Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob lip 22, 2017 20:32 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Jeżeli nikt się nie zgłosi, to mogę na krótko wpaść jutro wieczorem (dam leki, jedzenie i kuwety sprzątnę).

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8568
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Sob lip 22, 2017 23:08 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Ja odpadam mam wyjazd :(
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lip 23, 2017 8:35 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Od piątku nie ma mnie w Łodzi, więc nie pomogę.
Aga, ja w poniedziałek jestem na dyżurze razem z Ola, więc ogarniemy dokładniej.

oska80

 
Posty: 327
Od: Sob lut 07, 2015 14:36

Post » Nie lip 23, 2017 9:01 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

oska80 pisze:Od piątku nie ma mnie w Łodzi, więc nie pomogę.
Aga, ja w poniedziałek jestem na dyżurze razem z Ola, więc ogarniemy dokładniej.

Dzięki dziewczyny :)
A od której będziecie, bo jedna młoda Pani ma dla nas jedzonko w podarunku i chciałaby przyjść jakoś po 16?

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8568
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Nie lip 23, 2017 9:32 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

niech przychodzi :)
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lip 23, 2017 9:32 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Pietraszka pisze:
oska80 pisze:Od piątku nie ma mnie w Łodzi, więc nie pomogę.
Aga, ja w poniedziałek jestem na dyżurze razem z Ola, więc ogarniemy dokładniej.

Dzięki dziewczyny :)
A od której będziecie, bo jedna młoda Pani ma dla nas jedzonko w podarunku i chciałaby przyjść jakoś po 16?

Ja będę chwilkę po 15 :lol: :lol: :lol:
Zapraszam Panią :mrgreen: :mrgreen:

oska80

 
Posty: 327
Od: Sob lut 07, 2015 14:36

Post » Nie lip 23, 2017 20:26 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Dziś w kociarni zamieszkała nowa kotka Klara
http://kotylion.pl/klara-ofiara-wakacji/
Klara 10-go lipca została zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana. 20-go przeszła zabieg sterylizacji, dziś ją drugi raz odrobaczyłam zanim dowiedziałam się, że ma nieładne kupy :roll: dałam jej mokre gastro, rozpisałam bioprotect. Do uszu podajemy jeszcze orydermyl - ma w strzykawce, ma go jeszcze brać około 7 dni - bierze go od 10-go ale ma jeszcze go pobrać mimo, że uszy już niby czyste. Mała bierze galastop, ma jeszcze trzy dawki w strzykawkach przy klatce, wszystko rozpisane. Kotka jest cudowna, obsługiwalna, lubi inne koty, jest młodziutka, nie wiem tylko czy miała testy, nie dopytałam niestety :oops:

Dziewczyny ogromna prośba gdybyście jej cyknęły kilka fot byłabym wdzięczna baaardzo, bo nie miałam czasu dziś jej nic zrobić :201494 a potrzebuje do aktualizacji.

Gastro suche jest w szafce nad zlewem, bo Lolek z Melą rozgryzają worki na wierzchu, więc też tam schowałam jej miskę z suchym, bo dostała mokre a ona je niestety do oporu, więc z tym karmieniem trzeba uważać. Aga już kończyła dyżur ja tez uciekałam dlatego nie zostawiłam jej suchego, bo ponoć wszystko na raz jest w stanie pochłonąć.
Obrazek
Lara [*] 28.03.2012 Fibi [*] 19.11.2012 Basia [*] 03.02.2013 TRUSIA [*] 24.07.2013 Miłek [*] 01.08.2013 Romisia [*] 24.04.2014 Lidzia [*] 06.05.2015 Gniewko [*] 03.09.2015r. Agat [*] 30.11.2015 Feliks [*] 27.03.2017r. RUDA ['] 07.03.2018r. Kocia ['] 11.07.2019r. LOLA ['] 24.03.2020r. MILKA ['] 03.04.2020r. za dużo Was tu

dilah

Avatar użytkownika
 
Posty: 12481
Od: Wto maja 10, 2011 7:39
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lip 23, 2017 20:26 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

