Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro gru 06, 2017 12:06 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

wtorek proszę
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw gru 07, 2017 8:49 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Wczoraj znalazłam małe siki przy kanapie, pod drzwiami Li i szpitala, a także na nowym białym wiaderku. w trakcie dyżuru ktoś (tzn juz wiemy kto) nalał w łazience i ja w tą ogrmoną kałużę wlazłam :twisted:
w tych kuwetach co sie suszyły tez były jakieś stare siki, więc wszystko umyłam i ustawiłam na górnej półce w łazience.

Na ogólnym kupy ok. koty dostały bozitę w kartonie.
Jenkowi wymazałam to zylkene z tablicy bo chyba bez sensu. nie wiem czy wszyscy regularnie podają...

U Mariana kupa ok, w karmniku miał jedzenie, nie wiem co on tam ma. dałam mu w miseczce purizona i zajadał ładnie.
też dostał bozitę w kartonie.

Li dostała chyba concept for life albo bozite sensitive.

Szpital w trakcie sprzątania otworzyłam, ale skończyło się straszna bójką Lubo-Węgielek :(
Lubo dał Węgielkowi niezły wycisk.
ale wcześniej Węgielek męczył Jenka, aż ten piszczał jak dziecko :roll:

Jadzia trochę wyszła, ale w trakcie awantury sie schowała. wróciła później do szpitalika.

Lubo dostał concept for life z bioprotectem.
Kończy sie jego Hemowet. zostały 3 tabletki
witamin też już nie ma. ale z tego co czytałam, to nie można tego podawać dłużej jak 14 dni, więc może na razie wystarczy. i tak długo je brał.
Jadzki jadły felixa.

Rambo grzeczny, w kuwecie duzo siku. mokre zjedzone. suche trochę też. nasypałam mu tego kalma co stoi na klatce.
napisałam na tabliczce date szczepienia, zeby było wiadomo do kiedy kwarantanna.

Julka bardzo gadała. mokre miała zjedzone całe, suchego połowę. przy mnie nie zjadła całego mokrego, które jej dałam. dałam bozitę sensitive.
w kuwecie mała kupka ale kształtna.
Julce jutro kończy się kwarantanna poszczepienna. można ją na dniach wypuścić ale wstrzymajmy się, bo chciałam ją w sob zabrać na badanie krwi, wiec w piątek wieczór trzeba jej zabrać jedzenie. wiec jeszcze chwilkę niech zostanie w klatce.

Doris nie wypuszczałam bo nie miałam gdzie...
przedłużyłam jej antybiotyk żeby było 10 dni. ale tam jest bardzo dużo info już na tej kartce. dopisałam bioprotect.

Psotka bardzo wystraszona. Zastałam ją w kuwecie, broda oblepiona żwirkiem. włożyłam jej budkę i włożyłam ją do niej. siedziała tam później cały czas.
mokre i suche miała wyjedzone. w kuwecie siki i kupa.
może jej by trzeba tego kalma dawać?

mgska

 
Posty: 13372
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw gru 07, 2017 11:28 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Artur dziś podjedzie do 4 Łap po ten homovet, jutro wieczorem zabiorę Julce jedzenie, tylko błagam Marta przypomnij mi smsem koło 19 :roll:

edit: a do kiedy Lubo ma brać ten hemowet? i czy nie powtórzyć mu wyników, jak tam ta jego anemia?
Obrazek
Lara [*] 28.03.2012 Fibi [*] 19.11.2012 Basia [*] 03.02.2013 TRUSIA [*] 24.07.2013 Miłek [*] 01.08.2013 Romisia [*] 24.04.2014 Lidzia [*] 06.05.2015 Gniewko [*] 03.09.2015r. Agat [*] 30.11.2015 Feliks [*] 27.03.2017r. RUDA ['] 07.03.2018r. Kocia ['] 11.07.2019r. LOLA ['] 24.03.2020r. MILKA ['] 03.04.2020r. za dużo Was tu

dilah

Avatar użytkownika
 
Posty: 12478
Od: Wto maja 10, 2011 7:39
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw gru 07, 2017 22:23 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Dzisiaj na ogólnym apetyty wszystkim kotom dopisywały. Dostały bozitę. Nigdzie nie było nasikane.
W kuwetach komplety. Ogólny ogarnęła Marta Kociambra, umyła kuwety i podłogę :ok: .
Koty spokojne - Bajka i Fraszka cudowne, chyba mają pozytywny wpływ na Węgielka.

