Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw paź 05, 2017 11:33 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

olala1 pisze:Jeśli w kupie nic nie znajdą to może u Lolka pospolita alergia na pokarm :(

Mam tylko nadzieję, że on nadal nie ma giardii :| :|

oska80

 
Posty: 327
Od: Sob lut 07, 2015 14:36

Post » Czw paź 05, 2017 14:33 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

viewtopic.php?f=1&t=182011&p=11858764#p11858764

Wiem,że to nie jest najlepsze miejsce, ale biorąc pod uwagę fakt, iż Pani Łucja i jej NIE DO PRZECENIENIA praca na rzecz BEZDOMNYCH kotów w Łodzi jest znana w środowisku Wszystkich łódzkich fundacji pro-zwierzęcych, proszę o wsparcie mojej inicjatywy.
Pozdrawiam serdecznie- Isiaja- Iwona Świderska
ObrazekObrazek

isiaja

 
Posty: 1215
Od: Śro gru 28, 2011 13:36
Lokalizacja: wieś centralnie położona

Post » Czw paź 05, 2017 18:54 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Jak najbardziej Iwonko. Pani Łucja to osoba o wielkim sercu, naprawdę, złoty człowiek
To straszne, co Ją spotkało :(

O dzisiejszy dyżurze króciutko
- Lolek ma świerzba w uszach - wyczyściłąm mu je dzisiaj i zakropiłam oridrmylem - oridermyl dajemy od dziś przez najbliższe 3 tygodnie - do 25 października
Kupa u niego pól na pół. Wczorajszą zawiozłam do badania, jutro będą wyniki

Na ogólnym czysto - jedynie jeden sik pod łózkiem polowym i jeden pod drzwiami Leona
W kuwetach ładnie

U Leona w kuwecie średnio - kupa pół na pół, ale apetyt rewelacyjny i humor też.
Leonowi chyba plaży brakuje, bo zrobił sobie "plażówkę w kuwecie ( na szczęscie świeżo sprzątniętej :twisted: - i wywijał w niej baranki i jakieś dziwne pozy gimnastyczne, jakby naprawdę tarzał się w kocimiętce, nie w żwirze 8O

U Li też w porządku, tym razem nie wysypała za dużo z kuwety

Koty wszystkie ( poza szpitalikiem ) dostały gotowanego kurczaka
Lolek mokrego nie dostał, dziewczyny dostały miamora na spółkę

Nie byłam dziś długo, bo do kociarni jechałam godzinę, a potem spieszyłam się do domu do mojego chorowitka, ale podstawy ogarnęłam ;)
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw paź 05, 2017 22:06 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Leon tęskni za plażą
Chyba go ten błękit kuwety lekko zmylił... :roll:

No ale jak się nie ma co się lubi...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt paź 06, 2017 10:47 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

to co by się działo na plaży nad morzem ;)

słuchajcie w poniedziałek mogę podjechać na dyżur ale ze względu na to co planuję zrobić wcześniej nie będę mogła się wysilać. Mogę tylko dać jeść i sprzątnąć kuwety. Czy zgadzacie się na taki układ? ;)
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt paź 06, 2017 11:00 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

olala1 pisze:to co by się działo na plaży nad morzem ;)

słuchajcie w poniedziałek mogę podjechać na dyżur ale ze względu na to co planuję zrobić wcześniej nie będę mogła się wysilać. Mogę tylko dać jeść i sprzątnąć kuwety. Czy zgadzacie się na taki układ? ;)


Ola, pewnie :)

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pt paź 06, 2017 18:24 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Dyżury

sobota (07.10) - dilah
niedziela (08.10) - ????????????
poniedziałek (09.10) - olala1
wtorek (10.10) - Pietraszka
środa (11.10)- mgska
czwartek (12.10) - Pinezkowa
piątek (13.10) -
sobota (14.10) -
niedziela (15.10) -
poniedziałek (16.10)-
wtorek (17.10) -
środa (18.10) -
czwartek (19.10) -
piątek (20.10) -
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pt paź 06, 2017 21:14 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Dzisiaj na obiad była smilla a Kicia na dokładkę dostała jeszcze gourmeta.
Kupy wszędzie ładne, sik na ogólnym przy kuwecie pod oknem no i niestety Leon nalał za kuwetą przy drzwiach, samotność niestety mu nie służy :(
Wypuściłam go na chwilę na ogólny ale Złomkowi się to nie spodobało więc wrócił do siebie.
Mela i Złomek przy bliższym kontakcie z Kicią syczeli ale żadnych spięć nie było.
Pusia wyrywa się na ogólny ale została w szpitaliku, bo jej obecność Lolkowi bardzo służy :wink:
Diana przez cały dyżur miała otwartą klatkę ale wyjść nie chciała.

