OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob lut 10, 2018 9:33 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: za Twoje zdrowie i :ok: :ok: :ok: :ok: za Gajunię, żeby polubiła Kobiaszkę :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48


Post » Sob lut 10, 2018 11:42 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Fajne wieści. Trzymam kciuki za kocią przyjaźń. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Sob lut 10, 2018 12:57 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Bardzo się cieszę !!!
Powolutku do przodu, oby tak dalej! :ok: :ok:
Za zdrowie WSZYSTKICH :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lut 10, 2018 21:44 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Takie adopcje cieszą ale i spędzają sen z powiek. Długo z nami była. Tylko nas znała. Strach i radość. Ile by się przyszłym opiekunom nie truło :wink: o charakterze kota, postępowaniu, cieniach i blaskach...nigdy nie wie się czy w praniu nie odbije się to na kocie i adopcji.
Dlatego nigdy nie cieszę się zanim nie przyjdą pierwsze dobre wieści. W ogóle mało się cieszę ostatnio. Każdy mail czy telefon wzbudza panikę. Człowiek zaczyna być mało normalny. Co ja piszę. Jaki czlowiek?! Kociara. A ten gatunek nie normalność ma w genach.
Jeszcze przed Gajunia troszkę pracy jest. Najważniejsze by z Kobiaszko się zaprzyjaźniła. Nie tylko on potrzebuje towarzysza. Gajunia bez kotów nie istnieje.
Musi być dobrze. Trzeba zaklinać rzeczywistość :201494
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lut 10, 2018 22:17 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Gratuluję kolejnej adopcji :) Zajrzyj w poniedziałek w czeluści bankowe :) Zdrówka życzę :) .

FunduszImmuno

 
Posty: 232
Od: Wto gru 02, 2014 22:50

Post » Sob lut 10, 2018 22:25 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Gajuniu
:ok:
wyśpij się, Asiu, odpocznij. Będzie dobrze.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie lut 11, 2018 17:14 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Staram się Małgosiu. Ale męczą mnie te płuca bardzo. I te dupne sprawy także.
Źle się czuję i ograniczam aktywność do minimum. Jak nie muszę to z wyra nie wychodzę.
Martwią mnie Oczy. Wydaje mi się ,że jest za spokojna. I chyba deczko schudła. Trzeba będzie osobno ją dokarmiać. Ona w ogóle drobna jest ale jakaś mniej żwawa się wydaje. Może jednak tęskni za siostrą? A może ja jak zwykle dziury szukam. Na razie nie panikuję ...za bardzo. Kotów jest mniej i widać inne zachowanie tych co zostały. Na dobre i na złe. Bo niektóre oddychają inne zaś nie odnajdują się w tym spokoju.

Maryli i Krzysiowi dziękujemy za worek Acany, saszetki kocie i torcik wedlowski dla osłody :201494

Oczy jednak chore som. Może chore na ludzia. Wczoraj cały dzionek leżała na mnie 8O Teraz wyleguje się na Januszu co przed pracą sobie poleguje. Ona, co nigdy nie przychodziła. :roll:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie lut 11, 2018 17:22 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Za Gajunię :ok: :ok: :ok: i za Twoje zdrowie Asiu :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Nie lut 11, 2018 20:19 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Gajka napisała

...Chęć zabawą piłeczką przyczepioną do tunelu okazała się większa niż strach przed Kobiaszkiem :)
Gaja już sama wychodzi na jedzenie, nawet pozwoliła się zbliżyć Kobiaszkowi jak jadła i nie syczała.
Dziś rano już były pierwsze próby zabawy, biegały z pokoju do pokoju - aż się serce raduje...


ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
Ostatnio edytowano Nie lut 11, 2018 21:02 przez ASK@, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie lut 11, 2018 20:47 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

ASK@ pisze:Gajka napisała

...Chęć zabawą piłeczką przyczepioną do tunelu okazała się większa niż strach przed Kobiaszkiem :)
Gaja już sama wychodzi na jedzenie, nawet pozwoliła się zbliżyć Kobiaszkowi jak jadła i nie syczała.
Dziś rano już były pierwsze próby zabawy, biegały z pokoju do pokoju - aż się serce raduje...



Obrazek


Kobiaszko się okopał pod drzwiami sypialni i pilnuje Gajki. :mrgreen:
Będzie dobrze. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola


Post » Nie lut 11, 2018 21:50 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

mimbla64 pisze:
ASK@ pisze:Gajka napisała

...Chęć zabawą piłeczką przyczepioną do tunelu okazała się większa niż strach przed Kobiaszkiem :)
Gaja już sama wychodzi na jedzenie, nawet pozwoliła się zbliżyć Kobiaszkowi jak jadła i nie syczała.
Dziś rano już były pierwsze próby zabawy, biegały z pokoju do pokoju - aż się serce raduje...



Obrazek


Kobiaszko się okopał pod drzwiami sypialni i pilnuje Gajki. :mrgreen:
Będzie dobrze. :ok:

Jak się ma młódkę na chacie to trzeba jej pilnować :mrgreen:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lut 12, 2018 9:00 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Bardzo się cieszę z Waszej kolejnej super adopcji i bardzo zazdroszczę :oops: u mnie stoją...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon lut 12, 2018 16:58 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Nie ma co zazdraszczać :wink:
Wczoraj twoje koty znalazły dom. Dziś moje. Jutro inni się będą cieszyć. Łaska adoptujących na pstrym kocie jeździ. Nie da rady rozgryźć mentalności.
Gajunia ponad rok czekała na dom. Choć ilość ogłoszeń była duża. Jednak odzew zerowy. O Oczy nikt nie pyta. O Abisia... Trudno będzie.
Nie znoszę dawać anonsów. Nie znoszę cholernie. Chora jestem zanim się za nie wezmę. Chorsza jak już je robię. Często i czasu nie ma by je dopracować. Pomysłu by coś o każdym futerku od siebie napisać, przedstawić wady tak by straszne nie były. Zaś zalety tak by stały się super zaletami. :wink: Takie sprzedawanie " towaru ". To przykre ale konieczne. Dla mnie ( nie tylko) kot to kot. Każdy cudny. Wyboru nie było, ratować trzeba było. Trzeba pomóc to się pomaga nie patrząc na medialne walory. A potem trzeba robić swoje i zaciskać szczękę. Czekając na ten właściwy kontakt. Najważniejsze by nie chorowały!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości