OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob cze 24, 2017 22:39 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Też się melduję jako cichy podczytywacz
ObrazekObrazek [*]Honorcia (09.2008 - 27.09.09) - wróć, najmilsza! [*] Szyluniu, nasza iskierko (05.2011 - 29.09.2011)[*]Cyrylku, czernidełko ukochane, przepraszam! Czekamy i tęsknimy! (06.2009 - 21.05.2013)[*]

maja_brygida22

 
Posty: 1407
Od: Czw sty 10, 2008 15:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 24, 2017 23:58 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

I ja, i ja :D
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie cze 25, 2017 0:03 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

:ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie cze 25, 2017 6:11 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Witamy, witamy serdecznie.
Zapraszamy do naszego grajdołka
:201474
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie cze 25, 2017 11:00 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

:201415

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Nie cze 25, 2017 13:28 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

To i ja się melduję z menażerią na podczytywanie.
ObrazekObrazekObrazek

Salem 11

Avatar użytkownika
 
Posty: 2810
Od: Czw paź 24, 2013 20:05

Post » Nie cze 25, 2017 15:53 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

CHRUP...
to chrupnęły moje stare kości przy twardym lądowaniu na wącie...
ObrazekObrazek

isiaja

 
Posty: 1215
Od: Śro gru 28, 2011 13:36
Lokalizacja: wieś centralnie położona

Post » Nie cze 25, 2017 16:10 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Też się melduję :)

Asia, z FP poleci przelew na kociambry :)
Obrazek

Wolność, kocham i rozumiem. Wolności oddać nie umiem.(Chłopcy z Placu Broni)

MISIA- 1.06.2002 - 13.12.2012. Skarbie, gadułeczko moja. Bardzo mi Ciebie brak.
MIKITKA - 03.2002 - 13.07.2015. Tak bardzo mi żal.
FELUTEK - 03.2002 - 11.10.2015. Najcudowniejszy kot terapeutyczny.
OKRUNIA - 09.2002 - 16.08.2018. Śpij, skarbie kochany.
GACEK - 03.2014 - 22.06.2019. Wierny i mądry Przyjaciel.
TYGRYNIA - 05.2002 - 16.12.2020 .Maleńki koto-piesek.

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=153652 sprawdź zanim oddasz kota!

Ja-Ba

 
Posty: 9574
Od: Pt lis 07, 2008 23:23

Post » Nie cze 25, 2017 16:18 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Też się przywitam :)
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Nie cze 25, 2017 16:20 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

---
:mrgreen:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 25, 2017 16:56 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

A to ja sobie pozwolę cichutko przysiąść.. :wink:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie cze 25, 2017 17:44 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Ja-Ba pisze:Też się melduję :)

Asia, z FP poleci przelew na kociambry :)

Ojejku, dzięki.
Muszę częściej zakładać wątki :wink:

Wróciliśmy od weta z Abnegatem. Szczepienie. Ależ się nagimnastykowałam by go zapakować w transporter. Janusz dał nogę. On się do niego nie dotyka. Kota znaczy się. Abisiek dał czadu i nie jest przewidywalny. Udało się i ruszyliśmy. Kot i Janusz stracili cierpliwość bo zeszło się. Janusz tupał nóżką w podłogę. Kot darł ryja coraz bardziej. Wreszcie weszliśmy. TZ wniósł transporter i...wyszedł równie szybko jak wszedł z gabinetu. Straszydło się rozpanoszyło w duszy i ciele jego. Abisiek zapracował na swą renomę mocno. To fakt. Ale poszło nam z wetką szybciusio. Nawet nie zauważył kiedy kuja dostał. Kot ponownie znalazł się za kratami z miną wartą zapamiętania. Oczy wielkie, pysk zdziwiony. Już 8O W domu odetchnął i podreptał do mich. Rekompensata musi być.
Abisiek zmienia się bardzo. Zrobił się nie wiedzieć kiedy biały. Wskakuje na kolana i domaga głaskania. Trzeba jednak uważać bo traci cierpliwość dość szybko. Ale czas kiedy go dopada irytacja jest coraz dłuższy. Śpi w wyrku. Daje się brać na ręce. Z ostrożnością pewną to robię. Ale robię. I tylko ja mam zacięcie. Dziś u weta tulił się i mruczał. Chęć mordu innych futer też mu mija. Inni jednak nadal mają do niego żal i mocno to okazują. Nie podejmuje zaczepek. Dzisiejsza waga wskazała 5 i pół kilosa. Kocha spanie na fotelach. To jedyny kot, którego Janusz nie zrzuci jak sam tyłek chce usadzić. Choć dziś pożegnał Abnegata strącając go z siedziska. Drapie drapak. Korzysta tylko z kuwety. Tylko ten killerski feler :placz:

