przytulak i nakolankowiec kociak szuka dobrego domu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon cze 26, 2017 8:09 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

waanka pisze:On jest jakiś taki... niezwykły;
Kojarzy mi się z King of The Cats Josepha Jacobsa.
.


coś w tym jest
on się niczym nie zraża, rano sie bawi , i leeeeci do mnie -jak mnie widzi
jak koty dostają jeść -to się przez nie przebija, jak przez las ,
jak go biorę z kocich misek i przekładam do jego miski (drobniej mu kroje jedzenie), to też jest bardzo zadowolony
Zorro go nastraszy, to odskoczy, a potem dalej do przodu -bieeega, skacze, schowa się, a po chwili juz wyskakuje z kryjówki

nauczył się żeby się nie stroszyć na psy i nie walić łapami z pazurami w psie pyski, tylko samymi łapami je paca po mordach, jak go otoczą
Zorra omija, w miarę możliwości

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon cze 26, 2017 8:16 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

I kilka zdjęć
Obrazek

Obrazek

dawałam mu na próbę do mięska trochę tauryny, drożdży, krwi suszonej - zjada z mięsem, Musze policzyć ile powinien dostawać i dawać mu regularnie. Najpierw dawałam mu juniorki Rosmmana i mięso, ale to raczej bez sensu.

Obrazek
normalnie TEN OBCY

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon cze 26, 2017 8:45 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

Ten piękny :1luvu: Zwłaszcza z tą zabawką żółtopomarańczową :)
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon cze 26, 2017 8:56 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

8) ten piękny
Obrazek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon cze 26, 2017 10:01 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

Przytył u Ciebie.

Patmol pisze: Najpierw dawałam mu juniorki Rosmmana i mięso, ale to raczej bez sensu.


Te juniorki z Rossmana to badziew, lepiej kupić mięso.
Przyzwyczajaj go do zróżnicowanego pokarmu, surowe żółtko, gotowane jaja z "majonezem" z tranu i surowego żółtka, galaretka z kurzych łapek z tartą marchewką...

Koniczynka47

 
Posty: 2746
Od: Wto lut 23, 2016 9:21

Post » Pon cze 26, 2017 13:02 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

Pumbo mięsa dużo dostaje, i bardzo chętnie mięso je
najchetniej je wołowinę. ale kurczaka i indyka tez zje (najpierw się rozgląda, czy może jednak nie dołożą mu wołowiny)

ale tak sobie myslałam, ze powinien może dostawać jakieś minerały, suplementy -nie jestem w tym za mądra, i ostatnio jestem za bardzo zajęta żeby doczytać -za dużo tego wszystkie, i dlatego tak jakby dodatkowo dostawał to mokre, bo tam mięsa nie ma, ale może jakieś witaminy/minerały/suplementy/coś jest
no i się bałam żeby się nie zatkał wołowiną , bo czasem się zwierzaki się zatykają surową wołowiną

ale przejdę na normalne suplementy -jeszcze 3 tygodnie i mam urlop, byle dotrwać * a może dom wcześniej znajdzie 8)
jak biega i wariuje to się nie zatka, na początku głownie siedział/spał na fotelu albo w kryjówce którejś

w weekend puszczałam Pumba pod nadzorem po mieszkaniu, żeby psy i koty poćwiczyły, pod nadzorem, jak do niego podchodzić
i żeby Pumbo się rozkręcił.

Fajnie biega, dobrze skacze, wspina się, wszystko super świetnie
bo miałam dzień, że myślałam, że ktoś go nadepnął, nie chciał sie bawić i tak dziwnie nogi stawiał
ale to było raczej z ogólnej niepewności -przez weekend się bardzo rozkręcił i wczoraj wieczorem już miał normalną głupawkę (Młody sie wkurzał, bo grał na komputerze, a Pumbo mu co chwile przebiegał jak torpeda, i przewód od pada Młodemu nadgryzł).

bardzo gryzie przewody, czyli trzeba na niego uważać
dobrze się wspina po drapaku, po sznurze sizalowym -błyskawicznie
zabawkami się ładnie bawi, piłeczkami też, ale zabawkami bardziej

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon cze 26, 2017 20:36 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

Ja myślę, że lepiej nabyć suplement witaminowy niż polegać na rossmanowskich juniorkach...

Koniczynka47

 
Posty: 2746
Od: Wto lut 23, 2016 9:21

Post » Wto cze 27, 2017 6:41 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

Duzo tego Winstona nie dostał. Dostawał na początku, bo nie umiał jeśc mięsa, obawiałam się że samo mięso to może jednak nie być dobre na początek/ na pierwsze 3 dni, się że sie mięsem zatka, jak już zje - w sensie będzie miał zaparcia, bo mało sie ruszał.
Teraz dostaje to co inne koty, czyli mięso plus suplementy.

Jak dostaje co innego, to koty od razu to wiedzą, czują, przy wąchaniu go i Pumba dostaje od Zorra po łbie/ z liścia.
Jak jedzą to samo, nawet oddzielnie, ale to samo, koty, a szczególnie Zorro i jego świta, czyli Elbert i Ryjek, są tolerancyjni wobec Pumba. Wymijają go bez łapoczynów. Tylko spojrzą groźnie, z góry, z godnością, zeby mały wiedział kto tu rządzi.

Pumbo juz chodzi sobie swobodnie. Jakoś sobie radzi. Mija Zorro i jego wierną bandą, mija psy w miare mozliwości, bryka, skacze i wariuje. Jest naprawdę pocieszny.
Caillou go kocha wąchać, ale bez wzajemności. Pumba jej pysk odpycha łapami, ale już mniej nerwowo, niz na początku, gdy wpadał w totalna panikę, bez spinania się, i bez pazurów.
Łeb Caillou jest większy niz cały Pumba, a ona uwielbia go wąchać i ugniatać. Ogonem macha do niego na znak wielkiej sympatii. I Pumba już wie, że nie będzie zjedzony, ale i tak sie trochę boi.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto cze 27, 2017 11:12 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

słodziaczek Pumbo

Obrazek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto cze 27, 2017 11:16 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

kto szuka kociaka w stylu skandynawskim?
pasowałby do mieszkania w minimalistycznym stylu -białe mieszkanie, czarny kot i kolorowy fotel

Obrazek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto cze 27, 2017 11:23 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

I Pumbo jak duch
Obrazek

może ktoś potrzebuje w domu ducha?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto cze 27, 2017 15:57 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

Jaki świetny! A jakie ma długaśne łapy! :1luvu:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto cze 27, 2017 17:27 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

ciekawe czy mu się proporcje zmienią, jak urośnie
czy zostanie taki długo-łapy kocur

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto cze 27, 2017 18:29 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

Patmol pisze:kto szuka kociaka w stylu skandynawskim?
pasowałby do mieszkania w minimalistycznym stylu -białe mieszkanie, czarny kot i kolorowy fotel

Obrazek


Najlepsze odgloszemnie adopcyjne jakie widziałam :ryk:

A szczypior swietny. :1luvu: moj rok temu wygladał identycznie, a teraz to wielkie 5kg kocisko :D
Moj wyploch z 13-04-2017.

Znajdziesz mu domek. To rewelacyjny Kot, tylko musi trafic swoja czarownice ;)
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Śro cze 28, 2017 6:41 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

8)
Pumbo jako drapieżnik. Na miskach są całe skrzydełka, przygotowane dla kotów. Pumba postanowił jedno zjeść i w każdym razie miał zajęcie ze 30 minut.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 125 gości