OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon lip 10, 2017 8:14 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

KociaMama44 pisze:[...]To Ci dopiero Kinder - niespodzianka.. :ryk:

ciekawe co ma w środku?
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lip 10, 2017 8:23 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

hutek pisze:Sliczny ten maly. Asiu ile masz kotow bo nie moge sie doliczyc. A podobno ze mnie nie zly matematyk

Jacek, mam jedną metodę. NIE liczę bo bym ogłupiała. Zgłupiałabym do reszty i jakiegoś biedaka zostawiła w potrzebie :mrgreen:
Ale pierwsza strona watku o tymczasach jest aktualna (chyba) jeszcze. Adopcje stoją.

Mały waży 4,400 i ma niespożytą energię. I niech tak ziostanie. Skradł serce od razu każdemu z nas. Przebojowy, radosny, odważny. A mnie gdzieś kołacze strach o niego. Choroby, choroby... Takie kruche to malusie życie strasznie jest. A nasza wetka dalek. Takie głupie myśli mnie nachodzą. Wczoraj zmaówiłam mu jedzonko. Nawet Janusz nie pytał ile poszło tylko ile kupisz by starczyło. Dziś dałam odrobinkę Gerberka. Sama Conva to za mało. On ciągle głodny.
Kocik, wedle relacji TZ-ta co się wypytał wczoraj donosiciela kociego , jadł to co z obiadu zostało i wędlinę. Miał wybór. je albo nie. Dobrze ,że on sam coś łyka bo jakby był jeszcze butelkowy to amen i dwa ameny. Więc kolor i skład kupala jest już wiadomy.
Vipek wpadł w szał głodowy jak Gerberka poczuł. Zmiótł by słoiczek w tempie zabójczym.
Większosć omija klatke z dala. Tylko Nelka jest zainteresowana grzebaniem w niby kuwetce. Musiałam kartonikami zasłonić. Miski tak są umieszczone, że raczej nie podejdą. Choć jak na razie on woli talerzyki i garami nie interesuje się.
Adopcji, adopcji nam mocno potrzeba.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lip 10, 2017 8:46 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Niech waga rośnie. Jak czytam opowieść o jedzeniu resztek, przypomina mi się opowieść o Klusi rzucającej się na chleb dla ptaków, bo głodowała. Mały pewnie za chwilę uzna, że jedzenie tuż koło pysia to norma i oby tak było zawsze.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon lip 10, 2017 10:06 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Dzieciak i tak miał szczęście. Człowiek "od kota" nie nawidzi tych stworzeń i tylko obecność córki (co pisałam) go powstrzymało. Ukręciłby małemu łepinę i nie kryje się z tym. To typ z tych " nie lubie, zniszczę". Janusz tematu nie drażył. Wziął i kocha jak swoje.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lip 10, 2017 10:11 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Asiu, chyba 440g a nie 4,400? :strach: :D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 10, 2017 10:22 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Marzenia11 pisze:Asiu, chyba 440g a nie 4,400? :strach: :D

chyba :oops: Co tam jedno czy dwa zera w strony różne :wink:
Ten ostatni wynik jest do osiągnięcia wszak :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lip 10, 2017 10:27 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

ASK@ pisze:
Marzenia11 pisze:Asiu, chyba 440g a nie 4,400? :strach: :D

chyba :oops: Co tam jedno czy dwa zera w strony różne :wink:
Ten ostatni wynik jest do osiągnięcia wszak :ok:

No ale jakby trzytygodniowy kociak tyle ważył to bym się chyba martwiła :lol: :lol:

kciuki dla malucha i dla Was :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 10, 2017 10:36 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Marzenia11 pisze:[...]to bym się chyba martwiła :lol: :lol: [...]

ja też
o Twoje szczyty...
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lip 10, 2017 10:40 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Ojtam, ojtam siem czepiata o szczegóły jakieś :strach:
kot dinozaur i tyle by był.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lip 10, 2017 11:40 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

świetna waga !!!. Moja to dopiero po 3 tygodniach osiągnęła 560 g
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Pon lip 10, 2017 16:03 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Vipek. Przespał prawie całą moją wizytę. Asia miała już niecne plany nadziewania kotka na termometr, ale na szczęście podjadł porządnie, więc obawy o zdrowie zniknęły.