U Mariana w kuwecie w porządku. Wszystko zjedzone, zostało trochę chrupek w karmniku. Dziś dostał bozitę, którą zjadł z apetytem.

U Li 2 pawie z chrupek na łóżku. Zmieniłam nakrycie materaca. W kuwecie komplet.
Do jedzenia dostała concept for life, suche sanabelle sensitivity.

W szpitaliku leki podane zgodnie z rozpiskami. Porządki w klatkach robiła Alicja. Dziś w klatkach bałagan.
Rambo grzeczny, w kuwecie komplet. Wszystko było zjedzone.
Zjadł felixa ze smakiem.

Julka miseczkę z mokrym miała zakopaną w kocyk. Nie zjadła wszystkiego. Chrupek chyba też niewiele zjadła. Dziś dostała bozitę, która stała na jej klatce. Większą część zjadła zachęcana przez Alicję :1luvu: . Leki podałam w kabanosie i nie było problemu, w kuwecie komplet.

Doris dziś w dobrym humorze. Zjadła z apetytem, lekarstwa podałam bez problemu. w kuwecie komplet ok.

Psotka cały czas siedziała w budce. w kuwecie komplet. Wszystko miała zjedzone. Dziś dostała saszetkę iamsa, większą część zjadła , zachęcana przez Alicję. Dziś zostawiłam jej sporo chrupek.

Jadzia i Ziutek zjedli felixa. W dobrych nastrojach, dziś nie chciały wychodzić na ogólny.

Lubo - miłość Alicji, dziś wyczesany przez Alicję. Zjadł concept for life. Podałam mu hemowet i bioprotect.

Zrobiłam pranie, wszystkie podłogi umyte. Chyba o niczym nie zapomniałam.

Poproszę czwartek 14.12.

danulka

 
Posty: 63
Od: Pt lis 18, 2016 21:26

Post » Czw gru 07, 2017 23:50 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Ponieważ nasze niedzielne plany wyjazdowe szlag trafił to z chęcią i radością się z Zuzanną do kociarni przyturlamy, Pinezkowa, jeśli chciałabyś towarzystwa na dyżurze to się przylączymy, gdybyś chciała jakiś inny dzień zamiast niedzieli to też ogarniemy niedzielę, mój TŻ pewnie chętnie odwiedzi Li :)
Pytanie mam jeszcze w kwestii Li - jak ona się zachowuje z innymi kotami? Jest agresywna? Atakuje je?
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 08, 2017 0:17 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

kasik30 pisze:Ponieważ nasze niedzielne plany wyjazdowe szlag trafił to z chęcią i radością się z Zuzanną do kociarni przyturlamy, Pinezkowa, jeśli chciałabyś towarzystwa na dyżurze to się przylączymy, gdybyś chciała jakiś inny dzień zamiast niedzieli to też ogarniemy niedzielę, mój TŻ pewnie chętnie odwiedzi Li :)
Pytanie mam jeszcze w kwestii Li - jak ona się zachowuje z innymi kotami? Jest agresywna? Atakuje je?

Oj czyżby Li szykuje się do wyprowadzki z kociarni ? :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 08, 2017 7:01 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Kasia, Li na początku jest ciekawa innych kotów, a potem się boi i ucieka na szafkę, raczej jednak jedynaczka, choć nie wiem, jak by było z jednym spokojnym kotem?

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pt gru 08, 2017 7:13 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Ewa L. pisze:
kasik30 pisze:Ponieważ nasze niedzielne plany wyjazdowe szlag trafił to z chęcią i radością się z Zuzanną do kociarni przyturlamy, Pinezkowa, jeśli chciałabyś towarzystwa na dyżurze to się przylączymy, gdybyś chciała jakiś inny dzień zamiast niedzieli to też ogarniemy niedzielę, mój TŻ pewnie chętnie odwiedzi Li :)
Pytanie mam jeszcze w kwestii Li - jak ona się zachowuje z innymi kotami? Jest agresywna? Atakuje je?

Oj czyżby Li szykuje się do wyprowadzki z kociarni ? :mrgreen:

Ostatnio na dyżur przyjechalam z TZtem. Spędził większość z trzech godzin w kociarni u Li, która większość czasu spędziła na nim, nawet raz nie oberwal pazurami... Szkopul jednak w tym, ze mamy w domu 14-letnią seniorke. Która od dwóch lat jest sama po śmierci towarzyszki, z która spędziła 10 lat. No i choruje, trzustkę ma chorą, jedzie na sterydach. Nie wiem czy stres związany z pojawieniem się innego kota, takiego w dodatku, który nie akceptuje innych kotów nie zaszkodzilby jej... :|
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 08, 2017 8:12 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Kasia, to weźcie niedzielę, a ja jednak wezmę sobotę, tylko będę około 16-17, wcześniej nie dam rady :(
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Pt gru 08, 2017 8:49 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

kasik30 pisze:
Ewa L. pisze:
kasik30 pisze:Ponieważ nasze niedzielne plany wyjazdowe szlag trafił to z chęcią i radością się z Zuzanną do kociarni przyturlamy, Pinezkowa, jeśli chciałabyś towarzystwa na dyżurze to się przylączymy, gdybyś chciała jakiś inny dzień zamiast niedzieli to też ogarniemy niedzielę, mój TŻ pewnie chętnie odwiedzi Li :)
Pytanie mam jeszcze w kwestii Li - jak ona się zachowuje z innymi kotami? Jest agresywna? Atakuje je?

Oj czyżby Li szykuje się do wyprowadzki z kociarni ? :mrgreen:

Ostatnio na dyżur przyjechalam z TZtem. Spędził większość z trzech godzin w kociarni u Li, która większość czasu spędziła na nim, nawet raz nie oberwal pazurami... Szkopul jednak w tym, ze mamy w domu 14-letnią seniorke. Która od dwóch lat jest sama po śmierci towarzyszki, z która spędziła 10 lat. No i choruje, trzustkę ma chorą, jedzie na sterydach. Nie wiem czy stres związany z pojawieniem się innego kota, takiego w dodatku, który nie akceptuje innych kotów nie zaszkodzilby jej... :|

Li nie jest agresywna w stosunku do innych kotów, ona jak została wypuszczona na ogólny bardzo się zestresowala i rozchorowala, możliwe że w swoim domu z innym spokojnym kotem byłoby inaczej, ale tu się nic nie przewidzi, no i najważniejsze jakby to wpłynęło na Twoją kotkę.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pt gru 08, 2017 8:53 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Dyżury


piątek (08.12) - dilah
sobota (09.12) - Pinezkowa
niedziela (10.12) - Kasik30
poniedziałek (11.12) -pyma
Wtorek (12.12) - olala1
Środa (13.12) -
Czwartek (14.12) -
Piątek (15.12)-
Sobota (16.12) - kasik30
niedziela (17.12) -
poniedziałek (18.12) -
wtorek (19.12) -
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pt gru 08, 2017 9:12 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Pinezkowa pisze:Kasia, to weźcie niedzielę, a ja jednak wezmę sobotę

:ok:
pyma pisze:Li nie jest agresywna w stosunku do innych kotów, ona jak została wypuszczona na ogólny bardzo się zestresowala i rozchorowala, możliwe że w swoim domu z innym spokojnym kotem byłoby inaczej, ale tu się nic nie przewidzi, no i najważniejsze jakby to wpłynęło na Twoją kotkę.

Rozumiem. No nic, będziemy przemysliwac...
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 08, 2017 10:21 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Iza, Danulka pisała, że weźmie 14ego w czwartek :smokin:
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Pt gru 08, 2017 20:02 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Jutro podjadę do kociarni po kalendarze, nie wiem o której, ale uprzedzam żeby się ktoś nie przestraszył nagłą wizytą :)
Obrazek

andorka

 
Posty: 13090
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Pt gru 08, 2017 21:44 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Witajcie. Podobno macie kotkę z chorą tarczycą. Czy możecie mi polecić weta, który ją leczy? (o ile jest wart polecenia w temacie nadczynności tarczycy)

Neriss

 
Posty: 97
Od: Sob lis 26, 2011 11:39

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości