Bezdomne koty

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw wrz 21, 2017 12:47 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

Moge podac twoj telefon? Mam od czasu łapanki Syjama na Mokotowie :)
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Czw wrz 21, 2017 12:51 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

Oni mają,korespondowałam z nimi. Zadzwoń jeszcze do mnie teraz jak możesz.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw wrz 21, 2017 13:04 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

Ewa.KM pisze:Erin Tabo ma rację, TOZ ma prawie 9 milionów na koncie i ja mam się im dorzucać do kosztów zabiegu? To ja wole kupic karme Inawlidzie na wózku koło Zielonej Góry, który opiekuje się stadem kotów i gdzie teraz tnie Powszechna Sterylizacja.

Czy Wy potraficie czytać ze zrozumieniem? :roll:
Wstawiłam link do strony stowarzyszenia, nie TOZ.
Na tę organizację już od dawna nie liczę.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw wrz 21, 2017 13:16 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

czyli do nich napisałaś i poczekamy co odpiszą?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw wrz 21, 2017 13:35 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

Potwierdzam ci napisała Erin. Odbyłam długa rozmowę z p. Moniką z TOZ-u w Kołobrzegu. Oni nie pomoga w niczym poza ewentualnym opłaceniem zabiegu. Nie pojadą, nie złapią, nie zawiozą, nie przetrzymają. Radzili atakowac gmine Trzebiatów i Straz Miejska z Trzebiatowa, która ma klatki i ma punkt przetrzymań w Zarządzie Dróg
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Czw wrz 21, 2017 13:40 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

To bzdura.Karmiciel jest z Trzebiatowa i tam nie ma ŻADNEJ pomocy. Koty są tępione.
Takie odsyłanie to zwykła SPYCHOLOGIA i udawanie ,że cokolwiek robią. Mnie też karmili takimi głodnymi gadkami.Mało tego obiecywali,że rzeczywiście pojadą i odłowią.I nadal nic nie zrobili,bo myśleli,że tego nie sprawdzę.
Nie mają gdzie przetrzymać 2 kotek przez tydzień? Cały TOZ???nie ma kawałka podłogi? Nigdzie?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw wrz 21, 2017 14:13 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

Zadzwoniłam i ja. Udało się tyle ustalić z TOZ,że odłowią fizycznie kotkę /kota i sfinansują to,ale trzeba kogoś,by ją u siebie/w jakiejś lecznicy przetrzymał po zabiegu.
Czy ktoś pomoże? :201494 :201494 :201494

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw wrz 21, 2017 14:24 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

Nie wiem kto, ale ktoś mnie tu zaprosił z FB.
Straszna jest ta sytuacja kotów z Trzebiatowa.
Przykre, że jeszcze w wielu gminach w Polsce nie ma kogoś, kto wziąłby się do pracy na rzecz zwierząt... :(
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Czw wrz 21, 2017 14:39 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

tabo10 pisze:czyli do nich napisałaś i poczekamy co odpiszą?


Tabo10, kliknij w link, który wstawiłam. Zobaczysz, do kogo pisałam.

Co do TOZ, to oby faktycznie złapali kotkę :ok:
A zjawka pisała o przychodni na Franciszkańskiej, może tam się uda kicię przetrzymać.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw wrz 21, 2017 14:48 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

To jedyna szansa, wg mnie ta lecznica.Ale ile za to kasy by chcieli?
Zjawko,możesz się zorientować.Dla kota bezdomnego,nie właścicielskiego?Jakaś zniżka?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw wrz 21, 2017 14:52 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

kinia098 pisze:Nie wiem kto, ale ktoś mnie tu zaprosił z FB.
Straszna jest ta sytuacja kotów z Trzebiatowa.
Przykre, że jeszcze w wielu gminach w Polsce nie ma kogoś, kto wziąłby się do pracy na rzecz zwierząt... :(


Witaj kinia098,a może Ty masz jakiś pomysł na pomoc w tamtym rejonie? Ręce opadają,odbijam się wciąż od muru obojętności.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw wrz 21, 2017 15:38 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

Jakby co, trochę na przetrzymanie dorzucę.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw wrz 21, 2017 15:50 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

Erin pisze:Jakby co, trochę na przetrzymanie dorzucę.

:1luvu:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt wrz 22, 2017 9:20 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

We wczorajszej wieczornej długiej rozmowie z TOZ Kołobrzeg udało się wypracować konsensus. TOZ będzie odławiać kotkę w ciąży i kotkę z kociętami,a Nasz Człowiek :wink: z Koszalina ją przejmie na czas rekonwalescencji do lecznicy.

Dziękuję Wam za reakcje i wpisy na FB :201494 . Bez tego zapewne nic nie udałoby się wymóc na organizacji.Kolejny raz potwierdza się,że grupą można więcej niż w pojedynkę.

Teraz tylko,by złapano :ok: :ok: zanim urodzi i tą drugą zanim zajdzie w kolejną ciążę.

Mam nadzieję,że tym razem TOZ Kołobrzeg dotrzyma danego słowa.Niestety takich obietnic było już kilka.W tym od współpracującej z nim fundacji Ogon do Góry ,która wykazało mistrzostwo w spychologii i kłamaniu w żywe oczy.Byli umówieni na konkretny termin,nie pojawili się ,tel.wyłączono.Szkoda nawet jednej wpłaty,nie tylko 1% dla takich pseudo pomagaczy.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt wrz 22, 2017 10:06 Re: Dramat nadmorskich kotów- starszy,nerkowy i białaczkowy:

Niestety, to stowarzyszenie, do którego napisałam, też odmówiło pomocy. Za to mieli czas grzmotnąć epistołę na całą stronę :? Odesłali mnie od Zarządu dróg w Trzebiatowie, podobno są chętni do pomocy :(

Coraz częściej dochodzę do wniosku, że gross tych organizacji zakładanych jest na pokaz, żeby się dowartościować i ciągnąć kasę od ludzi :(
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Burajulia i 66 gości