OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro lis 22, 2017 17:22 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

:ok: :ok: :ok:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 22, 2017 18:04 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

waanka pisze:To w końcu jaki ten pasek ma być? :strach:
Miał być niebieski :smokin:

Pasek teraz każdy byleby pasztet był :mrgreen:
Choć on dwa razy tego samego nie je :cry:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55323
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro lis 22, 2017 18:58 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Poszły musy :strach:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 22, 2017 19:08 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

waanka pisze:Poszły musy :strach:

dzięki :201494
Entuś jest zmęczony "pomocą" przy zupie. Poszedł odpocząć. Jedyny z rodziny miał na pomoc chęć :lol: Czekam na Janusza. Na ile obierek wejdzie. Będzie wiadomo, bo warki będą :mrgreen:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55323
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro lis 22, 2017 20:53 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

nie narzekaj na kotusia, nalał na listwę, to nie jego wina, ze na jej brzegu podpięty był ZEPSUTY telewizor
:twisted:


a na pocieszenie
gangsterka Coco, nalała cioci Ewie w jej nowiutki, płaski, wieeeeelki telewizor :mrgreen:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Czw lis 23, 2017 9:48 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Nawet koty wiedzą, że telewizja kłamie. Olać to! Do rachunku możesz dopisać kolejny telewizor. Roku nie wytrzymał, chociaż naciągałam na niego (jak pamiętałam) worek foliowy. Robią teraz takie telewizory, że mokrego szmatą nie zetrzesz tylko od razu obraz znika. Ale nic to w maju na Dniach Ziemi na Polu Mokotowskim wymienię na sadzonkę w doniczce.
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Czw lis 23, 2017 13:07 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

ok
:mrgreen:

2:0

:smokin:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Czw lis 23, 2017 14:06 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Kinnia pisze:ok
:mrgreen:

2:0

:smokin:

A jak zakwalifikować takie wydarzenie.
Mieliśma my pienkny telewizor. Małż się na niego uparł i za jakąś tam nagrodę i raty kupiliśma go. Musieliśma coś kupić ,bo dzieduszek co świecił i grał do tej pory zgasł śmiercią zalaniową. Podczas remontu został wystawiony na przedpokój i niczym nie został okryty. Więc Angel i Wojtek uznali ,że mają ciche pozwolenie. Na lanie. I lały. Późniejsze okrycie pieczołowite telewizorka i jego monstrualnej tuby nic nie dały. Umarł był bohatersko. Ale się wysłużył też bohatersko. Nie taką marną i śmierdzącą "śmiercią" winien był polec. Ale co zrobić. Życie :roll: Zapadła decyzja o nóce sztuce. Pominę opis rozgorączkowanego janusza co czekał i czekał na zamówienie i zjazd sprzętu. Było wsio internetowo załatwiane. A on nie bystry w te klocki. Musiał zdać się na me "zdolności". Jakaż była małża radość. Jakie zadowolenie jak nowiusi ekrn zabłyszczał w pokoju. Wreszcie. Po starociu jego uroda byłą niezwykle efektowna. No cudo! Wojtka należało pilnować. Angela takoż. I różnie z tym było. Ale NowkaSztuka trwał. Ciesząc oko TZ-ta i jego ucho. No, to ucho mniej bo on głuchawy i nie pozwalałam mu ryja głośnikowego podkręcać do woli. Swoich słabych myśli nie słyszałam. :?
Zepsuła się na amen lodówka. I kuchenka gazowa też postanowiła dołączyć do towarzystwa. Prawo serii. Cholera choler i nie jasna :twisted: Piecyk podpierany stołkiem by drzwiczki się domykały. O lodówce zmilczę. Pękła w środku ścianka. Takich rzeczy Pan Cukier nigdy nie widział. PC jest fachurem od reperacji. Takie słodki jak cukier i nie zdziera. Pojechaliśmy pooglądać choć co i jak i za ile. Stadnie do Warszawki. Do marketów agd-eowych. Podczas eskapady wicher nas zastał. Deszcz nas zmoczył. Urwanie jakieś chmur było bo woda lała się z nieba. A wiatr urywał dachy. Pytam dziecie i męża "okna pozamykane? " Ochoczo kiwają głowami. Pytam dziecie i mężą drążąc temat " w każdym pokoju?". Ochoczo kiwają głowami ale zerkają na się pytająco. Mnie krew zalała bo ja już wiedziałam. Miałam przeczucie ,że stało się coś co przewidywałam znając ich nieuawgę.Jeszcze przed wyjazdem dzwoniłam by to zrobili mimo pięknej pogody. Czy muszę piać co zastaliśmy w domu po powrocie? Każdy obrót kół przybliżał nas do tragedii. W aucie panowałą cisza i wisiał lęk. Janusz i Danka omijali siebie i mnie wzrokiem. A w domu popędziliśmy od razu do pokoju. Rozwalone okno było zalane wodą. Firanki i zasłonki także. Woda sączyła się z parapetu na panele. A na tych ostatnich szkliła się spora kałuża. Ściany mokre. Kaloryfer mokry- rdza go potem uszlachetniła. Zaś telewizorek, ten kochany telewizorek, miał cały tył ociekający wilgocią. Szafka na której stał wyrobiłą się opuchnąć. Zlazł fornir potem. Zacinający deszcz i wielki wiatr wtłoczyły do mieszkania swoje macki i schlapały nie tylko okolicę ale i sprzęcior stojący w pobliżu okna. W oku TZ-ta zaszkliła się łza. Odbiecie kałuży podłogowej? A mnie szlag trafił i do dnia dzisiejszego nie pomijam okazji by to wydarzenie przypomnieć. Czy muszę pisać ,że siadł bystrzak ? Bo siadł!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55323
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt lis 24, 2017 13:34 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Dziś niespodziewajka od rana. Nie, nie kocia. :mrgreen: Choć rzyg był. A nawet dwa.
Ale komórki siadły. Cały Plus w okolicy mojej nie działał. Co by się nie chciało zrobić z telefonem to doopa blada. Tylko połączenia alarmowe były czynne. Reszta w pomrokach została.
To uświadamia jak jesteśmy uwiązani do technologii. Jak jej zabraknie to dzieciątka we mgle się robimy. Uwiązani od list telefonicznych zapisanych w nie naszej pamięci, nie pamiętamy numerków bliskich i nie bliskich. Zero kontaktu. Zero wieści. Ni sms-a. Ni mms-a. Ni gazetki, ni Googla czy strony internetowej. Zero kultury i rozwoju. :placz: Kajeciki z zapiskami porzuciliśmy w imię nowoczesności. A jak ta nowoczesność psuje się to mogiła.
Biega człek od telefonu do telefonu (znaczy się koleżanki) i sprawdza czy aby to mój operator skiepścił sprawę. :roll: A może ten inny. Gorsiejszy :smokin:
Podłączyli. Jest.Ufff Powoli nadchodzą wieści od innych. Umordowanych tak samo nie wiedzą jak ja. Ile ciekawych spraw umknęło. Promocji. Czy innych "ważnych" rzeczy.
Smutne to okrutnie. Takie uzależnienie. :oops:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55323
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt lis 24, 2017 14:17 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Asiu, u mnie po Xawerym nie dość że przez dobę nie było internetu, radia, tv, zamrażarka się dziwiła, to na dodatek obraz ciemnicy totalnej dopełniał fakt, że nie mogłam podnieść żadnej zewnętrznej rolety...... Jedna jest na siłę mięśni :D i tylko dlatego nie czułam sie jakbym mieszkała w piwnicy :D można by sparafrazować: sorry, takie mamy czasy :D
Obrazek

Wolność, kocham i rozumiem. Wolności oddać nie umiem.(Chłopcy z Placu Broni)

MISIA- 1.06.2002 - 13.12.2012. Skarbie, gadułeczko moja. Bardzo mi Ciebie brak.
MIKITKA - 03.2002 - 13.07.2015. Tak bardzo mi żal.
FELUTEK - 03.2002 - 11.10.2015. Najcudowniejszy kot terapeutyczny.
OKRUNIA - 09.2002 - 16.08.2018. Śpij, skarbie kochany.
GACEK - 03.2014 - 22.06.2019. Wierny i mądry Przyjaciel.
TYGRYNIA - 05.2002 - 16.12.2020 .Maleńki koto-piesek.

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=153652 sprawdź zanim oddasz kota!

Ja-Ba

 
Posty: 9574
Od: Pt lis 07, 2008 23:23

Post » Sob lis 25, 2017 9:42 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Tak, takie czasy. Bez parafzy :wink:
Dopiero zaskoczyłam, że w mojej "opowieści" wynik kot-człowiek to 1:1. Oba samce zdolne :mrgreen:

Wczoraj przyjszła paczka. A nawet dwa. TZ przyjął i TZ zabył stawiając wsio w szafie. Dziś rozpakujemy.
Dzięki Aniu :1luvu:

Na spaleniźnie jest chyba nowy kot. Czarny, niższy, taki jamnikowaty. Wedle mnie. Na moje jodłowanie wyskoczył z otworu nad mą głową prawie. Uciekał na małych nożynkach ale to na pewno inny niż znam. Susnął z okna (bez szkła) od tzw frontu. W tym "pokoju" są koszyki zabezpieczone górą płytą i kołdrami, pełne polarów w środku. Suche w środku znika w tempie zabójczym. Może to on wyjada? Jutro mokre dodatkowe zostawię obok.
Obecny czarny cośtam i bura kocica są swoją drogą.
W ogóle bardzo dużo żarcie idzie teraz. Bardzo. Suchego i mokrego. Janusz psioczy, że ner i wątróbki zamawiam więcej. A nie wie o puszkach i saszetkach i suchym w tonach sypanych :wink:
Ciekawe ile obcych się melduje przy miskach :roll:

Dałam Abisiowi nowe ogłoszenie. Niech idzie w świat!
Ostatnio edytowano Sob lis 25, 2017 13:09 przez ASK@, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55323
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lis 25, 2017 10:25 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Co do zalanych telewizorków polecam instalację na ścianie nie ma opcji żeby który ogon podniósł :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19336
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Sob lis 25, 2017 11:54 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Spokojnego, słonecznego dnia! :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lis 25, 2017 13:14 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Marzenia11 pisze:Spokojnego, słonecznego dnia! :ok:

Dzięki. Na wzajem :lol:
Wszystkim życzę pogodnego dnia.

meg11 pisze:Co do zalanych telewizorków polecam instalację na ścianie nie ma opcji żeby który ogon podniósł :mrgreen:

Jest. Znam swoje koty. Choć lej największy zmarł. ten to potrafił po sufitach z podłogi lać.
Jeszcze opcja wskoczeniowa wchodzi jak najbardziej w grę. I zjechanie z pazurkami jako zaczepami. Nad tv winna być półka zabezpieczeniowa ale z czym? Oto jest pytanie. :mrgreen: Łysa ma wisieć jako pokutnica? Z posłaniem dla kocich doop? Czy z bibelotamy ozdobnymi :wink:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55323
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lis 25, 2017 15:30 Re: OTW17- życie leniwie toczy się dalej...

Mam nadzieję, ze Enterek nie pogardzi... :smokin:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: waanka i 50 gości