ObrazekObrazek

Tak wyglądał w Koterii kilka dni po przyjęciu go. Nie widać jaki jest ośliniony, niemożebnie upecany na czarno-siwo i jak okropnie cuchnie. Cały i z pyska.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
Ostatnio edytowano Nie cze 25, 2017 18:58 przez ASK@, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie cze 25, 2017 17:49 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Nowy, stary banerek. Wklejam i do pierwszego postu.
Kto żyw i chętny niechaj częstuje się.
Będziemy dumni bardzo :1luvu:
Yocia pisze:
Kod: Zaznacz cały
[url=http://tiny.pl/g11hl][img]http://i.imgur.com/eIdr8DR.gif[/img][/url]
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon cze 26, 2017 11:28 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Będzie o Fartusiu. Moim słodkim Fartusiu. Deczko okrzepł w zapędach bijatyckich. Chuligan z niego wraz z jajami się umniejszył. Choć jeszcze gdzieś w zakamarkach Farcika siedzi. Pisałam już ,że schudł bardzo i zdziadział. Taki się zrobił rozwichrany. Z sierści a raczej jej braku. Powoli pracuje nad swą wagą. Ma apetyt. Choc najbardziej lubi paszteciki wszelkiego rodzaju. ale te malusie , w porcjach po 100g. Przychodzi do kuchni i patrzy, patrzy, patrzy...Ja go ignoruję, ignoruję i ignoruję. Po czym zapodaję miseczkę ,prosząc by nie mlaskał za mocno głośno. By się szarańcza nie zwiedziała. Farcik więc je cicho. Nawet misię nie przesunie po podłodze co by szuru nie były. Lubi wodę ale taką dopiero co nalaną. Więc wisi, wisi, wisi na wiadrem i czeka, czeka, czeka. Chyba tylko ja łapię w czym rzecz z tym jego dulczeniem. Myję, płuczę i wlewam i stawiam pod nosiek Farciszkowy. A on zadowolony chłepcze wolniutko. Fartoszek odkrył spanie w łóżku. Po raz kolejny odkrył. Ma takie "zaniki" w tej dziedzinie. Pewnikiem uwarunkowane moim nachalnym leczeniem. Ostatnio śpi wtulony miedzy nas , z brzucholem do góry. Janusz po którejś nocy pytał czy nie wiem co to za kot, który się dał wygłaskać ale miał podobny brzuś do Tami. A to on był. Oboje maja szorstki włos. Lubi spać obok nas, przy nas, na łóżku. Ale przedkłada jednak dywan i podłogę czy jakieś posłąnko. Przenosi się jak uzna za stosowne zajmując pół podłogi. Nie poleguje już skulony tylko wyciągnięty jak struna. Powoli mu odrasta sierściucha. Nabiera swych cudnych bokobrodów. I poświtu biszkopta. Nawet wetka potwierdziła, że poprawił się. Nie widziała go dwa tygodnie. Farcinek kocha kolana. Przychodzi sam, dopraszając się by go wpuścić. Kłądzie się, wtula głowę w klatę i mruczy. Strasznie mnie wzrusza tym zaufaniem i potrzebą kontaktu. Jest zazdrosnikiem. Jak sie czuli człek do innego kota, głaszcze konkurencję to fartek pokazuje się. Niedbale , z ociąganiem podchodzi i delikatnie wpycha miedzy nas a kota. Kocha sie bawić. Lubi tor z piłeczką. To jego nalepsza , najukochańsza zabawka. Może godzinami stać i turlać. Robi to spokojnie, bez ekscytacji. Czekam kiedy kociak w nim się obudzi. Bo to smutny kot. Zgaszony. Mimo wszystk zgaszony. A mnie jest strasznie ciężko jak patrzę na niego. Ile i co przeszedł? Nie wiem. Ale widać ,że miał cholernie ciężko. Leczymy się też ciągle. Uszy dokuczają. Nożynka boli. Ogarniamy wsio po kolei. Ale czy wszystko już za nim? Mam wrażenie,że nie. Oczko po rwaniu zębó już nie łzawi. Je łądniej i bez grymasu bólu. Nie ciągnie go do drzwi czy okien. Woli nie. Niestety, potrafi siknąć sobie w akcie desperacji. Robi to bardzo sporadycznie i w określonych okolicznościach. To jedynak zatwardziały. Nowy kot nowy argument. Wszelkie zagrajki domowe, awantury...odbijają sie na nim. Trzeba wiedzieć ,że wszelkie pudełka zostawione są zachętą do wstawienia tam tyłka i sprawdzenia przepuszczalności. To bardzo mądry kot. Wiele rozumie. Wie kiedy się złoszczę lub jestem przygnębiona. Stara się okazać przywiązanie, miłość. Tak bardzo bym chciała by ktoś go pokochał. Tak prawdziwie. Wiem ,że on będzie całkiem innym kotem bez chmary futer. Wiem to. Kochający, spokojny i grzeczny. Mruczak wielki i przytulak.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon cze 26, 2017 11:43 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Będę kciuki trzymać, żeby się ktoś kochający znalazł dla Fartka. :ok:

A czy Fartek i Abnegat nie wykazują rodzinnego podobieństwa?
Mam na myśli to srebro.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości