Chica już w nowym domku w Krakowie!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob lip 01, 2017 19:10 Re: Chica już w nowym domku w Krakowie!

Dziewczyny wybaczcie brak odzewu, ale okazuje się że mimo braku pentagramu przywołałam samego Lucyfera z piekieł. Kotka szybko rozprawiła się z jednym a potem z drugim telefonem, bo jak to, człowiek nie może dotykać palcami niczego oprócz mojego brzuszka, potem zjadła kable, gdyż oczy człowieka się mogą patrzeć tylko na piękne kocie oblicze, a nie na jakieś komputery, na zakończenie zaś mnie sterroryzowała i uczyniła swoim marnym poplecznikiem. Także bardzo się kochamy, naszą więź się pogłębia jak dół pod fundament. Kotka ma kocią odmianę adhd, gracje worka z kamieniami spadającego z 6 piętra, jest też profesjonalną śpiewaczką operową zwłaszcza koło 4 w nocy, kiedy prawdziwie daje popis swoich zacnych umiejętności wokalnych. Chicasa to prawdziwa hiszpańska dama, uwielbia mordować swoje zabawki i przez większość czasu zachowuje się jakby wypiła litr wina, skacząc na blat potyka się w trakcie, uwieszając się na krześle traci równowagę, aż miło się patrzy. NA TE RYSY. ARTYSTYCZNE FRESKI MOŻNA RZEC. Staramy się wychowywać, w sensie ona wychowuje mnie. Właśnie mówi że jak nie przestanę dotykać klawiatury to pożałuje, więc podrzucam zdjęcia i wysyłam buziaczki. Chlip chlip. Pa dziewczęta...chlip <pomocy>.

Obrazek

kaczygrod

 
Posty: 27
Od: Wto maja 30, 2017 17:38

Post » Sob lip 01, 2017 19:39 Re: Chica już w nowym domku w Krakowie!

Piękna, wyrazista kocia twarz. Nic dziwnego, że objęła rządy.
A na kable są w marketach osłonki :mrgreen:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14672
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Nie lip 02, 2017 0:30 Re: Chica już w nowym domku w Krakowie!

Wszystkie miejsca gdzie kot bywać nie powinien pokropiłam wodą święcona (stężenie świętości 60%) i obkleiłam taśmą dwustronną. Działa jak złoto.

kaczygrod

 
Posty: 27
Od: Wto maja 30, 2017 17:38

Post » Wto lip 04, 2017 23:48 Re: Chica już w nowym domku w Krakowie!

Możesz podrzucić linka do tej sprawdzonej taśmy?

Znam męską wersję kota w typie Twojej Chicasy - też ma ADHD, równie zgrabnie się porusza, koci wdzięk i te sprawy ;)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10659
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości