Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon lip 24, 2017 21:15 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Seweryn
ObrazekObrazek
Makalu ...
Obrazek
Kicia
Obrazek
Katie przed smyraniem ...
Obrazek
Katie podczas smyrania
Obrazek
Katie po smyraniu ...
ObrazekObrazek
Róża
Obrazek
Klara
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Jedzenie było pyyyyyyszne
Obrazek
Ostatnio edytowano Wto lip 25, 2017 4:30 przez oska80, łącznie edytowano 1 raz

oska80

 
Posty: 327
Od: Sob lut 07, 2015 14:36

Post » Pon lip 24, 2017 21:23 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Czy Kati też zostało zabrane jedzonko?
I kto pojedzie po stwory po zabiegach do Seidla?
I jeszcze jedno, kto w tym tygodniu ma dyżur po 16?

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pon lip 24, 2017 21:29 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Pietraszka pisze:Czy Kati też zostało zabrane jedzonko?
I kto pojedzie po stwory po zabiegach do Seidla?
I jeszcze jedno, kto w tym tygodniu ma dyżur po 16?


Katie nie trzeba nic zabierać :wink: :wink: ona nigdy nic nie ma w miseczkach :cry: :cry:

W najbliższą środę ja razem z Marta będziemy w kociarni po 16

oska80

 
Posty: 327
Od: Sob lut 07, 2015 14:36

Post » Pon lip 24, 2017 21:45 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

oska80 pisze:
Pietraszka pisze:Czy Kati też zostało zabrane jedzonko?
I kto pojedzie po stwory po zabiegach do Seidla?
I jeszcze jedno, kto w tym tygodniu ma dyżur po 16?


Katie nie trzeba nic zabierać :wink: :wink: ona nigdy nic nie ma w miseczkach :cry: :cry:

Ano racja ;)

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Wto lip 25, 2017 6:52 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

ja dzisiaj odbiorę koty z lecznicy.
Aga, pamiętaj o książeczkach!

Z Jenkiem chyba trzeba podjechać zobaczyć oko.
Jeśli jedno ma zaropiałe to pewnie jakiś uraz mechaniczny.
Tylko kto go złapie?

Julia, Kami nie dostaje kropli.
ona tak ma okresowo, w wyniku stresu.
teraz jest ok.
No i Kami jest średnio obsługiwalna, zakraplanie oczy mogłaby wykonać chyba tylko Iza :roll:

w kuwetach na ogólnym dwie rzadkie kupy.
U Katii i Seweryna 2 duże kupy w jednej kuwecie i jedna w drugiej.

U Li tez 2 kupy, jedna ładna twarda, druga jasna miękka.

Przywiozłam zylkene i bioprotecty.

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 25, 2017 6:55 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

aha, U Makalu znowu to na bioderku sie powiększyło. mnie się wydaje ze ona to sobie wylizuje :roll:

Ptys ma kołtun plackowaty na grzbiecie. trzeba go będzie spacyfikować i wyczesać.
Kto chętny? :twisted:

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 25, 2017 7:08 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

mgska pisze:aha, U Makalu znowu to na bioderku sie powiększyło. mnie się wydaje ze ona to sobie wylizuje :roll:

Ptys ma kołtun plackowaty na grzbiecie. trzeba go będzie spacyfikować i wyczesać.
Kto chętny? :twisted:


Myślę, że Ptysiowy kołtun na plecach poczeka spokojnie na Anetkę :twisted: :mrgreen:

MaPi

 
Posty: 5056
Od: Pon maja 21, 2012 13:31
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 25, 2017 7:30 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

mgska pisze:aha, U Makalu znowu to na bioderku sie powiększyło. mnie się wydaje ze ona to sobie wylizuje :roll:

Ptys ma kołtun plackowaty na grzbiecie. trzeba go będzie spacyfikować i wyczesać.
Kto chętny? :twisted:


Jeszcze Aneta się nie zgłosiła??? 8O :twisted:
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 25, 2017 7:32 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

olala1 pisze:
mgska pisze:aha, U Makalu znowu to na bioderku sie powiększyło. mnie się wydaje ze ona to sobie wylizuje :roll:

Ptys ma kołtun plackowaty na grzbiecie. trzeba go będzie spacyfikować i wyczesać.
Kto chętny? :twisted:


Jeszcze Aneta się nie zgłosiła??? 8O :twisted:


Ptyś teraz jeszcze ma kilka dni na wyhodowanie większego kołtuna na przyjazd Anetki.

MaPi

 
Posty: 5056
Od: Pon maja 21, 2012 13:31
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 25, 2017 7:48 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Ciekawe skąd ten kołtun, ktoś go obślinił, ukochał albo wręcz przeciwnie? Tak na grzbiecie to chyba nie typowo, czy źle myślę?
a dziś go głasknęłam, ha ha ale się zdziwił...
Mundek chodził za mną głodny, Aga daj im jeść jak zabierzesz ochotników, bo na zadowolonych nie wyglądali.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 25, 2017 8:10 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

olala1 pisze:Ciekawe skąd ten kołtun, ktoś go obślinił, ukochał albo wręcz przeciwnie? Tak na grzbiecie to chyba nie typowo, czy źle myślę?

to typowe umiejscowienie kołtuna u leniwych grubasów :mrgreen:
nie sięgają :twisted:

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 25, 2017 8:25 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

oska80 pisze:Jenka boli prawe oko, wygląda na to, że dostał od kogoś strzała

To, że coś dzieje się z Jenka okiem zauważyłam tydzień temu, ale jego oko wówczas było tylko takie "niewyraźne, trochę zamglone".
Wczoraj z tego oka leciała ropa (zresztą widać na zdjęciu).
Nie wyglądało to dobrze ... :cry:

oska80

 
Posty: 327
Od: Sob lut 07, 2015 14:36

Post » Wto lip 25, 2017 8:35 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Dziewczyny, a może jutro bym podjechała na dyżur około 19 i we trzy byśmy może złapały Jenka, a ja bym z nim wtedy do Szulca do lecznicy podjechała?

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Wto lip 25, 2017 8:42 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Pietraszka pisze:Dziewczyny, a może jutro bym podjechała na dyżur około 19 i we trzy byśmy może złapały Jenka, a ja bym z nim wtedy do Szulca do lecznicy podjechała?

Aguś, świetny pomysł tylko ja jutro mam imieniny mamy i nie wiem do której będę w kociarni ... mogłabyś przyjechać wcześniej ??

oska80

 
Posty: 327
Od: Sob lut 07, 2015 14:36

Post » Wto lip 25, 2017 8:54 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

mogę wpaść po pracy ale na chwilę. Ma być ładna pogoda, a ja muszę na działkę ;)
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga66, Google [Bot] i 84 gości