Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet.W DS-ie.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 17, 2017 13:47 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Zyskuje przy bliższym poznaniu.Reaguje na swoje imię, przybiega zawołany i w ogóle jest przemądry.Dzisiaj dostał aniprazol, drugą dawkę i łyknął jakby to był przysmak.Fakt, mam wprawę w podawaniu tabletek, ale bywają koty trudne jak na przykład Majka, a Jimi jest wyjątkowo prosty w obsłudze.Czesanie, podcinanie pazurków, czyszczenie uszu, nic nie jest kłopotliwe.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw sie 17, 2017 17:49 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Czyściłam Jimiemu uszka, a on traktował to jako pieszczotę :D Mruczał i w ogóle poddawał się temu zabiegowi z rozkoszą.Apetyt ma, nie powiem, niezły, ale przy mnie zjada mniej więcej połowę, resztę zostawia na potem.Uwielbia zabawę z laserkiem, biega za światełkiem jak szalony.Zabawę przerywa tylko, żeby pogonić gołębia.Chyba sporo czasu spędza na parapecie, obserwuje to, co dzieje się pod oknem.Jutro idę wcześniej, bo mają odczytywać stan liczników na wodę.Zostawiłam na wszelki wypadek kartkę w drzwiach, ale postaram się być na czas.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt sie 18, 2017 11:36 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Dzisiejsze fotki Jimiego.Większość ruszona, bo trudno zmusić Jimiego , aby spokojnie posiedział czy poleżał przez chwilę.Ma swoją zabawkę, sporego szczura, którego zawzięcie miętosi.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sie 19, 2017 13:25 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Spieszę donieść, że Jimi robi się bardzo wybredny, jeśli chodzi o jedzenie.Surowe mięso owszem, suchy Purizon jak najbardziej, ale tylko wtedy, kiedy w misce jest coś, czego nie lubi.W sumie to się cieszę, bo nie chciałabym, aby jadł byle co.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sie 19, 2017 19:05 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Zaniosłam Jmiemu mięso, mam nadzieję, że mu będzie smakowało.Saszetka miamora, fileciki, zostały nietknięte, wyrzuciłam koło śmietnika, może jakiś jeż to znajdzie.Spotkałam w parku takiego młodziutkiego, dałam mu kurze serca, bo to akurat miałam w torbie, ale nie chciał jeść.Cudny był :1luvu:
Jimi jest niesamowitym przytulakiem.Położyłam się na tapczanie, a on natychmiast do mnie wskoczył, przytulił się i zaczął mruczeć jak dwa traktory.Zabawa też oczywiście była, chciałam go trochę zmęczyć.Fantastyczny z niego kotek, zasługuje na domek ze snów i taki tylko mnie interesuje dla tego kota.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie sie 20, 2017 11:25 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Jimi zjadł całą furę wołowiny i odrobinę serc kurzych, miseczki wylizane.Dzisiaj dostał saszetkę i ...odmówił jedzenia :wink: Zakopywał to, co było w misce.Trudno.Ma też suchą karmę, z głodu nie umrze.
Byłam u Jimiego króciutko, ale wymiziałam, wyprzytulałam.To nieprawdopodobny miziak.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie sie 20, 2017 12:02 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

ewar pisze:Jimi zjadł całą furę wołowiny i odrobinę serc kurzych, miseczki wylizane.Dzisiaj dostał saszetkę i ...odmówił jedzenia :wink: Zakopywał to, co było w misce.Trudno.Ma też suchą karmę, z głodu nie umrze.
Byłam u Jimiego króciutko, ale wymiziałam, wyprzytulałam.To nieprawdopodobny miziak.



wybredny :lol: :lol:

Jimi jest podobny do mojej tymczaski Kleo, siostry Daisy
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sie 21, 2017 12:35 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Wczoraj wieczorem Jimi dostał puszkę Schmussy Nature i nareszcie mu posmakowało coś oprócz mięsa.Efekt? W kuwecie aż kipiało i niemiły zapaszek się roznosił, ale oczywiście posprzątałam.Jutro chyba Jimi odwiedzi lecznicę, będzie zaszczepiony.No i wtedy już będzie z głowy.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto sie 22, 2017 19:10 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Jimi był dzisiaj w lecznicy.Nie bardzo dał się osłuchać wetce, bo cały czas mruczał :D Został zaszczepiony, ani nie jęknął przy tym, bo wetka położyła mu przysmaczki na stole i nimi był bardziej zainteresowany niż jakąś tam igłą wbijającą mu się w ciało.Niezbyt natomiast podobała mu się kamerka w uszkach.Ma uszy brudne, ale to nie świerzb, ani nic "żywego", tylko jakieś zapyziałe coś.Kupiłam specjalny preparat i mam mu czyścić co drugi dzień, powinno szybko zadziałać.
W trakcie pisania tego postu odebrałam kilka telefonów w sprawie Jimiego.Jeden domek wydaje się być interesujący.W Warszawie.
Jimi nie zamieszka w Stalowej Woli, pani nie zgodziła się na wizytę PA twierdząc, że zbyt ceni sobie prywatność.Ja kota bez wizyty PA nie oddam.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto sie 22, 2017 20:03 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Pani bardziej zależało na prywatności niż na Jimim. Jej prawo.
Cudny kocurek. Znajdzie dobry dom :ok:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Wto sie 22, 2017 21:32 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Gdyby Pani była bardziej " uświadomiona" traktowałaby PA jako coś zupełnie normalnego...
Jimi zasługuje na "złoty" dom :201461

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 22, 2017 21:36 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

To ta moja znajoma tak sobie ceni prywatność? Ojej... :( A uprzedzałam ją, że wizyta musi być. Szkoda, bo już pewnie kota nie zobaczę, ale nie ma tego złego... Kot ma naprawdę super charakter, będzie czyimś skarbem :201461
Obrazek
"One cat just leads to another." - Ernest Hemingway

pirulasińska

Avatar użytkownika
 
Posty: 425
Od: Pon mar 19, 2012 15:08

Post » Wto sie 22, 2017 22:23 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Ojej, to podwójnie przykro :(

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 22, 2017 22:58 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

No, próbowałam "uświadamiać", ale najwyraźniej nieskutecznie... :oops:
Obrazek
"One cat just leads to another." - Ernest Hemingway

pirulasińska

Avatar użytkownika
 
Posty: 425
Od: Pon mar 19, 2012 15:08

Post » Śro sie 23, 2017 7:53 Re: Jimi, przystojny, długowłosy koci brunet

Widocznie tak miało być i już.Najważniejsze, aby Jimi był szczęśliwy.Kot jest piękny, "zrobiony" już , wystarczy za rok go zaszczepić i odrobaczyć.To akurat proste jak drut, Jimi łyka tabletki koncertowo.Książeczka zdrowia uzupełniona, wyniki badań wydrukowane, mam wszystko gotowe.Tylko jedno uszko jeszcze trochę brudne, ale to drobiazg.Zaniosę mu mały drapak, niech się uczy korzystania z niego.Nie niszczy mebli, to przyznaję, ale pazurki powinien o coś sobie ostrzyć.
Jimi słyszy dźwięk otwieranych drzwi na klatkę i wita mnie w przedpokoju.Kładzie się na grzbiecie kołami do góry i domaga mizianek.Jest naprawdę kochany :1luvu:

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka i 64 gości