Posprzątałam klatki po Pusi i Sokolniczce i zlikwidowałam jedną kuwetę z ogólnego, bo na 7 kuwet 3 były nie używane.
Te małe siki robi Kicia, trzeba będzie jej zrobić badania, załapanie sików do badań w obecnej sytuacji niestety nie realne :?
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pt paź 06, 2017 21:35 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

pyma pisze:Kupy wszędzie ładne

U Lolka też ?? 8O 8O

oska80

 
Posty: 327
Od: Sob lut 07, 2015 14:36

Post » Sob paź 07, 2017 8:48 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

olala1 pisze:słuchajcie w poniedziałek mogę podjechać na dyżur ale ze względu na to co planuję zrobić wcześniej nie będę mogła się wysilać.

<3 <3 <3

oska80

 
Posty: 327
Od: Sob lut 07, 2015 14:36

Post » Sob paź 07, 2017 17:52 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Niedziela dyżur - Krystian

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Sob paź 07, 2017 18:27 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Jak juz będzie wiadomo kto będzie w niedziele 15.10 to melduje, ze chętnie przylaczymy się z Zuzka, jeśli mozemy :mrgreen:
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 07, 2017 19:21 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

To ja tak trochę z prywatą ale sprawa jest naprawdę ważna.

Kochani , nie wiem czy znałyście panią Łucję czy nie ( zwracam się do łódzkich kociar ) ale spotkało ją wielkie nieszczęście. W jej mieszkaniu wybuchł pożar niszcząc cały dobytek jej życia . Niestety pożar pochłonął też ofiary 9 kotów pani Łucji - wszystkie zginęły a w śród nich białaczkowa kicia Wiosna dawna podopieczna Fundacji Kotylion.
Pani Łucja całe swoje życie pomagała kotom i innym więc i jej jak najbardziej należy się pomoc . Dlatego zwracam się do wszystkich uczestników konkursu z prośbą aby ten konkurs zadedykować Wiośnie i jej ośmiu kocim przyjaciołom którzy ponieśli śmierć w pożarze a beneficjentem nagrody ( czyli pieniążkami zebranymi ze zgłoszonych zdjęć ) wyznaczyć panią Łucję. W jej obecnej sytuacji każdy grosz się liczy.
Proszę też o jak najliczniejsze zgłoszenia .


Więcej informacji o pani Łucji i pożarze znajdziecie na tym wątku :

viewtopic.php?f=1&t=182011

a o Wiośnie tu :

https://www.facebook.com/kotylion.viva/ ... =3&theater
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 07, 2017 21:48 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Diana, biedna kota, kochajaca człowieka, ale nie kochająca innych kotów...
Obrazek
Kicia, która najpierw wladowala się na kolana enkiomenki, a potem uzarla rękę, która ja glaskala...
Obrazek
Leon :1luvu: Siada człowiek na kanapie, Leon jest natychmiast obok. Barankuje, wywala podwozie do glaskania, cudny kot... :201461
Obrazek
Złomek, cudak nad cudaki, ze tez TAKI kot jeszcze nie znalazł swojego człowieka... :roll:
Obrazek
Li. Najpierw usiłowała mi wlezc na ramię kiedy stalam przy parapecie, na którym ona w plamie słońca się wygrzewala, po czym uznała, ze dość tych mizianek i rąbnęla mnie pazurami. No cóż. Co za dużo to niezdrowo, spadaj babo z tymi ręcami już, no.
Obrazek

Nagralam tez film jak Maja usiłowała zmeczyc Pusie wędką, ale Pusia się nie dała, tylko nie mam pomysłu jak to tu wrzucić.... I Złomka pijacego wodę prosto z kranu tez mam.
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie paź 08, 2017 7:34 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Cudne zdjęcia Kasia. Filmik można wrzucic przez Youtube np. I tu wstawić link.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości