przytulak i nakolankowiec kociak szuka dobrego domu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon cze 12, 2017 6:39 Re: mały (10 tygodni)i rezolutny, po prostu słodziak

postaram się zrobić


Maluch boi się psów.Z kazdym dniem jest lepiej, ale jednak się boi.
Z drugiej strony Maluch nie odpuści. W sensie ne chowa się przed psami, tylko rozwali się na fotelu wygodnie i się złości jak pies podchodzi.
Jego fotel.

Sweetie jest nim zachwycona. Oczarowana po prostu.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon cze 12, 2017 11:07 Re: mały (10 tygodni)i rezolutny, po prostu słodziak

Kociak jest ciekawski i wszystko ogląda, ale psy go trochę ograniczają w podbojach świata.czyli mieszkania.

Uwielbia jeść.I wszystko według niego jest smaczne.
Co jest na miseczce -wciąga z wielkim entuzjazmem.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon cze 12, 2017 21:48 Re: mały (10 tygodni)i rezolutny, po prostu słodziak

Jeśli ogłoszenie o nim napiszesz z takim samym dowcipem i będzie ono równie urzekające, co posty na forum, to myślę że będziesz mieć wielu chętnych :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10678
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto cze 13, 2017 6:27 Re: mały (10 tygodni)i rezolutny, po prostu słodziak

dziękuje za miłe słowo

Maluch boi sie psów, ale jednocześnie jest bardzo pewny siebie.
Uwielbia fotel i leży sobie na nim, czy Sweetie jest w pobliżu czy jej nie ma. Jak Sweetie leży/ stoi/siedzi metr przed fotelem i się na Malucha gapi, z fascynacją wielką, to Maluch leży zrelaksowany całkowicie, spi trochę, trochę sie bawi ogonem, wierci się, przeciąga, na plecach sobie leży.

Jak Sweetie podejdzie całkiem do fotela, i tak jakby sie chciała wepchnąć na fotel -to maluch na nią trochę fuka. Ale już się nie stroszy, nie stawia sierści na sztorc i nie macha łapami. Fuknie ze dwa razy na Sweetie i czeka, żeby sobie poszła.
Z fotela nie zejdzie, żeby jej zrobić miejsce.
Sweetie przy kocie wygląda jak wielki dinozaur. Jeszcze tak pysk nad kotem zwiesi, jak dinozaur, bo by go chciała powąchać porządnie.

Do kotów Maluch się nie pcha. Nie wtula się w koty. W sensie sam leży zazwyczaj. Do ludzi się wpycha chętnie. Ale najbardziej lubi zająć fotel.

Koty go oglądają, ale rzadko zaczepiają. Przepuszczają do jedzenia, nie wyjadają mu z miski -chociaż dostaje lepsze kawałki/ samo mięso i pokrojone albo mokre, którego koty wcale nie dostają.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto cze 13, 2017 8:49 Re: mały (10 tygodni)i rezolutny, po prostu słodziak

klepię ogłoszenia
ale na razie zadzwoniła 17 latka i to taka jakaś niekontaktowa (chciała kotka, i jest to jakiś pomysł przecież, ale nie dało się z nią pogadać)
najlepszy byłby ktoś znajomy, co go będę obcym oddawała, to naprawdę fajny kotek -rezolutny, mruczący i nie wrzaskliwy

Budzi się rano i się bawi. żadnych wrzasków o jedzenie.W nocy jest cicho.
Ale jak dostanie jedzenie bardzo chętnie zjada. Z entuzjazm.
Dotknięty -od razu mruczy i brzuszek daje do głaskana.

Puma i Pumek bardzo źle się wymawia
wołam go Pimpek ale mój mąż się krzywi na to imię.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto cze 13, 2017 11:59 Re: czarny kocurek (11 tygodni) ideał (też dla czarownicy)

a on jest taki Pimpek właśnie
spokojny, jak na kociaka oczywiscie,sam się ze sobą ładnie bawi, grzeczny, blisko człowieka zawsze, słodki taki, nawet je ładnie , czyściutko.
no fajny kot, naprawdę

jestem pod wrażeniem, ze chociaż raz mi się trafił naprawdę normalny kotek, grzeczny, inteligentny, zdrowy i miły

Mąż mu daje mokre saszetki w miseczce na podłodze (zamyka psy). I mały je. Ostatnio zamknął tez koty i postawił miskę Alibabay obok miski Pimpka.
Ale Ali baba nie zszedł z wysokości do miski, bo przecież Pimpek może by go zjadł.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto cze 13, 2017 22:28 Re: czarny kocurek (11 tygodni) ideał (też dla czarownicy)

Patmol pisze:chociaż raz mi się trafił naprawdę normalny kotek, grzeczny, inteligentny, zdrowy i miły

To go nie oddawaj. :ok:
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34268
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Śro cze 14, 2017 6:43 Re: czarny kocurek (11 tygodni) ideał (też dla czarownicy)

Patmol, a ogłaszasz go na Wrocław czy tylko na Legnicę? :)

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Śro cze 14, 2017 7:07 Re: czarny kocurek (11 tygodni) ideał (też dla czarownicy)

na Legnicę 8)

Legnica ma ok 100 tys mieszkańców, mniej kotów, niż Wrocław w ogłoszeniach, łatwo podjechać (tez w okolice)na pa i ewentualnie zabrać kota, jakby coś było nie tak.
Do Wrocławia jest 70 km.
Oddawałam już kota do Wrocławia, ale wtedy tez ogłaszałam kota na Legnicę - a po prostu pani z Wrocławia spodobał się kot z Legnicy.

Gretta pisze:
Patmol pisze:chociaż raz mi się trafił naprawdę normalny kotek, grzeczny, inteligentny, zdrowy i miły

To go nie oddawaj. :ok:

:mrgreen:
Caillou się kotek nie podoba . No i starczy u mnie juz kotów zdecydowanie.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro cze 14, 2017 7:40 Re: czarny kocurek (11 tygodni) ideał (też dla czarownicy)

Ja bym ogłaszała na oba miasta ;)
Można to robić na OLX choćby edycją ogłoszenia.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Śro cze 14, 2017 7:43 Re: czarny kocurek (11 tygodni) ideał (też dla czarownicy)

jak sie ludzie zgłaszają z Wrocławia, to jest problem z pa i potem z zawiezieniem/odebraniem kota
przerabiałam juz to kilkanascie razy i nigdy więcej

czasowo i finansowo jest to bez sensu

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro cze 14, 2017 7:46 Re: czarny kocurek (11 tygodni) ideał (też dla czarownicy)

Jeśli się nie sprawdza, to trudno. Tabo niedawno z Warszawy oddawała kotkę do Wrocka, ludzie sami po nią przyjechali, wizyta PA też była.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Śro cze 14, 2017 7:53 Re: czarny kocurek (11 tygodni) ideał (też dla czarownicy)

pewnie, zdarza się że się uda
ja oddałam jednego kota do Krakowa, tez była pa/ i ludzie po nią przyjechali

ale najczęściej to jest dużo telefonów, a potem problem z pa - jak ogłaszam kota na Legnicę, a potem ktoś dzwoni z Wrocławia, to jest inna rozmowa. A jak w ogłoszeniu nie jest zaznaczone, że kot jest w Legnicy -to ludzie się złoszczą. Bo chcą kota od razu. I nie chcą czekać, aż ja umówię za tydzień czy dwa pa.

Oddałam tez kota do Wrocławia przez miau, ale ze dwa tygodnie trwało zanim mogłam pojechać do Wrocławia z kotem.
Wolę sama zawieść kota, nie jestem za dobra w rozmowach telefonicznych.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro cze 14, 2017 8:06 Re: czarny kocurek (11 tygodni) ideał (też dla czarownicy)

on byłby dobry na jedynaka -przytulaka

może i jak nie będzie odzewu w Legnicy, pomyśle o Wrocławiu
w lipcu/sierpniu mam urlop to będę bardziej mogła ewentualnie podjechać do Wrocławia

na razie spróbuje na miejscu, po ludziach też pytam
Caillou go nie lubi, z wzajemnością i nad tym muszę popracować
Sweetie nie potrzebuje dużo zachęty do zabawy w gonionego z kotem, a on nie uważa tego za zabawne jak dwa psy go gonią w zabawie

teoretycznie można-by go szczepić, ale jest u mnie dopiero 7 dni
wiec nie wiem czy lepiej nie poczekać jeszcze 7, tych 14 , dla bezpieczeństwa -zeby mi się nie rozłożył po szczepienieu

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon cze 19, 2017 7:58 Re: Pumba (czarny Pimpuś Gagatek) szuka dobrego domu

przedstawiam Pumbę (Pimpusia Gagatka)

z kotami
Obrazek

Obrazek

w akcji
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 116 gości