Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet.W DS-ie.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie wrz 24, 2017 8:16 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

On właściwie to ma bardziej włosy niż sierść.Bardzo jest piękny, fakt.Pod spodem ma jakby szary podszerstek, taki jak dymniaki.
Teraz to nie wiem, czy to nie Jimi atakuje Gabrysia.Boi się i to dlatego.Bardzo mi to przeszkadza, bo i Gucia nie czuje się swobodnie.
Jimi nie przepada za suchą karmą, ma w misce, ale dopomina się o mokrą.Fajnie.To zdrowsze.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon wrz 25, 2017 14:42 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Przepiękny ten kot!A jaki puszysty ogon :1luvu:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon wrz 25, 2017 17:21 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Jest piękny.W realu jeszcze ładniejszy, bo czarnemu kotu trudno zrobić dobre zdjęcie.On przede wszystkim ma fantastyczny charakter, miziak z niego nad miziaki.Cały czas szuka mojego towarzystwa, kładzie się koło mnie, kiedy siadam na kanapie, mruczy jak tylko położę rękę na jego ciałku.W nocy wygrzewa mi nogi.Jest nieprawdopodobnie komunikatywny, rozumie, co do niego mówię, jest bardzo grzeczny.Korzysta z kuwety, z drapaków.Posprzątałam już mieszkanie Reni, przyniosłam wszystkie zabawki, w tym jego ulubiony tunel.Ale się ucieszył :D Właśnie w nim siedzi.Szkoda mi go, bo jak dla niego trochę za gęsto u mnie, za dużo kotów.To dla niego dyskomfort.Mam nadzieję, że to już moje ostatnie tymczasy.Kocham koty, te które są u mnie w szczególności, ale mam dość.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon wrz 25, 2017 17:24 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

ewar pisze:Jest piękny.W realu jeszcze ładniejszy, bo czarnemu kotu trudno zrobić dobre zdjęcie.On przede wszystkim ma fantastyczny charakter, miziak z niego nad miziaki.Cały czas szuka mojego towarzystwa, kładzie się koło mnie, kiedy siadam na kanapie, mruczy jak tylko położę rękę na jego ciałku.W nocy wygrzewa mi nogi.Jest nieprawdopodobnie komunikatywny, rozumie, co do niego mówię, jest bardzo grzeczny.Korzysta z kuwety, z drapaków.Posprzątałam już mieszkanie Reni, przyniosłam wszystkie zabawki, w tym jego ulubiony tunel.Ale się ucieszył :D Właśnie w nim siedzi.Szkoda mi go, bo jak dla niego trochę za gęsto u mnie, za dużo kotów.To dla niego dyskomfort.Mam nadzieję, że to już moje ostatnie tymczasy.Kocham koty, te które są u mnie w szczególności, ale mam dość.


bo jest ich trochę dużo i moze dlatego :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon wrz 25, 2017 17:31 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Oczywiście.Ale ja nie zamieściłabym takiego postu


Post » Wto wrz 19, 2017 8:09 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"
Czarne, kocie dziecko szuka domu. Kociak jest w Łodzi, mieszka na dworze. Mój nr tel 505 039 831

I dlatego jest jak jest.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon wrz 25, 2017 17:36 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

ewar pisze:Oczywiście.Ale ja nie zamieściłabym takiego postu


Post » Wto wrz 19, 2017 8:09 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"
Czarne, kocie dziecko szuka domu. Kociak jest w Łodzi, mieszka na dworze. Mój nr tel 505 039 831

I dlatego jest jak jest.


nie wiem jak tak można


a mnie juz trochę pusto bez małych kręcących się po domu :( , ale niech moje koty jeszcze trochę odpoczną, szczególnie Rudzia nie przepada za małymi :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro wrz 27, 2017 7:12 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Jimi
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw wrz 28, 2017 20:28 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

poczciwe spojrzenie :1luvu: :1luvu: dom musi mieć wyjątkowy :ok:

jotpeg

 
Posty: 668
Od: Śro paź 28, 2009 18:24

Post » Sob wrz 30, 2017 15:58 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Oczywiście!
Jimi lubi drapak Oaza, który wybrałam w Zooplusie za punkty.
Obrazek Obrazek
Na starym już dawno nieużywanym video :oops:
Obrazek

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob wrz 30, 2017 18:58 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Jego Wysokość Czarność nad Czarnościami :1luvu:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 01, 2017 6:48 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Jimi jest czarny jak noc, błyszczący, piękny.Brzuszek jednak ma szarawy, jakby w rodzinie był dymniak.To jest zupełnie niekłopotliwy kot. Już się dogaduje z pozostałymi kotami, nie ma konfliktów, ale przyjaźni jakoś też nie.Owszem, bawi się z Daszką i maluchami, w końcu jest młodziutki i kocha się bawić.Sam też potrafi, bardzo lubi zwinięte kule papieru. Poluje na nie, nosi w pyszczku, a największą przyjemność ma, kiedy kulę uda mu się przetoczyć przez szeleszczący tunel. Pięknie korzysta z drapaka, lubi Oazę. Do tej pory korzystał z otwartej kuwety, ale dzisiaj widziałam go w krytej. Jimi lubi siedzieć na balkonie, żałuję, że sezon balkonowy powoli się kończy. Dla kotów to ograniczenie przestrzeni, mniej atrakcji, ale taki mamy klimat :mrgreen:
Jimi z kulą papieru, która już bardzo kulą nie jest :mrgreen:
Obrazek

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon paź 02, 2017 7:08 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Wczoraj odwiedziła nas p.Iza. Ależ była zachwycona Jimim. Kot się ucieszył na jej widok, wywalił brzuch do miziania, a jak wzięła do ręki wędkę to już była euforia. Potem rzuciłam mu kulę z papieru i Jimi bawił się sam, nie przeszkadzał nam w ogóle. Nie ma drugiego takiego kota. Dodam, że reszta stada gdzieś się ukryła, dopiero po dłuższej chwili zaczęły się pokazywać.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw paź 05, 2017 9:58 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Jimi jakoś dogaduje się z kotami, ale nie z Gucią.Ją zresztą denerwują i kociaki, ma dość życia w takim stadzie.Szkoda mi jej i dlatego poświęcam jej dużo czasu.Przytulam ją, głaszczę, żeby nie poczuła się zaniedbana.
Wczoraj widziałam piękną scenkę, zrobiłam nawet zdjęcia, ale z lampą i wyszły kiepskie.Otóż, Jimi leżał na kanapie obok mnie.Podszedł Mimek, polizał Jimiego po główce, a potem się do niego przytulił.Jimi objął go łapkami, zrewanżował się lizaniem i tak sobie leżeli.Ale to było ładne.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw paź 12, 2017 16:10 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Jimi jest szczęśliwy, bo pogoda pozwala na przebywanie na balkonie. Polubił moją sąsiadkę, która nie może odżałować, że nie ma już Majki. Bardzo ją polubiła. Teraz zachwycił ją Jimi. Mówiłam jej, że mam mnóstwo telefonów o niego, ale zawsze coś jest nie tak i Jimi nadal u mnie.pani wyraźnie się ucieszyła i usłyszałam "a niech sobie trochę posiedzi" :D To mocno wiekowa już osoba, bardzo szczupła, sprawna fizycznie, ale pamięć chyba płata już figle, bo nie może zapamiętać, że Majka już jakiś czas w swoim domu i wciąż o nią pyta.
Jimi
Obrazek
Nawiązuje kontakt z sąsiadką
Obrazek
A tak wygląda jego brzuszek
Obrazek

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon paź 16, 2017 12:26 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Dzisiaj Jimi miał propozycję kota mieszkającego na wsi na strychu :wink:
A kot zaczyna wykazywać instynkty opiekuńcze :ok: Dzisiaj dokładnie mył Ludwisia.Słodkie to było.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, Nul, Silverblue, zuza i 83 gości