Obrazek

Link do zdjęć: https://goo.gl/photos/pB5UetFVeQtbSqtcA
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pon lip 10, 2017 16:23 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

A wieczorem było tak jak wspominałam. Koty poszły umordowane dniem spać. A ten Niuniek mordę darł z nudów i szukał towarzysza do zabaw.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lip 10, 2017 19:08 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

ASK@ pisze:A wieczorem było tak jak wspominałam. Koty poszły umordowane dniem spać. A ten Niuniek mordę darł z nudów i szukał towarzysza do zabaw.

Musisz mu jakiegoś drugiego małego jeszcze załatwić :wink:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto lip 11, 2017 7:46 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

Wczoraj rano lleśne koty nie dostały jeść. Odkryłam ten fakt po powrocie z pracy widząc pojemnik pełny w lodówce. Janusz miał na noc więc był jego "dyżur" na spacery. Tylko zabrać nery, naszykowaną w torbie wodę i chrupy. Dla mnie taki dzionek to ulga. Czasu więcej. No więc na spyty wzięłam TZ-ta z góry zakładając ,że zabył i już. Wnerw, grzmoty i błyskawice prawie mnie dopadły. Mój ton nie był miły ale jakoś facet przełknął. I wyjaśnił. Okzało się jednak, że polazł. Tylko na terenie mnogo osób sie kręciło. Brama otwarta na oścież zachęcałą do wejścia ale nie miał odwagi. Nie wszedł. Raz rozmawiał z właścicielem. Potem widział jego z rodziną. Teraz tłumik się kręcił. Logicznie myśląc myslał, że zaczynają coś roboić. Fakt, rzecz nie unikniona dla tak pieknego terenu. Choć dla mnie pełna zmartwienia. Gdzie koty się podzieją? Gdzie będą jeść? Rozumek malutki już kombinował gdzie takie miejsce na stołówkę by się zdało wypatrzeć. TZ-t poszedł do pracy. Nakarmiłam Kinderka i naszykowałam gary leśne. Wzięłam miski, folię, podkładki....Aby coś mieć na początek. Poszłam. Nie mogłam usiedzieć w domu. Deszcz przestał łupać. Po drodze zerkałam na śmietniska by ew dobra przydatne wypatrzeć. Z sercem ew gardle skręciłam w dukt leśny. Próby przebicia wzrokiem zieleni by coś wcześniej wyzerkać nic nie dały. Podeszłąm. Stanęłam. Wypatruję. NIC się nie zmieniło na wejściu. Trawa jak rosła tak rośnie. Nawet wgnietu nie ma. Brama uchylona. Kłódek brak. Wlazłam. Dochodzę do ściany krzaczorów, mijam. Ruina stoi. Tylko wszystko co było dla kotów przed wejściem naszykowane (budki, posłanko, miska z wodą) wywalone. Rozpirzone. Drzwi ,jak zwykle, przystawione cegłą. Ale weszłam. Zamarłam. Wykipiszone wsio co tam było. Kosze z kocykami wypitolone i wybebeszone. Powywracane dykty osłaniające lezyska, wyciepane kocyki polarowe i szlafroki, bluzy....Kołdry co kryły wszystko przenicowane. Pudła wywalone. Okna znów na gołe bo folię i dykty wyrwano. Szukano skarbów? To nie mogli być robotnicy. Chyba ,że na przegląd przyjechali tylko. W co wątpię. Zostawiłam jedzenie. Wołałam koty ale nie przyszły. Ale na rzeczy coś było bo jeden z kotów tam jedzących przyszedł na michę na kotłownię. Rano i wieczorem. Dziś rano przyszły. Zareagowały na moje wrzaski. Nawet sroki mnie nie zagłuszyły. Odetchnęłam.
za to przy płocie kotłowni ktoś tak postawił auto ,że nawet dłoni nie mogłam wcisnąć. O tyłku zapomnij. Jakoś sie udało nakarmić je pod autem.Oczywiście widziano mnie stadnie. Dzień targowy.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lip 11, 2017 7:57 Re: OTW17-ciągle i ciągle czekamy na lepsze dni. Zapraszamy!

podli ludzie
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości