Bezdomne koty

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto sie 21, 2018 11:25 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

uważam że pomysł zbiórki jest świetny i gdyby Tabo jakieś zdjęcia dostarczyła to ludzie na pewno się ulitują , ale musimy sobie jasno powiedzieć, że bezwzględnie trzeba pomóc Panu Franciszkowi ogarnąć to stado kastracyjnie, inaczej nigdy ani on, ani my nie wypłacimy się na karmę. Koty dalej będą cierpiały prześladowane i koło się nie zamknie. Nie mówiąc już o tym, że Pan Franciszek raczej starszy niż młodszy...

Zdecydowaliśmy z Marcinem, że podjedziemy do Trzebiatowa w październiku. Raczej w 2 połowie. Do tego czasu wszystkie weeknedy mamy już zajęte :(
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 21, 2018 11:35 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

Ale ja nie mam innych zdjęć i więcej niż te na wątku :(
Może isabell36 coś zrobi jak pojedzie i nam tu dostarczy...

parę ma gusiek1 ???

Wysterylizować trzeba by bezwzględnie.

Nie bardzo wierzę,że ktoś będzie regularnie wpłacał na zrzutce :cry: tyle tych zrzutek ostatnio jest...
ale może ktoś by to ogarnął? warto próbować wszystkiego przecież. Tylko czy ja umiem :?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto sie 21, 2018 11:39 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

wiesz, regularnie czy nie, zawsze to te 100, 500, 1000 zł więcej...Dobrze by było to urealnić i może jakaś fundacja by konto użyczyła, będzie wtedy wszystko przejrzyste. I jedzenie się zamówi, i sterylki opłaci.

Btw, skoro mamy tam jechać z Marcinem to poproszę o kurs używania podbieraka, bo pewnie nam się przyda.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 21, 2018 11:41 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 21, 2018 11:53 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

teoria brzmi cudownie prosto...praktyka pewnie jest inna, ale może uda mi się to cudo techniki kupić i poćwiczyć.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 21, 2018 12:16 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

Baltimoore pisze:
Madie pisze:Moim zdaniem warto zaryzykować tak jak było opisane chociaż z 4 najłagodniejszymi kotkami/koteczkami. Może Pan Franciszek wziąć na ręce i przełożyć do transportera. Ale nie wiem, moze są jakies przeciwskazania. Moim zdaniem będzie to miało o dla niego dobry skutek psychologiczny. Ktoś podjedzie chociaż raz na miejsce. Będzie wiedział ze ktoś chce mu pomoc. O tym ze zawsze 4 koty mniej potem do kastracji nie wspominam...

Dobrze ze jest większe zainteresowanie na wątku, zostańcie proszę z nami i Panem Franciszkiem.

Dziś zamówiłam 120 puszek dla stada. Serdeczne podziękowanie za złożenie się dla Baltimore :)


Rozumiem ze składałyśmy się we dwie- więc przyjmij podziękowania ode mnie :1luvu:


Nie ma mowy :) Nie odbiorę Ci prawdziwej przyjemności rozmowy z Panem Franciszkiem :)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 21, 2018 12:45 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

Madie pisze: może jakaś fundacja by konto użyczyła, będzie wtedy wszystko przejrzyste. I jedzenie się zamówi, i sterylki opłaci.
.


Ja każde zamówienie karmy za wpłacone pieniądze dokumentuję wstawiając tutaj zdjęcie faktury lub rachunku. Uważam,że wszystko jest przejrzyste,jeśli ktoś by życzył sobie sprawdzać.
Mogę też dodatkowo wysyłać mmsa na maila,smsa. Zawsze wycinam dane zamawiającego i adres wysyłki wstawiając na forum,ze względu na ochronę danych osobowych i to jest oczywiste.
Z żadną fundacją nie chcę mieć nic do czynienia.
Niewielu ufam,nie wierzę,że przeznaczą kasę zgodnie z intencją darczyńców,a mnie żadna fundacja realnie nie pomogła.
Oprócz opłacenia kilku sterylek i 2 faktur za leczenie.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto sie 21, 2018 12:49 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

Ale mnie nie o to chodzi, że ktoś z miau Ci zarzuci nieczytelność. Tylko o to, że ludzie "z ulicy" chętniej wpłacają na konta fundacyjne. Ale i bez tego można zbiórkę rozpocząć
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 21, 2018 12:52 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

Myślę,że ludzie z ulicy mogą nie wpłacać na takie zbiórki,bo było już wiele oszustw. I ja to doskonale rozumiem,tez bym się bała i nie ufała :?
Dlatego nie wiem,czy jest sens taką publiczną zbiórkę inicjować...
Nie mam takich doświadczeń.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto sie 21, 2018 12:53 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

Jasdor zrobiła zbiórkę i wiele oby ludzie wpłacili i pomogli, więc na pewno się da. Ja bym zaryzykowała, nic sie na tym nie straci, a koty mogą tylko zyskać. Niestety ze względu na pracę ja takiej zbiórki na swoje konto nie moge przeprowadzić, jesteśmy dość mocno kontrolowani finansowo z uwagi na branżę i firmę.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 21, 2018 13:20 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

kociarkowaaaa pisze:tabo10 proszę o numer konta do wpłaty to na dniach przekażę skarbniczce :)


a może Ciocie same chcecie zrobić zamówienie np.w bitiba karmy lub tabletek na odrobaczenie u weta za zebrane fundusze? Podam na PW adres karmiciela.
Będzie jasno i klarownie :)

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto sie 21, 2018 13:26 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

robiłam zbiórkę dla Jasdor, więc mogę zrobić również teraz zbiórkę :)
wolę zooplusa, bo jak zrobię zamówienie ze swojego linka polecającego to będzie -10% mniej :)
czyli co zakładać zbiórkę? :)
tylko nie będę już pisać do randomowych ludzi, bo ktoś nie życzliwy zgłosił moje konto jako wysyłające "niechciane" wiadomości...
po prostu dodałabyś na 1 stronie link do zbiórki i co kilka stron można by również o niej przypominać ;)
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 21, 2018 13:28 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

tabletki też bym mogła ogarnąć z zebranej kwoty, mam obok siebie weta, jedna tabletka Quanifenu to 10zł jakoś.
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 21, 2018 13:32 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

Super. To jak będzie link do zbiórki to ja u siebie na fejsie podlinkuje :)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 21, 2018 13:38 Re: Dramat Trzebiatów!pomoc sterylkowa potrzebna!Jedzenie te

zbiórka jest, później będę więcej zmieniać
https://zrzutka.pl/w9grmw

zdjęcia póki co wrzucić nie mogę bo jak je pobieram z forum to mają za małą wielkość:(

Edit: dodałam zdjęcie, przerobione w edytorze online :)
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Agnieszka- i 33 gości