przytulak i nakolankowiec kociak szuka dobrego domu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon cze 19, 2017 8:32 Re: Pumba (czarny Pimpuś Gagatek) szuka dobrego domu

naprawdę fajny kotek
rezolutny, pro ludzki kociak
i może być spokojnie na Jedynaka, bo sam się bawi najczęściej, a koty traktuje jako tło

Obrazek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon cze 19, 2017 21:45 Re: Pumba (czarny Pimpuś Gagatek) szuka dobrego domu

Piękne zdjęcia. :D
Pajęczak taki z tego Pimpusia. :1luvu:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14230
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Wto cze 20, 2017 6:46 Re: Pumba (czarny Pimpuś Gagatek) szuka dobrego domu

Dziekuję
Pumba jest taki właśnie straszliwy patyczak, w sensie, że jest bardzo, bardzo długo-łapy.
Może ma w przodkach kota egzotycznego. Pysk też ma lekko wydłużony i uszy tez jakby trochę. Trudno powiedzieć jak to się zmieni w kocie przy rośnięciu.
Może ten efekt zniknie z czasem.
Obrazek

o tutaj widać
Obrazek


taki jest trochę, jak dla mnie, niesamowity, bo maluchy kocie, które miewałam wcześniej to raczej były chomiczki
czyli okrągła główka i krótkie łapki

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto cze 20, 2017 7:24 Re: Pumba (czarny Pimpuś Gagatek) szuka dobrego domu

Pumba toleruje koty, nie boi się ich, ale i nie jest nimi zainteresowany.
Koty są bardzo nim zainteresowane, ale z uwagi na jego dystans tylko go obserwują uważnie.

Dziwne to jest, bo kiedyś, jak były kociaki u mnie- te same koty się bardzo w kociaki angażowały, ale te kociaki skakały na koty, łapały je za ogony, wtulały się , polowały na nie, podstawiały się do wylizywania, wtulały się w koty.
A Pumba nie. Traktuje koty jak młody arystokrata swoje otoczenie, czyli całkiem bez zainteresowania.

Pumba uznaje jedynie towarzystwo człowieka. Wtedy bardzo sie cieszy , mruczy, wystawia brzuszek, wtula się.
Bawi sie najchetniej sam albo z człowiekiem. Nie umie sie bawić z kotami, nie traktuje kotów jako towarzystwa do zabawy.

MOje koty są nim zaintrygowane.
Obrazek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto cze 20, 2017 11:30 Re: czarny malutki Pumba (odmiana egzotyczna legnick) szuka

Z opisu kotek ideał.


Gdybym nie miała mojego Bambo to zabiegałabym o możliwość adopcji od Ciebie tego cuda.

Koniczynka47

 
Posty: 2746
Od: Wto lut 23, 2016 9:21

Post » Wto cze 20, 2017 11:35 Re: czarny malutki Pumba (odmiana egzotyczna legnick) szuka

:mrgreen:

Pumbo włazi na fotel (fotel na zdjęciu), wtula się w fotel i nie życzy sobie, aby jakiś zwierzak się do niego wpychał.
Człowiek oczywiście.
Najwięcej problemu z załapaniem tego mają psy. Bo one wskakują na fotel, a Pumbo nie zeskakuje .Inne koty im schodzą.
Bo psy jak wskakują, to nie patrzą czy kot leży, najwyżej się upchają na koty, albo obok kotów.
Psy tez chcą leżeć na fotelu obok Pumby, bo on jest taki fascynujący.

Kotu uwielbiają spać/leżeć na fotelu na upych -im więcej kotów upchanych na sobie tym przyjemnej.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto cze 20, 2017 12:03 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

I jeszcze kilka zdjęć jak Pumba sie bawi.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro cze 21, 2017 7:19 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

Zrobiłam dla Pumbo na FB jeszcze jedno wydarzenie, bo pierwszemu/poprzedniemu wydarzeniu źle ustawiłam koniec.
To znaczy FB przyjął że koniec i początek jest 19 czerwca , chociaż mnie się wydawało mi się że całkiem inaczej ustawiam koniec wydarzenia.

Teraz juz wiem że to wydarzenie poniżśze będzie tylko 14 dni, bo tak ustawiłam datę początkową.
Ale i tak BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAM na wydarzenie.

Czyli Pumbo ma 14 dni na znalezienie domu. Akurat idealny czas.
Niech do 4 lipca Pumbo znajdzie dom,bo potem mi wydarzenie wygaśnie na FB.

wydarzenie Pumbo
https://www.facebook.com/events/3517904 ... y%22%3A%22[%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22permalink%5C%22%2C%5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22surface%5C%22%2C%5C%22extra_data%5C%22%3A[]%7D]%22%7D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw cze 22, 2017 6:52 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

Pumbo troche sie boi moich kotów.
Fakt, ze Zorro czy Elbert potrafią podejść i mu pacnąć z liścia. Nie gonią go , ani nie atakują, ale zdarza się im się go pacnąć. Nie wygląda to jakoś groźnie, ale Pumbo sie ich trochę boi.I na wszelki wypadek sie odsuwa jak podchodzą.

No i trudno mu skakać, wariować i poznawać świat, jak tyle wielkich zwierzaków od razu się interesuje kazdym jego ruchem, skokiem i podskokiem. I koty i psy są przy nim bardzo duże. I wziąż nim zainteresowane.

Caillou wczoraj sie wepchała na fotel koło Pumbo i go nie zgniotła i na nim nie usiadła.
Wlazła delikatnie.
Normalnie po prostu wskakuje na fotel, i kot który siedzi na fotelu w tym samym momencie zeskakuje.
Ale ponieważ Pumbo nie zeskakuje i juz raz czy dwa na nim wylądowała i Pumbo strasznie wrzeszczał i było zamieszanie straszne, to teraz wlazła delikatnie i położyła sie obok Pumbo.
Tak, że sukces. Pumbo sie wycofał, ale wrzasków nie było ani zamieszania.
Ale i tak przydałby mu się dom bez nadmiaru zwierząt, żeby mógł bezpiecznie wariować.

Obrazek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw cze 22, 2017 7:44 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

Kotek na szczudłach :D
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 6037
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Sob cze 24, 2017 14:20 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

Co u patyczaka? :mrgreen:

Koniczynka47

 
Posty: 2746
Od: Wto lut 23, 2016 9:21

Post » Sob cze 24, 2017 19:33 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

Pumbo bryka, poznaje mieszkanie,
trochę jest trudno, bo psy szaleją na jego punkcie i wciąż go chcą wąchać, a on sie troche boi taki osaczony przez dwa psy jednocześnie
a ja sie sie boję, że go rozdepczą z tej euforii.

Psy się starają być bardzo, bardzo delikatne i ostrożne i w ogóle, ale jednak jet duża róznica wagi miedzy nimi.

Zorro go nie lubi, i staram sie Zorra hamować w wyrażaniu jego niechęci, co bywa trudne

Pumbo gryzie przewody. Trzeba go pilnować. Poprzednich maluchów pilnowały koty, głownie Tymoteusz, ale Pumba nie pilnuje.
I na akwarium trzeba uważać. Tez koty go nie pilnują niestety.
Zorro czaem za nim chodzi, ale zeby mu przywalić jak Pumbo wchodzi, w rozumieniu Zorra w jego prawa.

Pumbo
Obrazek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon cze 26, 2017 7:49 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

Kotek jest pełen entuzjazmu. Naprawdę go podziwiam. Mimo przeszkód, zwierzaków, utrudnień i tak bryka jak szalony. Pokonuje wszystkie przeszkody i nie zważa na Zorro i na jego miny.

je surowe mięsko z entuzjazmem -pokrojone-zarówno indyka, wołowinę jak i kruczka -najchetniej wołowinę
je masło i biały ser z wielkim entuzjazmem
jogurt je z entuzjazmem
gotowane mięso tez je z entuzjazmem
mokre (z Rossmama) też mu smakuje

suchego nie próbowałam, bo nie mam

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon cze 26, 2017 7:57 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

On jest jakiś taki... niezwykły;
Kojarzy mi się z King of The Cats Josepha Jacobsa.
Szkoda, że nie może zostać u Was.

Świetny kontrast na zdjęciach.

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2398
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 26, 2017 8:03 Re: czarny mały Pumba (odmiana orientalna) szuka dobrego do

Urocze diablątko. I imię super :D

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 155 gości