ktoś kota rozjechał samochodem specjalnie w niego celując,jak dzieci męczą kocięta,jak pies rozszarpał na jego oczach kotkę ,która dopiero urodziła...jak zabijane są kijami czarne łabędzie,jak koty oblewają mieszanką petów z czymś tam z balkonu,jak Jego szykanują i wyzywają,nie może stać tyłem do balkonów,bo zaraz coś w Niego trafi ,że karmi koty. To takie dla mnie trudne wszystko. A dla Niego dopiero jakie...?!

Może isabell36 coś tam pomoże,może jeszcze kogoś zgarnie do pomocy :201494
Ona mieszka stamtąd tyle km ile ja codziennie do pracy jeszcze do niedawna dojeżdżałam w Wwie,niedaleko. Może da radę coś zmienić.Może jeszcze ktoś się zlituje.
Oby!!!

Niestety muszę Cię zasmucić - tu nie ma nikogo do pomocy, bardzo długo działam i jestem sama, może pomogłaby dziewczyna spod Gryfic ale nie ma samochodu więc najpierw musiałabym jechać po nią a to nie wyda bo ja z domu mogę wyjechać dopiero jak Tż wyjedzie czyli około 18, trasa Rewal-Gryfice-Trzebiatów to godzina drogi więc u Pana Franciszka byśmy były 19 -19:30 najwcześniej, ja też nie mogę łapać do nocy bo mąz wraca o 23 a po złapaniu trzeba zawieźć koty do fundacji i odwieźć pomocnika do domu :(

niestety nie mam wprawy w łapaniu na podbierak, poza tym sama nie dam rady złapać i przełożyć kota nawet z klatki łapki

jeżeli chcecie mogę pojechać i spróbować do transporterków złapać, nie wymagam żeby Pan Franciszek mi je tam wsadzał ale niech przegłodzi i może pomoże chociaż zamknąć transporter jak kot wejdzie do niego

dla tych co nie doczytały: ja tam mogę zadziałać tylko w ten weekend, tj. 24 i 25 sierpień później to będzie raczej niemożliwe aż do następnych wakacji

dlatego trzeba szybko podejmować decyzje co robimy, nawet jakbym miała odrobaczać to też teraz i tabletki musiałyby być na "już" :(

trochę późno zauważyłam ten wątek

Czy Pan Franciszek mieszka gdzieś za kościołem ?
Urwis [*] 01.03.2014 r.; Franek [*] 07.11.2014 r.; Młody zaginął 24.09.2019 r.; Adek [*] 08.03.2020 r.; Morf [*] 02.06.2021 r.; Kotka Polka zaginęła w lipcu 2022 r. - kiedyś się spotkamy

isabell36

 
Posty: 10542
Od: Pt gru 25, 2009 17:56
Lokalizacja: Rewal

Post » Śro sie 22, 2018 10:30 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

dziękujemy za wpłatę na zrzutkę :1luvu:

https://zrzutka.pl/w9grmw

pieniądze pójdą na jedzonko :)
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sie 22, 2018 11:29 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

isabell36 pisze:(...)

jeżeli chcecie mogę pojechać i spróbować do transporterków złapać, nie wymagam żeby Pan Franciszek mi je tam wsadzał ale niech przegłodzi i może pomoże chociaż zamknąć transporter jak kot wejdzie do niego

dla tych co nie doczytały: ja tam mogę zadziałać tylko w ten weekend, tj. 24 i 25 sierpień później to będzie raczej niemożliwe aż do następnych wakacji

dlatego trzeba szybko podejmować decyzje co robimy, nawet jakbym miała odrobaczać to też teraz i tabletki musiałyby być na "już" :(

trochę późno zauważyłam ten wątek


Wątek jest na miau od roku... :( W tytule zawsze jest podana miejscowość...

Jeżeli możesz dopiero po 18 wyjechać to do 21 zostanie Ci tylko ze 2h na miejscu. Potem robi się ciemno i niewiele zdziałacie.Wieczorem koty na pewno nie będą przegłodzone.Przegłodzone mogłyby być rano o 5.
Starszy Pan nie pomoże nawet zamknąć transporterów,bo do tego jest potrzebny mega refleks i siła (by szalejący kot nie wyrwał Ci kratki drapiąc itd.) + znajomość zamykania transportera. Trzeba liczyć tylko na siebie.
Tabletek na odrobaczenie też tam nie ma i do piątku nie bardzo widzę możliwość dostarczenia Wam z Wwy :? .

Jeśli pojedziesz ,to wg mnie jedyne co możesz jednorazowym krótkim wyjazdem zdziałać,to zrobić zdjęcia. Chyba,że mogłabyś dziś zamówić tabletki Milpro u swojego weta i w pt.je odebrać (kasę Ci podeślemy na konto) i jeśli się uda,to przemycić jakimkolwiek kotom w mięsie wołowym,pachnącej puszcze,w sercach kurczaka.Każdemu robiąc porcję tylko dla niego i ogarniając które już zjadły.

Nie wiem czy coś uda się złapać. A do fundacji dzwoniłaś, czy coś ewentualnie przyjmą w ten weekend?
Poza tym jeszcze trzeba je odebrać...
Czarno to widzę...

A koleżanka z Gryfic nie mogłaby tam jeszcze kiedyś pomóc? Gryfice to tylko 9km stamtąd. PKS jeżdżą kilka razy dziennie. Koleżanka ma doświadczenie w łapaniu,ma koty?
Jeśli tak można jej zrzucić się nawet na taxi...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro sie 22, 2018 13:10 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

na zrzutce maja się pojawić dwie wpłaty od moich przyjaciół w pracy
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sie 22, 2018 13:13 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

:201465

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 158 gości