UWAGA!

kolega ma do sprzedania taki komputer:
dysk twardy - seagete 40GB,
plyta glowna - Asrock K7VT4A+,
agp 8x,
pamięć - 1.25 GB,
procesor - amd sempron 2200 + 1ghz,
karta graf. - ati radeon 9000,
dorzucę: monitor LCD LG Flatron 15'' + nagrywarka DVD LG + USB Wifi do komputera
obudowa komputera aluminium - SHIDO - 4x wejścia USB
bez klawiatury i myszki

za 220 zł z dowozem do domu w Łodzi


czas na decyzję do 27 lipca
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lip 23, 2017 21:06 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Wieści z dyżurów łikendowych:
Sobota:
Na ogólnym nalane w wielu miejscach i w trakcie dyżuru chyba Mundek nalał w kuchni, ktoś na biurku (nawet nalane w wiaderku z zabawkami - zabawki wyprałam, wiaderko umyłam, wędki leżą luzem na biurku, to jutro dziewczyny włóżcie je do tego wiaderka - dzięki :)
Poza tym wszystko ok, w kuwetach ładne komplety, leki podane.

Niedziela:
bez sików, za to piach fruwał po całym ogólnym :twisted:
W kuwetach komplety, nawet u Kati ładna spora kupa :) Katia już nie ma zastrzyków codziennie, tylko raz w tygodniu - kolejny w najbliższą środę, bo tak Aneta zaleciła. Rozpisałam na tablicy.
A w szpitaliku nowa kicia, śliczna burasia, o której pisała Kasia.
Mam prośbę, żeby jutro Węgielka zamknąć na noc w klatce bez jedzenia, jutro jesteście dwie, to dacie radę, ja rano sama go nie złapię, a we wtorek jedzie na kastrację. Dzięki :)
Ps. Skończyło się Zylkene

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8568
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pon lip 24, 2017 4:25 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Duszek686 pisze:Mówiłam Ani, że we wtorek przyjadą :
Węgielek - na kastrację
Katia - na sterylkę
Mundek - na zęby

Pamiętajcie o zabraniu im jedzenia w poniedziałek ;)


Anetko, czy są jakieś zmiany czy całą trójcę zabierasz ??

oska80

 
Posty: 327
Od: Sob lut 07, 2015 14:36

Post » Pon lip 24, 2017 5:47 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Pietraszka pisze:Mam prośbę, żeby jutro Węgielka zamknąć na noc w klatce bez jedzenia, jutro jesteście dwie, to dacie radę, ja rano sama go nie złapię, a we wtorek jedzie na kastrację. Dzięki :)

OK :mrgreen: :mrgreen:

oska80

 
Posty: 327
Od: Sob lut 07, 2015 14:36

Post » Pon lip 24, 2017 9:51 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Dyżury

poniedziałek (24.07) - olala1
wtorek (25.07) - MaPi
środa (26.07) - mgska
czwartek (27.07) - danulka
piątek (28.07) - pyma
sobota (29,07) -
niedziela (30.07) -
poniedziałek (31.07) -
wtorek (01.08) -
środa (02.08) -
czwartek (03.08) -
piątek (04.08) -
sobota (05.08) -
niedziela (06.08) -
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5790
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pon lip 24, 2017 10:33 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

a co z Kami? dostaje jakieś kropelki do oczu?
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lip 24, 2017 19:07 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Dziś za bardzo nie mam co do powiedzenia. Prawie nic nie zrobiłam, przez to, że udało sie Marcie złapać mamusie z maluchami. Musiałam gnać do nich.

Kasiu dziękuję Ci jak nie wiem co za dzisiaj, spadlas mi z nieba jak anioł. Będę Ci stopy całować długo długo. Przepraszam Cię, ze musiałam Cię zostawić. Duza pomoc również nadeszła od Marty. Dziękuję Proszę mnie wypisać z dzisiejszego dyżurnego, bo nie zasłużyłam. ;)

Klara nowa kotka jest cudna, miziak okropny ale baaaaaardzo nie lubi Meli, oj bardzo :roll: z wzajemnością zresztą.
Miała piękny komplet w kuwecie. Leki dostała. Uwaga zarlok z niej, więc po trochu jej dawajcie jeść.
Wegielek wylądował w klatce.
Zmieniłam kuwete w szpitaliku, bo ktos ma rozwolnienie albo gorszy dzień. Brudna moczy się w wannie.

To tyle co zrobilam... mało :( przepraszam.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lip 24, 2017 20:36 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

oska80 pisze:
olala1 pisze:Kasia jak chcesz to mogę Ci dziś pomóc w dyżurze :)


Pewnie, że chcę :mrgreen: :mrgreen:
Razem zawsze raźniej i można więcej "zrobić". Dziękuję :201494 :201494 :201494
Oluś, u "futrzaków" będę chwilkę po 15.


Olu jesteśmy kwita :ryk: :ryk: :ryk:
Martusia napisze jutro co zrobiła … a zrobiła dużo …

Leki podane, uszy ogarnięte
W pojemnikach nie było nic suchego (ani na ogólnym ani u Katie czy Li)

Pokój Katie i Seweryna
Tabliczka z rozpiską co do Katie prawie nieczytelna
Katie wymiziana po brzuszku za wszystkie czasy …
Brzuch duży, twardy, napięty, ale nie jest bolesny ...
Jedzenie dostała na raty (raty były 3)

Marta sprzątnęła „kupiszcza” … Ola znalazła jeszcze jednego „bobka” :201419 :201419
Czyli wszyscy zrobili wszystko …
Seweryn wypuszczony na ogólny … bardzo się cieszył … pozostał na ogólnym …

Ogólny
Prawe oko Jenka jest baaaaaardzo zaropiałe (ropa "cieknie" z oka) i widać, że go boli … nie wygląda to dobrze :twisted: :twisted: ...
Chciałam Jenka złapać i przemyć, ale byłam bez szans :cry: :cry:
Obrazek
Kami nawet miała humor … Zjadła ładnie gourmeta tuńczykowego i Purizona
Makalu i Mundek bardzo pomocni przy wszystkich czynnościach, jak zwykle …
Seweryn ładnie zjadł mokre i dałam mu Purizona do miseczki … też nie pogardził … zamieszkał w budce na „nóżkach”
Lolek wypuszczony na ogólny … posiedział troszkę … wkurzył wszystkich … wszyscy się nabuzowali … jak zawsze …

Zabrałam suche z ogólnego … mam nadzieję, że wszystko …

Pokój Li
Li zjadła ładnie, stęskniona człowieka. Wybawiona wędką, zupełnie inna z niej kotka …
Z tego co pamiętam jej dziąsła smarowane były 26.06 (na 3 tygodnie miało „to” wystarczyć”) i co dalej ????

Szpitalik:
Klara nie miała w klatce wody w miseczce (miseczka przewrócona do góry dnem). Miałam jej dać większą ale oczywiście zapomniałam
Madziulka zauważ jak ona z piciem
Klara (podobnie jak Katie) zjada "całe suche"… więc dawałam jej „na raty” … raty były trzy (podobnie jak u Katie).
Miseczka z jej suchym jest w szafce w szpitaliku obok zlewu.
Zrobiłam trochę zdjęć m.in. Klarze ... Atakowały się okropnie z Melą ... trudno było zrobić jakieś sensowne zdjęcie ... Jak Klara opuści klatkę to "strach się bać" ... baby ewidentnie nie przepadają za sobą :twisted: :twisted:

Otworzona puszka gastro jest w lodówce (owinięta ręcznikiem jednorazowym) Madziulka jak możesz to ją wykorzystaj

Marta przywiozła Zylkene


Podłogi ogarnięte
Przywiozłam proszek do prania, w środę przywiozę resztę rzeczy

PS. Jak jeszcze cosik sobie przypomnę to dam znać :wink: :wink:
Ostatnio edytowano Wto lip 25, 2017 4:46 przez oska80, łącznie edytowano 4 razy

oska80

 
Posty: 327
Od: Sob lut 07, 2015 14:36

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości