OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro cze 28, 2017 18:19 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Dla Vipunia ogromne :ok: :ok: :ok: :ok: czekam na wiadomość o kocurku.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro cze 28, 2017 20:10 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Mały załatwił się. Wedle słów Janusza. Coś, tak się przyglądam, trzepie prawym uszkiem.
Ja dziś zła jestem jakby mnie stadko węży uciapało. I padło. Tak pluję jadem.

Czas na urokliwca
Vipek
Dla odmiany...bury :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro cze 28, 2017 20:58 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Śliczny brzunio :love:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro cze 28, 2017 21:05 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Bury cetkus :1luvu: trzecie zdjęcie powinno być głównym w ogłoszeniu :ryk:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw cze 29, 2017 9:10 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Zaznacze sobie.
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Czw cze 29, 2017 10:52 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Zły humor mnie nie odpuszcza. Nie wiem dlaczego dopadł ale dopadł. Wszystko przeszkadza i denerwuje. Dobrze, że ciśnienie dobrze. Innym za to je podnosze wytrwale. Czyli mężowi i córce sie dostało. Słusznie wedle mnie. :mrgreen:
Kotom też. Słusznie wedle mnie. Szczególnie rano Rudolfowi za darcie nie ustanne ryja za jedzeniem. Ten to potrafi świt umilić. Nie podoba mi się Mila. Nie je jak zwykle Łasi się za dużo. A ona taka milasta nie jest. Dziś rzyg rzuciła. Nic to ,obserwujemy. A upały też nie służą nam i zwierzakom. Fartek postanowił ranek spezić ze mną w kibelku. ja sie malowałam. On leżał w kuwecie. Kolejny nerw mam. To nie jest normalne. Abiś dał się pogłaskać będąc na rękach. warka nie rzucił. Mamy odznaczony sukces kolejny. Dwie dziewczyny Gajka i Nela ignorowały mnie wytrwale wczoraj. Gajka tylko przy śniadaniu buzi mi dała. Nelka olała. To jest chuliganica wielka i kartoflana złodziejka. Podczas obierania straszniscie mnie lubi. Ostatnio jestem tak złechana upałami, że mniej czasu im poświęcam. Oczy , po ostatnim leczeniu, omijają mnie łukiem wielkim. Jedynie jak leżę przychodzi. Wie cholernica, że nie mam w zasięgu ręki nic co jej wepcham w gardło. Leży na mnie i czuli się. Bezia różnie. Z jednej strony miziak co z ludzia by nie zlazł. By wpełznąć na tors nie straszne jej futerka w pobliżu. Z drugiej panicznie się ich boi. Mały Vipek jakby lepiej. Wczoraj ganiał gryząc Nelkę w zadek. Szybko opadł sił. Jest okrutnie gadatliwy i jojczący. Lubi jeść ale badziewie. Leki bierze. Dostał dziś nospę też by nie zatkał się na amen. Okupuje jeden drapak szczególnie. Abiniek upasł się i zje wszystko co dają. Nie włazi na blaty więc nie wyżera z garów. Co czynić potrafi reszta jeśli nie jest uzbrojony gar w pokrywki. Bardzo się zmienił. W kwestii upasienia rónież.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw cze 29, 2017 13:37 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Spokojności Ci życzę aby wnerw se poszdł w siną dal :ok: :ok:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Pt cze 30, 2017 8:02 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Opwieści "Pod blondinką" są wszędzie. Każdy ma taką opowieść. Dostałam takową z pozowleniem jej upublicznienia.
Zawsze jest miło na mej duszy, żem nie osamotniona w swym gapistwie.

Oto opowieść Danusi. Trzymałam ją jak rodzynka by nie przepadła w trocinkach postów codziennych.
Opis wyprawy do sklepu jak wsio wcześniej zamokło :wink:
Danka , dzięki :201494

Jakoś późną jesienią ciągle padało. A ponieważ na mostku stoi wtedy woda, to samochody fundowały mi "wiaderkowe" polewanie więc wszystko mi przemokło.
Kiedyś tam w ciuchach trafiłam na lekko ceratową kurtkę za całe 5 zł (choć przy kasie było to 1,50 + 20% rabatu wyprzedaży). Dopiero w domu ją poczułam, stęchlizna.
Tego wieczoru nie miałam nie miałam wyjścia. Noc, pusto, a chleba w domu brak ...
Złapałam 2 zł na połówkę kolacyjnego chleba (po sterydach mam apetyt).
Weszłam do Żabki, wyszłam ...nie ma...
Znów wleciałam radosna z dwuzłotówką w ręce i szukam inszego towara, pytając ile kosztują te całe pieczywo co jest bo ...bo ja mam tylko 2 złote.
Po 3 pytaniu o cenę chleba, Pani sprzedwaczyni uciekła. Mimo to radośnie zaczęłam krążyć po sklepie w poszukiwaniu odpowiedniego pieczywa w odpowiedniej cenie. Robiłam to ku wielkiemu niezadowoleniu zerkającej krzywo kasjerki. Oczywiście cały czas informując że mam tylko 2 złote. W końcu wypatrzyłam bułki i to duże i tanie. Po 40 groszy. Wzięłam 4-ry i poszłam płacić.
I słyszę za sobą:
...to proszę tej pani dokroić szynki, ja zapłacę...
Oglądnęłam się z lekkim niezadowoleniem, ja tu płacę, a ktoś się próbuje wciskać z zakupami przede mnie.
A pan patrzy na mnie (młodszy i niższy) i powtarza...
...ja Pani zapłacę za tę szynkę...
Odpowiedziała chyba moja podświadomość, bo sens nie bardzo do mnie dotarł...
...ja tylko chleb chciałam, połówkę...
Całość dotarła do mnie później, wraz z zapachem kurtki.

pozdrawiam

:ryk: :ryk: :ryk:

Jakbym siebie widziała.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt cze 30, 2017 10:24 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

:ok: :ok: :ok: :1luvu:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 30, 2017 10:56 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

ASK@ pisze:[...]Całość dotarła do mnie później, wraz z zapachem kurtki.[...]

---
:mrgreen:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt cze 30, 2017 14:21 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Grzecznie się witam i idę przycupnąć w kątku :)
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 30, 2017 18:15 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Witaj Aniu :1luvu:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lip 01, 2017 5:18 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Głowa mi siada. Będzie padać. Bo boli jak cholera.
Idę kroić nery.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lip 01, 2017 6:43 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

pada co chwilę, u nas na razie słońce
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob lip 01, 2017 12:35 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Grymusiek napisał smsa
Przysłał pozdrowionka i deczko informacji od siebie. Urósł, jest strasznym wiercipiętą ,lubi mizianki, drapaczki i poranne gonitwy z Ciri
Obrazek
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości