Bezdomne koty

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt wrz 22, 2017 10:12 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

Bo wszyscy spławiają do Zarządu Dróg w Trzebiatowie. I tabo była tam spławiana i ja, gdy próbowałam wcześniej interweniować w fundacji Ogon do góry. Zadzwoniłam wtedy do tego Zarządu Dróg i dowiedziałam się, że wydają skierowania na kastracje, ale nie zapewniają ani łapania kotów, ani przetrzymywania po kastracji.
Ta fundacja też zasługuje na wpisy na swoim fb, bo reklamują się na swojej stronie int. jako osoby, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, a z korespondencji z nimi wyszło, że NIC NIE MOGĄ. Nie mogli przez tydzień podjechać 20 km, żeby pomóc tabo łapać chorego kociaka, mimo że miała go zabrać do Warszawy i zapewnić DT. Umówili się, że przyjadą i wyłączyli telefon.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pt wrz 22, 2017 11:39 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

Arcana pisze:Bo wszyscy spławiają do Zarządu Dróg w Trzebiatowie. I tabo była tam spławiana i ja, gdy próbowałam wcześniej interweniować w fundacji Ogon do góry. Zadzwoniłam wtedy do tego Zarządu Dróg i dowiedziałam się, że wydają skierowania na kastracje, ale nie zapewniają ani łapania kotów, ani przetrzymywania po kastracji.
Ta fundacja też zasługuje na wpisy na swoim fb, bo reklamują się na swojej stronie int. jako osoby, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, a z korespondencji z nimi wyszło, że NIC NIE MOGĄ. Nie mogli przez tydzień podjechać 20 km, żeby pomóc tabo łapać chorego kociaka, mimo że miała go zabrać do Warszawy i zapewnić DT. Umówili się, że przyjadą i wyłączyli telefon.


Potwierdzam.
To fundacja Ogon do Góry.
https://pl-pl.facebook.com/ogondogory/

Udają,że coś robią,a w efekcie spławiają,kłamią i nie odbierają połączeń. Robią sobie tylko dobrą reklamę na FB,a w rzeczywistości zero pomocy.

Fakty:
Zaproponowałam leczenie kociąt na miejscu,poprosiłam o Unidox-nie przywieźli.
Poprosiłam o transporter i podbierak-nie pożyczyli.
Poprosiłam o pomoc w odłowieniu kotki i kociaka z kk-nie odłowili. Mimo,że oferowałam DT.
Zaproponowałam sfinansowanie sterylki-nie mieli gdzie przetrzymać kotki,ani nie było komu złapać.

W międzyczasie ich braku działań kolejna kotka urodziła.

Granda!

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt wrz 22, 2017 21:52 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

O matko!!! Czytam to wszystko i włos się jeży na głowie. Najpierw horror jaki przeżyłyście w podróży, a teraz brak pomocy i to walenie głową w mur
:201429
I coraz bardziej przekonuję się jak Erin
Erin pisze:Coraz częściej dochodzę do wniosku, że gross tych organizacji zakładanych jest na pokaz, żeby się dowartościować i ciągnąć kasę od ludzi :(

organizacje które same się powołały do ratowania zwierząt (nikt ich przecież do tego nie zmuszał!) i w statutach mają szumną pomoc zwierzętom, a jak przyjdzie co do czego, to NIC NIE MOGĄ
:201416

Tabo, a jak się mają przywiezione kocurki? Jak ten nerkowy?
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Sob wrz 23, 2017 10:25 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

Nerkowy nadal w lecznicy na kroplówkach.W pon. ma mieć kolejną morfologię.

TOZ łapał dziś coś w Mrzeżynie.Nie wiem co,bo nie odbierają znów. Po zabiegu kota ma przejąć znajomy zjawki,potem zjawka. Dziękuję :1luvu:
Niestety ciężarna kotka się nie pojawiła.
To zdjęcie z zeszłej soboty.Pierwsza przy miskach,widać brzuch do ziemi.
Obrazek

Nie dziwne,w zeszłym tygodniu była na ostatnich nogach,z wielkim brzuchem.Pewnie poszła rodzić. A Pani z TOZ obiecywała ją złapać 2tyg.temu.I na co czekali??!!! Dopiero po mega interwencjach z Waszym udziałem pojechali.Oczywiście za późno. Qrwa,jak oni chcą ograniczyć bezdomność z takim żółwim tempem???!!! Do czego podobne,żeby wolontariusz widział kotkę w zaawansowanej ciąży,odjechał radośnie i nie zareagował,nie wrócił? Trzeba afery na całą Polskę,by się zebrali do działania? I to za późno!
Mimo wszystko dziękuję,że w taką pogodę pojechali. Ale i tak kolejny miot będzie chorował,ślepł i umierał w męczarniach.Kocięta urodzone teraz nie mają szans na przeżycie zimy.
Odechciewa mi się wszystkiego.Jedni sobie żyły wyprówają,by pomagać,a inni mają to w czterech literach.

Idę karmić bezdomniaki i zalewać oczy ślepaczkom.Jak je tulę rozmruczane,wyć mi się chce,że tyle maluchów musi zginąć,bo człowiek jest taki beznadziejny!
Ostatnio edytowano Sob wrz 23, 2017 10:30 przez tabo10, łącznie edytowano 1 raz

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob wrz 23, 2017 10:29 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

Obawiam się, że nawet afera na całą Polskę nic nie zmieni. Ta instytucja jest niereformowalna :(
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Sob wrz 23, 2017 13:34 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

Erin pisze:Jakby co, trochę na przetrzymanie dorzucę.


Ja też.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Sob wrz 23, 2017 14:35 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

TOZ ma jutro ponowić łapankę ciężarnej. Dziś pojechali za wcześnie i na krótko wg ich relacji .Oby to rylko ten powód,za że jej nie spotkali.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob wrz 23, 2017 14:36 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

Baltimoore pisze:
Erin pisze:Jakby co, trochę na przetrzymanie dorzucę.


Ja też.

:1luvu:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon wrz 25, 2017 6:47 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

Ciężarna się okociła.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon wrz 25, 2017 7:10 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

tabo10 pisze:Ciężarna się okociła.

Rozumiem, że niestety pod ośrodkiem?

gusiek1

 
Posty: 1650
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 25, 2017 7:16 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

Nie wiem .Dostałam tylko info ,że były dwa maluchy w kartonie,a koteczka zwiała :cry:
Dwa tygodnie temu TOZ miał łapać.Wtedy była szansa.
Niestety kolejna się okociła,dzięki opieszałości działań.
Bez komentarza. Ja nie zamierzam się więcej denerwować.

zjawko,napisz jak ta koteczka po sterylizacji proszę

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon wrz 25, 2017 7:21 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

Wpłaty:
450zł od anonimowej cudownej osoby z forum :1luvu:
100zł ,przepraszam nie pamiętam kto,bo w tytule nie ma nicku :oops:
100zł zuzia96 :1luvu:
35zł od anonimowej osoby z forum

razem: 685zł

Wydatki:
karma wysłana karmicielowi 174zł
podróż Warszawa-Kołobrzeg-Warszawa pociągiem 2 osoby 300zł (+ PKSy,ale to już groszowe sprawy)

Na razie tyle z grubsza,reszta albo na leczenie przywiezionych,albo jeszcze zrobię zamówienie z puszkami dla karmiciela- co sądzicie?

Dziękuję przeogromnie Darczyńcom :201494 :201494 :201494 :201494

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon wrz 25, 2017 9:28 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

Dziewczyny, a znacie bilet podróżnika tlk? Od piątku od 23 do niedzieli do 6tej rano można podróżować do woli tlk za 69 PLN. Ja tak jeździłam w tamte rejony, dużo taniej...

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pon wrz 25, 2017 9:43 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

No żesz ... :201488 Brawa dla pań "działaczek" (cudzysłów jak najbardziej zamierzony).
Co do kosztów, to się dorzucę, jak deklarowałam, tylko poproszę o namiary.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pon wrz 25, 2017 9:46 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

Szalony Kot pisze:Dziewczyny, a znacie bilet podróżnika tlk? Od piątku od 23 do niedzieli do 6tej rano można podróżować do woli tlk za 69 PLN. Ja tak jeździłam w tamte rejony, dużo taniej...

Kupowałam bilet TLK w jedną str.75zł/osobę. Bez miejscówek.
O innym nikt nie wspomniał,a pytałam o najtańszą opcję.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia i 39 gości