Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto cze 27, 2017 9:24 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

mgska pisze:
Pietraszka pisze:Marta, ja wpiszę dziś Węgielkowi datę urodzin.
O której wczoraj Li dostała zastrzyk? Bo ja jej mogę podać 13.30, bo potem do pracy lecę. To będzie ok? Czy ktoś może jej podać później?

dostała ok 15.30. możesz jej podać o 13.

Ok, dzięki

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Wto cze 27, 2017 11:38 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

W wannie moczy się tez błękitny transporterek który stał na klatce Li - bo chciałam zabrać w nim Li do lekarza, ale był w środku zasikany :?

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto cze 27, 2017 12:42 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Umyłam wszystkie, które się w wannie moczyły.

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Wto cze 27, 2017 14:54 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Dziś miałam przywieźć z lecznicy Perełka kicię - Melę, tak dałam jej na imię. Mela musi pozostać jeszcze w Perełce do czwartku lub piątku. Jestem w kontakcie z panią dr. Małgosią. Mam nadzieję,że jak będę jechać na dyżur w czwartek, to ją zabiorę ze sobą.

Jeśli chodzi o dyżury w lipcu - poproszę czwartki tj. 6, 13, 20, 27 lipca.

danulka

 
Posty: 63
Od: Pt lis 18, 2016 21:26

Post » Wto cze 27, 2017 15:07 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Ja w czwartek po południu zabiorę Seweryna na badania krwi
Wielka prośba do Oli o zabranie chłopakom rano w czwartek jedzenia
a do Danusi i Magdy - o nie karmienie chłopaków z pokoju Eksmitek do czasu aż zabiorę Seweryna do lecznicy
Powinnam byc parę minut po 16-tej ;)
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23753
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto cze 27, 2017 20:18 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Wieści z dzisiaj:
Na wejściu poraził mnie smrodek zaszczanego namiociku, w którym jeszcze pływała kałuża :twisted: (namiocik wyprałam i suszy się w łazience), poza tym wszędzie poza chłopakami dość czysto :)
Makalu wygląda lepiej - ogromne dzięki za wizytę z nią u weta wczoraj :201494
W kuwetach niezłe komplety.
Seweryn przez prawie cały dyżur schowany w budce na drapaku - rozpisałam mu Zylkene b-n, on mi się nie podoba - może on tęskni za wolnością?
Węgielek - dzikusek się zrobił, choć dał mi się pod koniec dyżuru trochę pomiziać. Dostał też, na zlecenie Anety 1/2 milprazou na odrobaczenie.
Trochę się zgapiłam z Ozzym i dałam mu tabletkę w jedzeniu po tym, jak wcześniej zjadł jedzonko :oops: Rozkruszyłam mu i dałam w pasztecie - jak wychodziłam połowa porcji była zjedzona - zobaczcie jutro, czy resztę też zjadł. Jak nie, to dajcie mu 1/2 tabletki (ale w pierwszym jedzeniu, nie jak ja :oops: ).
Kicia była trochę nieswoja dziś, choć pod koniec się troszkę wyluzowała.
kami wyszła mnie przywitać i poocierała się o nogi, ale potem schowała się do budki.
Li zdecydowanie spokojniejsza do czasu zastrzyku :( ale prawie nie zauważyła, bo jadła :twisted:
Franki nawet fajnie dzisiaj - chodził trochę po szpitaliku i po ogólnym. ładnie zjadł 1/2 puszeczkę kurczaka (chyba to Cosma była? nie pamiętam)
Mundek domagał się uwagi, podobnie jak Lolek jedzenia :mrgreen:
U nich w kuwetach też ładne komplety. Li miała prawie całą wodę wypitą - zobaczcie, jak jutro, bo może jej zmienić jedna małą na większą miskę.
Jedno pranie wyjęłam i powiesiłam, drugie wstawiłam - prośba, żeby je jutro wyjąć i rozwiesić.

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Wto cze 27, 2017 20:30 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

tylko, że jak to jedzenie zostało, to nie będzie wiadomo, kto je zjadł, bo Węgielek siedzi razem z Jenkiem w kącie pokoju :(
Tę połowę na pewno zjadł Jenek?
Jeśli tak - to może połówka milprazonu mu wystarczy

Węgielka trzeba złapać i pomiziać - to potem brzuchol wywala. Ale sam z siebie faktycznie teraz trochę ucieka. Czasu potrzebuje
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23753
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto cze 27, 2017 20:57 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Duszek686 pisze:tylko, że jak to jedzenie zostało, to nie będzie wiadomo, kto je zjadł, bo Węgielek siedzi razem z Jenkiem w kącie pokoju :(
Tę połowę na pewno zjadł Jenek?
Jeśli tak - to może połówka milprazonu mu wystarczy

Węgielka trzeba złapać i pomiziać - to potem brzuchol wywala. Ale sam z siebie faktycznie teraz trochę ucieka. Czasu potrzebuje

Jenek zjadł na pewno te połówkę porcji, bo byłam przy tym. jak byłam dziś, to Węgielek leżał na fotelu albo na drapaku albo w namiocie.

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Śro cze 28, 2017 7:48 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

A kto to????

Obrazek
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro cze 28, 2017 8:47 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Irenka?

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Śro cze 28, 2017 8:57 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Pietraszka pisze:Irenka?


niom :1luvu:
Obrazek
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź


Post » Śro cze 28, 2017 9:34 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

a ja jej nie poznałam bez wysmarowanych tłustą maścią uszu... :(
wygląda jak pączek w maśle :mrgreen:
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Śro cze 28, 2017 12:16 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

jeśli ktoś by miał chwilkę i mógł wstawić na fb pozdrowienia od Irenki byłabym wdzięczna. Opiekunowie się zgodzili na publikację. Irenka wygląda prześlicznie, to zupełnie inny kot, nawet u nas nie była taka piękna :ok:
plisss

Obrazek
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro cze 28, 2017 12:50 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Cudo <3 <3 <3
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga66 i 151 gości