Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto wrz 19, 2017 13:49 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Złomek, Lolek, Li, Leon, Marian, Kicia, Mela w sumie też - to sa koty które lepiej sie będą czuły jako jedynaki - przyjedziesz - to pogadamy ;)
Najbardziej zależy nam na wyadoptowaniu Li i Kici bo one już bardzo długo czekają na dom :(
Nie są najmłodsze, ale też nie sa staruszkami - ot - panie w średnim wieku - maja po ok 8-9 lat ;)
Najmłodsza z moich domowych kotów ma lat 8 i uważam ją za siksę ;)

To do zobaczenia w sobote ;)

A Li może się zakłaczyła?
Przywiozę jakąś malt pastę bo chyba mam jakąs w domu
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 19, 2017 13:53 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Duszek686 pisze:
A Li może się zakłaczyła?
Przywiozę jakąś malt pastę bo chyba mam jakąs w domu


Ja wczoraj zmywałam podłogę po 3 pawiach Li. Wyglądały jak po chrupkach ale na rzadko :(
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 19, 2017 14:58 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Mam pytanie :oops: :oops:
Skoro Lolek na tym Whiskasie ma kupy "pół na pół". To czy musimy go męczyć takim żarciem :roll: :roll:
Z tego co zauważyłam to on nie przepada za Whiskasem. Wczoraj w szpitaliku u niego stały 2 miseczki z nietkniętym mokrym, chyba z Whiskasem.
Wczoraj się nad nim zlitowałam (nie wiem czy dobrze :oops: ) i dałam mu Animondę (ale bez kurczaka).
Zjadł ze smakiem (miska wylizana).

oska80

 
Posty: 327
Od: Sob lut 07, 2015 14:36

Post » Wto wrz 19, 2017 15:12 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Myślę, że nie musimy :) - ale chodziło o to, by dawać mu jedną karmę cały czas - a nie codziennie coś innego - takie było założenie - żeby sprawdzić czy te zmiany jedzenia nie wpływaja na te jego kuwetowe sensacje - no ale chyba nie wpływaja skoro od 10 dni je ciągle to samo, a w kuwecie też jest tak, jak było :roll:
Przyjechała karma - jest smilla, gourmety i saszetki concept for life sensitive - i te mu chyba można spróbowac dawać. Jak mu zasmakują - zamówie więcej - na razie wziełam na próbe
Ale ja je dowioze dopiero w sobotę :(

Może dla Diany zamówić mokrego greenwoodsa?
Jak myślicie?
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 19, 2017 15:33 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Tak, zamów dla Diany mokrego i suchego bo się kończy.

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Wto wrz 19, 2017 15:52 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

suchy też się już kończy? Sporo go było...
Sprawdźcie jutro - był w kuchni w szafce na dole lub na szafce z boku
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 19, 2017 18:07 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

a Diana nie miała dostawać karmę bez kurczaka? w greenwoodsie jest tajemniczy "rosół drobiowy", który jest pewnie z kury, bo to najtańsze...
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Wto wrz 19, 2017 19:38 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Pinezkowa pisze:a Diana nie miała dostawać karmę bez kurczaka? w greenwoodsie jest tajemniczy "rosół drobiowy", który jest pewnie z kury, bo to najtańsze...

Ania powiedziała, że Greenwoods ok, chodzi głównie o to, żeby dostawała dłuższy czas coś jednego, żeby sprawdzić, czy dalej pojawiają się nowe strupki - a moim okiem nie ma nowych zadrapań

w tym rybnym też?

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Śro wrz 20, 2017 14:06 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Dyżury

środa (20.09) - mgska
czwartek (21.09) - Pinezkowa
piątek (22.09) - oska 80
sobota (23.09) - Duszek686
niedziela (24.09) -
poniedziałek (25.09) - oska 80
wtorek (26.09) -
środa (27.09) -
czwartek (28.09) -
piątek (29.09) -
sobota (30.09) -
niedziela (1.10) -

Greenwoods jest w szafce w kuchni
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Śro wrz 20, 2017 17:48 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

pyma pisze:Dyżury

środa (20.09) - mgska
czwartek (21.09) - Pinezkowa
piątek (22.09) - oska 80
sobota (23.09) - Duszek686
niedziela (24.09) -
poniedziałek (25.09) - oska 80
wtorek (26.09) -
środa (27.09) -
czwartek (28.09) -
piątek (29.09) -
sobota (30.09) -
niedziela (1.10) -

Jakby był problem to ja mogę wziąć niedzielę 24.09. :smokin: :smokin: :smokin:
Oczywiście nie muszę 8) 8) ale jakby coś to nie ma problemu ... :wink: :wink:
Ostatnio edytowano Czw wrz 21, 2017 4:03 przez oska80, łącznie edytowano 1 raz

oska80

 
Posty: 327
Od: Sob lut 07, 2015 14:36

Post » Śro wrz 20, 2017 20:03 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

zdjęcia z niedzielnego poranka
Blacky
Obrazek
Cola jedyne ostre zdjęcie :(
Obrazek
Katia
Obrazek
Kicia nakolankowa (oczywiście, jak na chwilę się ukucnie)
Obrazek
i Kicia czujnie obserwująca Melcię
Obrazek
Leonek
Obrazek
Melcia
Obrazek
Ptyś
Obrazek
Złomek nakolankowy
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i mały bonusik - dwa nakolankowce i ja :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Śro wrz 20, 2017 21:08 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Dzisiaj był tylko jeden duzy paw z chrupek, ale ewidentnie wyjedzony :twisted:
na ogólnych nie odnotowano żadnych sików poza kuwetą ani rzadkich kup w kuwetach.

na ogólnym i trójca dostali animonde multi coś tam

Ptysia znowu 2 razy czesnęłam, ale kołtun nadal siedzi :twisted:
Kicia poddenerwowana, Male trochę jej dokuczała
Jenek się chował, ale Węgielek towarzyszył
Blacky cały czas n półce w ścianie.

Powymieniałam trochę posłanek i wstawiłam pranie.
jak cos jest już bardzo zakłaczone - wyrzucajmy. mamy naprawdę sporo gałganków.

Jak karma na ogólnym? bo w wiadrze jest husse, natomiast w karmnikach husse nie widziałam. dosypałam husse.

Katia dostała espumisan, ale oczy miała ładne, te krople to raczej by się Lolkowi przydały bo mu herpes wychodzi. wiec ten barunol dałabym jemu. nie wiem kiedy był zrobiony, bo działa tylko 3 tyg.

Li miała ładną kupę, dostała mokrą bozite senistive - jest cały karton w jej witrynce.
połowa kartoniku jest w lodówce.

Marianowi dałam genomune. nie wiem dlaczego wstawiony był do witrynki. w piątek włożyłam go specjalnie do ikeowego pojemnika na jego klatce - proszę, nie przestawiajcie leków. po to są te pojemniki, żeby były w nich leki aktualnie podawane kotom.
Zaktualizowałam tabliczkę u Mariana.
Dlaczego jego łopatka jest w reklamówce? - no bez przesady :roll:

Nowa czarna kotka buczy i paca łapą. jest zdezorientowana.
dałam jej vetomune i włożyłam do jej pojemniczka, ale nie zapisałam na jej klatce. nie mogłam znaleźć białej wolnej tabliczki - chciałam przyczepić i na niej napisać, ale nie znalazłam i o napisaniu zapomniałam.
jeśli znajdziecie gdzieś białe tabliczki do klatek - zostawcie gdzieś na widoku - najlepiej na klatce.

Lolek dostał whisksa - zjadł na 2 raty.

zamknęłam uchylone okno u Li i w szpitalu bo noce chłodne i u Li wydawało mi się chłodno, a w szpitalu okno blisko Marian nie chciałam żeby go zawiało. na ogólnym tez zamknęłam jedno okno. u trójcy - zostawiłam.

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro wrz 20, 2017 21:14 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Poproszę 01.10
Przygotowałam klatkę na patek dla Sokolniczki - na razie jest pusta - piszę, żeby nikt kota nie szukał ;)

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Czw wrz 21, 2017 4:01 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

mgska pisze:Marianowi dałam genomune. nie wiem dlaczego wstawiony był do witrynki. w piątek włożyłam go specjalnie do ikeowego pojemnika na jego klatce - proszę, nie przestawiajcie leków. po to są te pojemniki, żeby były w nich leki aktualnie podawane kotom.

oska80 pisze: GenoMune wstawiłam do witrynki w szpitaliku.

"Ja żem to uczyniła", ponieważ pojemnik razem z syropem był w słońcu, a tak raczej być nie może :roll: :?
Może faktycznie powinnam postawić go gdzie indziej, ale nie przyszło mi nic mądrzejszego do głowy.

oska80

 
Posty: 327
Od: Sob lut 07, 2015 14:36

Post » Czw wrz 21, 2017 6:30 Re: Kociarnia KOTYliona VII - dyzury, koty w lokalu

Braunol jest dobry - był zrobiony w piątek, czyli jest ważny jeszcze przez najbliższe 2 tygodnie - do 5 października

Faaaajne fotki :ok: - zwłąszcza te "fotelowe" :)
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości