Bezdomne koty

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt paź 06, 2017 16:15 Re: Dramat nadmorskich kotów- biało-czarny duszność po preme

Może jest wrażliwy na któryś z leków.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt paź 06, 2017 16:39 Re: Dramat nadmorskich kotów- biało-czarny duszność po preme

To oczywiste,ale na który :?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt paź 06, 2017 16:46 Re: Dramat nadmorskich kotów- biało-czarny duszność po preme

To może wziewna wchodzi w grę?

gusiek1

 
Posty: 1658
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 06, 2017 16:59 Re: Dramat nadmorskich kotów- biało-czarny duszność po preme

Do wziewnej też ponoć stosuje się w premedykacji te same leki.Narazie obstawiają żeby było bez ketaminy i midonium. Szkoda,że człowiek nie ukończył kilku fakultetów wet. Głowa pęka od problemów i wciąż te magiczne: ale Pani tu decyduje. A jak mam decydować. Chcę mieć kota żywego i próbuję mu pomóc. Tylko jak .Każda konsultacja to x złotych. Kardiolog też 200 kosztował,a kot ponoć zdrowy. Z poprzednią p.anastezjolog rozmawiałam,żeby wiedziała co kardiolog stwierdza. Pani przemiła i niespotykanie troskliwa. Ale co to kota z bolącą paszczą obchodzi.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt paź 06, 2017 17:33 Re: Dramat nadmorskich kotów- biało-czarny duszność po preme

Bo to alergiczna reakcja na lek. Mika też ma zdrowe serce.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt paź 06, 2017 18:18 Re: Dramat nadmorskich kotów- biało-czarny duszność po preme

Konsultację anestezjologiczną z inną lekarką mamy 18.10. Zobaczymy...Teraz już będę się tak bała zabiegu,że mi będzie potrzebna konsultacja. Psychiatryczna :twisted: A do tego muszę chyba sprzedać nerkę na allegro,żeby to wszystko finansować :wink:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt paź 06, 2017 18:52 Re: Dramat nadmorskich kotów- biało-czarny duszność po preme

W weekend posprawdzam zapiski i dam ci znać.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt paź 06, 2017 19:05 Re: Dramat nadmorskich kotów- biało-czarny duszność po preme

Dziękuję Darczyńcom :201494 Zerknęłam tylko na konto. Widzę wpłaty 25 zł,100zł,250zł.Po konsultacji czy mogę ujawniać nicki dam znać. Ogromne dzięki za wsparcie Kochani :201494 Ja daję tym bezdomniakom swój kawałek podłogi i kolejne dni urlopu ,bo wszystkie badania w ciągu dnia,ale bez Waszej pomocy sama moja miłość i poświęcenie i tak by nic nie dały. Taki cholerny zmaterializowany świat. Nikogo nie obchodzi,że to nie moje koty,że z ulicy.Dzis doktor dał nam 20zl zniżki :roll:,bo on płaci czynsz,ZUS.A ja na tyle premii ile zarabia wet w kilkanaście minut tj.200-300 zł pracuję cały miesiąc. Ale kogo to? Powinnam leczyć swój zawyżony poziom empatii pewnie,przestać dostrzegać chore bezdomniaki,a nie dziwić się cenom u wetów. Coraz częściej boję się wychodzić z domu,żeby kolejnego zwierzaka nie spotkać...
Ostatnio edytowano Pt paź 06, 2017 19:17 przez tabo10, łącznie edytowano 1 raz

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt paź 06, 2017 19:06 Re: Dramat nadmorskich kotów- biało-czarny duszność po preme

Pani tu decyduje? 8O
Jakbym moim wetom powiedziała, co mają podać w narkozie, chyba by mnie popędzili.
I mieliby rację.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt paź 06, 2017 19:15 Re: Dramat nadmorskich kotów- biało-czarny duszność po preme

Chodziło o to,że ja decyduję czy chcę wyrazić zgodę na zabieg czy nie. Mój wybór. A jak mam decydować,skoro jeden wet przerzuca pałeczkę do drugiego,a i tak w razie czego to moja zgoda w podpisie na zabieg.I jak kot zejdzie,to na moje życzenie :? Bo sama się zgodziłam. Weci kryci,a właściciel z wyrzutami sumienia niech się sam boryka do końca życia.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt paź 06, 2017 19:45 Re: Dramat nadmorskich kotów- biało-czarny duszność po preme

No fakt. To jest niezła zagwozdka :(
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt paź 06, 2017 20:03 Re: Dramat nadmorskich kotów- biało-czarny duszność po preme

Współczuję Tabo- Tobie i kotu :(
An u nas wieści różne. dobra to taka, że Szylcia właściwie mieszka w mieszkaniu. Rodzicielka uznała, że jeszcze "kawałek serca ma" ( no , to ja wiem, ale wiem ,że ma już baardzo mało sprytu i jeszcze mniej cierpliwości)- w każdym razie jak kotka pakowałam, żeby ze sobą zabrać na działkę, gdzie mam sporo pracy, to stwierdziła, ze niech zostanie. No to został. na tamtym etapie był niekłopotliwy, ale teraz się zrobił, bo- i to jest ta gorsza wiadomość- kupa się popsuła. Kotek robi na rzadko, chwilami na b. rzadko. Ale ma humor, bawi się, je choć może nie tak dużo, jak na początku . Za to umie już pic i wodę i conwa. Dostaje w iniekcji od wet sulfonamid, a ode mnie , podskórnie nawodnianie + probiotyk.
A teraz kotłuje isię na kolanach i pisać przeszkadza 8)

zjawka

 
Posty: 1651
Od: Nie wrz 18, 2011 21:36

Post » Pt paź 06, 2017 20:19 Re: Dramat nadmorskich kotów- biało-czarny duszność po preme

Kciuki za Szylcię i żeby się kupka unormowała :ok:
I za zdrowego Dziadzia Niusia- może faktycznie tylko reakcja na znieczulenie, uczuleniowa albo może dawka była za duża.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Sob paź 07, 2017 16:18 Re: Dramat nadmorskich kotów- biało-czarny duszność po preme

Zjawko,jak kupal małej? Jak się bardzo rozstroi,to na brzuszek potrzebny antybiotyk Baytril. Jest też świetna pasta CarobinPet na biegunki. Zapytaj,czy by Ci nie sprowadził wet.Co teraz je?
Ostatnio edytowano Nie paź 08, 2017 9:21 przez tabo10, łącznie edytowano 1 raz

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob paź 07, 2017 20:21 Re: Dramat nadmorskich kotów- biało-czarny duszność po preme

Chyba się poprawia- w kuwetce było już nieźle ( nie wiem co tam w głębi pod kanapą :? -czyli w jej osobistym tajnym azylu. Dostaje, jak pisałam wcześniej sulfonamid ( nazwy nie zapamiętałam -jeśli się nie poprawi do poniedziałku to antybiotyk. Przyznam, że trochę trudno mi nakazywać wetowi co ma podać :oops:
jedzonko to ukochana animonda carny kitten, koktajl drobiowy, cova. Dziś doszła sucha dla kittenów- ale średnio jej to idzie.
humorek przedni

zjawka

 
Posty: 1651
Od: Nie wrz 18, 2011 21:36

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości